Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Sokkot kapott, összeomlott Alföldi Róbert.

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 21. 03:57
Alföldi Róbertet komolyan megviselte mentoráltja kiesése. A műsor után másodpercekig szóhoz sem jutott a sokktól és a döbbenettől.

Nők Lapja Café: Sokkot kapott, összeomlott Alföldi Róbert
  1. 2014. december 22. 21:3216.

    Azért lehet örülni neki...


    Mindenkinek más az értékrendje,az ízlése,különbözőek vagyunk.Ezzel nincs is gond.


    Én biztos vagyok benne,hogy Andit Szikora és Alföldi is felkarolja,sőt azt sem tartom kizártnak,hogy a színházi pálya felé orientálja.


    Valóban,Juli varázslatos,de minden egy kaptafára ment nála.Egy idő után unalmas volt.És azért 28 évesen nem kell úgy a földre rogyni,hogy a mentorja alig bírja összeszedni.


    Szerintem őt is felkarolják,tehát nem vesztett,itt igazán az győz,aki tovább tud menni az úton.Ez pedig majd a jövőben derül ki.Lsd. :Vastag Csaba


    Szóval mindenkinek sok szerencsét az útra,kívánom,hogy váljon valóra az álmuk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_413693 (15)
    2014-12-22  15:31
  2. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. december 22. 15:3115.

    Hát igen.... Andi győzött, holott zongorázni lehetne a különbséget a két döntős között. Juli varázslatos hangú őstehetség. Andit kb. a tizedik helyre raknám.


    Ez van, különben nem szerencsés egy ilyen fiatal, kiforratlan gyereknek ez az egész cirkusz, de majd ő is megy a süllyeszőbe, mint a többiek!

    előzmény:
    kukucsk@ (14)
    2014-12-22  14:32
  3. 2014. december 22. 14:3214.

    Andi győzött


    Boldog Karácsonyt mindenkinek

  4. 2014. december 21. 18:1213.
    Azt hittem, Robihoz mentőt kell hívni. Teljesen igaza van NEM ESHETETT VOLNA KI A RICSI.
    ÉN IS MEGDÖBBENTEM. A Julira szavaztam, hogy kiesik, az mellett, hogy remek énekes Ő is.
    ezennel nem hiszek a szavazás tisztaságával.
  5. 2014. december 21. 17:5212.

    Egy újabb idióta, megtévesztő cím.

  6. 2014. december 21. 12:2311.

    Én mindig próbálok bízni,hogy igazságosan történnek a dolgok,de most elszállt a bizalom,én meg naiv voltam eddig.


    Még csak nem is párbajozott Richárd,ugyan már,most meg pont kiesik?


    Benji meg marad?Mi van?Hányszor is párbajozott?Alföldi helyében én is sokkot kaptam volna.Alföldi nagyon jó mentor,szakmailag profi,tudta ő,hogy valami itt nem stimmel./eredményhirdetés után/


    Most már mindegy,maradtak hárman,remélem,hogy az nyer,aki a legrátermettebb a színpadon és a hangjával is úgy játszik,ahogy akar.De ha nem ő nyer,akkor nyer majd más,nekem ettől sem jobb nem lesz,sem rosszabb,csak talán már nem fog érdekelni a X faktor a továbbiakban.


     

    előzmény:
    maritiseri (10)
    2014-12-21  12:16
  7. 2014. december 21. 12:1610.
    Előre eltervezett minden, úgy, ahogy alább is írják, a szavazatok itt nem számítanak, aki még szavaz ebben az országban, az csak dobálja a pénzét.
  8. 2014. december 21. 12:129.
    Szerintem









    Én azt gondoltam vagy Benji, vagy N.Ricsi megy ki. Érzésem szerint. Én nem szimpátiából, érzésből gondoltam. Nagy Ricsinek a hangja nem igazán tetszett. A magasabb hangoknál már "kiabált". Nem igazán tetszett a hangja. Benji hangja jó, de talán neki még fejlődnie kell. Én igy éreztem, gondoltam.



  9. 2014. december 21. 11:568.
    Engem is meglepett a dolog, tegnap este Benji nem volt formában. Bár sajnáltam volna, ha kiesik, Nagy Ricsi most jobb, felkészültebb volt, nagyon sajnálom Őt. Attól félek, hogy a lapok leosztása már megtörtént, közjegyző ide vagy oda, Andinak áll a zászló, én azért még drukkolhatok másnak, ugye? Tisztelettel: Baranyai György
  10. 2014. december 21. 11:437.
    Akkor ma este Rising Star? Mert egy időben van a kettő.
  11. 2014. december 21. 10:066.
    Nagy Ricsi az első számával hatalmasa énekelt és valóban ő a legérettebb, legkészebb előadó művész. De az SMS-eket a tinilányok dobálják, nem szakma zsűri döntött. Mint tudjuk, a tinilányoknál elsősorban a szimpátia, az ő szavaikkal a szimpi számít elsősorban. Én Nagy Ricsit a döntőbe vártam győztesként, innentől már nem nagyon érdekl. Nem mondom, hogy a többiek nem tehetségesek, de a szakma nem közülük választott volna győztest.
  12. 2014. december 21. 09:035.
    A versenyző kiesésének ugyan mi köze van az Alföldi nemi identitásának ?!
  13. 2014. december 21. 08:504.
    na végre egy jó hír
  14. 2014. december 21. 06:123.
    alföldi színészkedik akkor is amikor nem kellene ......egy meleg ripacs
  15. 2014. december 21. 03:572.
    Nagyon jók a versenyzők,valakinek győznie kell,nyerni valóban mindnyájan NYERTEK! Juli egy alázatos díva, érett nő, gyönyörű hanggal,Andi egy tehetséges,színpadra termett vadóc tini.

Címlap

top