Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Már csak ezt az egy dolgot kéri a menyétől Pécsi Ildikó

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 20. 09:19
Költözzön el a fia házából - erre kéri menyét Pécsi Ildikó a Blikk értesülései szerint. A színésznő fia, Szűcs Csaba és a felesége, Pártos Csilla februárban jelentették be, hogy elválnak, azóta nem tudtak megegyezni.

Nők Lapja Café: Már csak ezt az egy dolgot kéri a menyétől Pécsi Ildikó
  1. 2014. december 22. 09:1252.

    A PI művésznő családi gondjairól a kutya sem tudna, ha nem kürtölné világgá, és nem jelentetné meg a bulvárlapokban, és nem szellőztetné a bulvár médiában a szennyeseit.


    Huszti Péter és Piros Ildikó - és még sorolhatnék pár színész házaspárt - családjáról senki sem tud, és senki sem tudja mit csinálnak a gyerekeik, unokáik. Senki sem tudja, hogy kit vett el a fiúk, kihez ment a lányuk, bár még azt sem tudom, hogy hány fiuk, és hány lányuk van. Viszont minden egyes színházi előadásuk, és filmjük emlékezetes marad a számomra, számunkra, és ha kimondják a nevüket akkor a színdarabok, és a filmek jutnak eszünkbe róluk. És nem az, hogy milyen családi problémáik vannak.


    Nem tudom, hogy kinek mennyi az igazsága a Pécsi-Szűcs-Pártos vitában, de egyetlen dologban száz százalékig biztos vagyok, hogy a nagyszülőknek az unokájukkal való viszonyában közre fog játszani azoknak a cikkeknek a megjelentetése, amiben a családról szó van. És akkor ezek után a nagyszülők ne csodálkozzanak, hogy ha az unokájuknak rosszul esik, amiket ír a bulvár a családról.

  2. 2014. december 21. 16:1651.

    Most az egyszer igazat szóltál.De még mindig csak részigazság.

    előzmény:
    Lédienn (50)
    2014-12-21  16:02
  3. 2014. december 21. 16:0250.

    Te minden topikban üvöltesz,közönséges,ordenáré diktátorként,eszement kommentjeiddel rendszeresen szétoffolod a topikokat!


    Troll vagy és 

    előzmény:
    Nikita 666 (49)
    2014-12-21  15:46
  4. 2014. december 21. 15:4649.

    Bocsáss meg, hová nem mész le?Azt sem tudod hányadikon lakunk.


    Jó, majd dühöngök magamban.


    Ajajj, majd elfelejtettem! Mivel a fórumon nem jön át hangsúly, mindenki olyan hévvel olvassa a másikat, amilyen hangulatban épp található. Tehát ha azt gondolod hogy én dühöngök, akkor a saját dühöngésed ellen tegyél sürgősen valamit.


    És igen, tudom ki mit reagált. Miből gondolod hogy azt nem olvastam el? De írtam én bármit is Pécsiékről?


    Nézd Lédike, ismerlek, unalmas vagy, keress valakit aki elszórakoztatja kedvenc testrészedet.

    előzmény:
    Lédienn (48)
    2014-12-21  15:28
  5. 2014. december 21. 15:2848.

    Á,nem,nem olvastad,nem is kattintottál ide.  De azért tudod,miről szól a cikk és ki,mit reagált. 


     


    Volna további válaszom is számodra,de én a te szintedre nem megyek le.  


    Úgyhogy üvöltözz,dühöngj csak tovább magadban! Szerencsétlen .

    előzmény:
    Nikita 666 (47)
    2014-12-21  15:03
  6. 2014. december 21. 15:0347.

    Nem tudsz gondolkodni.


    Azért írtam nagybetűvel, hogy térjetek már észhez, pletykáltok mint a tyúkok.


    És nem olvastam el, nem vagyok kíváncsi rá, nem az én dolgom.


    Szerencsétlennek pedig én nevezném azt, aki mások családi problémáin nyammog, kibeszéli.


    Én a művésznő helyében simán beperelném azt, aki valótlant állít, becsületbe gázol.


