Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megdöbbentő fordulat az X-Faktorban

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 21. 12:12
Váratlan fordulattal zárult az X-Faktor fináléja előtti utolsó adás. És természetesen könnyek és dráma kísérte a búcsúzást.

Nők Lapja Café: Megdöbbentő fordulat az X-Faktorban
  1. 2014. december 29. 16:4712.
    Nem Nagy Ricsinek kellett volna mennie, Nagy Ricsinek kellett volna megnyernie az X-faktort. Egy kész, érett, óriási hanggal rendelkező énekes, alűrök nélkül. Sajnos a magyarok szeretik a hízelgést, könnyeket, megható jeleneteket, így szereznek szimpátiát, akik erre építenek. Nagy Ricsi a munkáját, tudását adta.
  2. 2014. december 25. 12:2511.
    Nem tudom, ez az idei nagyon erős mezőny volt. Itt a színpatika döntött.
  3. 2014. december 22. 23:1910.

     


    Szoktál sok időn keresztül 1 dologra koncentrálni, összepontosítani?

    előzmény:
    biobula (9)
    2014-12-22  19:38
  4. 2014. december 22. 19:389.

    "Vannak emberek, akik azért kampányolnak, hogy kiderüljön az igazság"


     


    Na, erről beszélek...mi az igazság? Te személy szerint honnan TUDOD, hogy az az igazság, amit annak hiszel?

    előzmény:
    Koncentráció (8)
    2014-12-22  19:08
  5. 2014. december 22. 19:088.

    Nem értem miért kell rögtön összeesküvés elmélettel illetni, akinek olyan véleménye van, amit a közgondolkodás elfogadhatatlannak, érthetetlennek, badarságnak tart. Vannak emberek, akik azért kampányolnak, hogy kiderüljön az igazság és vannak, akik azért, hogy ez maradjon titokban. Nem kell ezt túlbonyolítani, még neked se!


    Ennyire egyszerű a történet...

    előzmény:
    biobula (7)
    2014-12-22  17:39
  6. 2014. december 22. 17:397.

    Asszem, nem érezted ki az iróniát a soraimból...


    Azon döbbentem le, hogy itt volt 3 hozzászólás, abból kettő masszívan nyomta az összeesküvés-elméletet.


    Miért kell hipnotikus nyugalomban tartani az embereket? Illetve, ahogy a másik hozzászóló írta: miért lenne már meg a nyertes? (Most már megvan nyilván, de tegnap este előtt miért lett volna meg?) A kertévének az érdeke, hogy minél többen nézzék, a mobilszolgáltatók meg jól járnak a sok sms-sel.


    Ezeken felül én teljesen elhiszem, hogy szabályosak a szavazások (most hogy a sok tinilány a jó pasikra szavaz, arról nem a kertévék tehetnek). Elhiszem, hogy szórakoztatni akarják a nézőket, és elhiszem, hogy őszinték az érzelmek, amiket a versenyzők arcán látunk, vagyis nincs semmi eljátszva meg megbundázva. (Tegnap a fináléban tök jól le lehetett venni a különbséget, hogy ki az, aki tényleg örül együtt a győztessel, és ki az, aki csak illemből gratulál neki.)


    És ha nézek egy műsort, nem agyalok rögtön azon, hogy ki akar engem ezzel manipulálni.

    előzmény:
    Koncentráció (6)
    2014-12-22  02:13
  7. 2014. december 22. 02:136.

    Én amondó vagyok az információ, közlés, döntések milyensége határozza meg leginkább, hogy szívesen nézem e az adott műsort. Ha az átlagnál több igazságtalanságot, vagy érdek- szimpátia alapján való döntést vélek fölfedezni adott műsorban, netán még több furcsa dolgot, akkor azért kevésbé imponál az a műsor és szerintem ez a természetes. Nem véletlen az, hogy egy adott műsorban a zenéknek milyen tartalma, mondanivalója, dalszövege lehet. Természetesen erről az embereket nem világosítják fel kellőképpen. Miért is tennék? Minden zenei csatorna azon kívül, hogy igényeket elégít ki, érzéseket is kelt az emberekben. Nem véletlen, hogy bizonyos típusú zenék nem hallhatóak az ilyen típusú műsorokban. 


    Mindenkinek megvan az a fajta zene, amit tud élvezni és ami ön azonos vele és a világról alkotott képével.


    Vannak világról alkotott valós és vannak világról alkotott nem valós képek.


     


    Én most csak a témánál maradnék. Gondolom érdekelnek az általad fölhozott témák. Ha gondolod nyiss nekik egy topikot.


     

    előzmény:
    biobula (5)
    2014-12-21  22:53
  8. 2014. december 21. 22:535.

    Hja. És ráadásul a kormány és a hadsereg a repülőgépekkel különböző vegyi anyagokat szór a levegőbe, ugye? Vagy ellenséges földönkívüliek, akik a mi civilizációnkra törnek?


    :)))


    Anyám, de szar lehet így élni, hogy egy tévéműsort sem tudtok önfeledten élvezni...

    előzmény:
    Koncentráció (3)
    2014-12-21  12:36
  9. 2014. december 21. 17:284.

    Éppen ezért okozott hatalmas meglepetést, amikor végül Nagy Ricsi lett az, akinek távoznia kellett az utolsó döntő előtt.


     


    Hatalmas meglepetés???? Mi csoda??? Ha négyből csak hárman maradnak, akkor egy kiesik??? Ez a meglepetés??? :)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-21  12:12
  10. 2014. december 21. 12:363.

    Nem meglepő.


    De nem véletlen, hogy ezt direkt így igazítják.


    A zene jobbára az érzelmek mesterséges megváltoztatására íródott.


    Egy ilyen modern kori hipnózis. A média célja pedig olyan műsorokat összeállítani, olyan zenészeket odahívni és velük olyan zenét eljátszatni, ami megfelel a kívánt céloknak.


    Nem is a tehetség fog dönteni az ilyen műsorokban, hanem a pénz, szimpátia, érdek, kapcsolat és sok minden, ami legtöbbször nélkülözi a tehetséget. Eleve a tévé célja az embert hipnotikus nyugalomban tartani. Ehhez már csak olyan zenészek kellenek, akik eladják a lelküket.

    előzmény:
    maritiseri (2)
    2014-12-21  12:12
  11. 2014. december 21. 12:122.
    Jaj, ne má' "megrendülten búcsúzott", meg 'töretlen menetelés" és kiesés. Csak a hütyüke nem tudja, gondolja, hogy előre eltervezett minden az X-faktorban /is/. Megvan már a nyertes is, s sajnos soha nem az, akinek tényleg tehetsége van.

Címlap

top