    Egy jó ügyvéddel megteheti? Naná.


     

    előzmény:
    Lédienn (45)
    2014-12-21  14:29
  7. 2014. december 21. 14:4346.

    talan ismered szemelyesen ?  vagy mi a kinod vele? a betegsegeig igencsak tette a dllgat. dolgozott.


    beteg meg barki lehet.


     

    előzmény:
    felicienne (43)
    2014-12-21  11:39
  8. 2014. december 21. 14:2945.

    De mégis megtetted,sőt még üvöltve kommentelsz is. 


    Miért üvöltesz te szerencsétlen?

    előzmény:
    Nikita 666 (44)
    2014-12-21  14:18
  9. 2014. december 21. 14:1844.

    ÉN NEM TARTOM MAGAM ELÉG MÉLTÓNAK AHHOZ, HOGY PÉCSI MŰVÉSZNŐ CSALÁDI SZENNYESÉRŐL OLVASGASSAK.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-20  09:19
  10. 2014. december 21. 11:3943.

    Ugy tunik eleg sok errefele a sertett, elvalt no.


    Egyebkent nem stikaban kerult a haz P.I. nevere. Eredetileg is az ove volt. Azert kellett visszaíratni a nevere, mert a draga feleseg a hazra is igenyt tartott. Akkor bezzeg jo volt az anyos es az apos, amikor a Jogatermet kellett penmzelni. Erreol bezzeg nem uzenget nekik az ugyved utjan.



    Jol behazasodott ebbe a csaladba, de nem sokat tett le az asztalra, mert folyton az idegbetegseget kezeltette.


    Kibirhatatlan, alszent, penzehes no


    es ezt nem a Blikkbol vettem.

    előzmény:
    mia0318 (41)
    2014-12-21  09:37
  11. Torolt_felhasznalo_418344
    Torolt_felhasznalo_418344
    2014. december 21. 10:4742.

    Karrierjét revütáncosnőként kezdte a svájci Maximban. A Magyar Televízió képernyőjén láthattuk a Popkorong című műsor műsorvezetőjeként, ami az első könnyűzenei slágerlista volt. Később éveken át egy délelőtti szórakoztató magazin, a Vasárnapi Turmix házigazdájaként találkozhattunk vele, szerepelt a TV2, Hal a tortán című műsorában. A televíziós karrierjét követően a divat világába igazolt. Azóta is számos divatbemutatót koreografál és állít színpadra. Színészként A nagy hal című filmben szerepelt. 2008-ban autoimmun betegséget diagnosztizáltak nála, melynek leküzdéséhez, a gyógyszereken túl szüksége volt valami olyan gyógymódra is, mely nemcsak a testét, de a lelkét is megszabadítja a betegség okozta mellékhatásoktól. Ez a kiegészítő terápia, melyet kezelőorvosa Dr. Wikonkál Norbert javasolt, a jóga lett. 2010-ben nyitotta meg első saját jógastúdióját a Rózsadombon, melyben a saját szisztémájája alapján kidolgozott új, hot yoga irányzatot oktatja. A Chili JógaŽ szisztéma megalkotása és Pártos Csilla neve pedig örökre összeforrt


     


    Szerintem nem olyan szegeny...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-20  09:19
  12. 2014. december 21. 09:3741.

    Te velük éltél, hogy ennyire jól ismered őket, vagy a blikkből vetted az értesüléseidet?? :((


     


    "Azert nehogy mar az exfeleseg lakjon abban  a hazban, amit a nagyszulok vettek, a fiuk meg lakjon alberletben, mint ahogyan most tortenik."


    Isten ments!! Inkább rakják ki az utcára gyerekkel együtt!


    Nyilván sokkal korrektebb volt, hogy stikában Pécsi Ildikó nevére került a lakás?!


    Egyébként is ennyi év után már tök mindegy kié volt a lakás, a másikat nem lehet csak úgy kirakni!

    előzmény:
    felicienne (34)
    2014-12-20  22:41
  13. 2014. december 21. 08:3040.
    Csak azt az egyet nem értem, miért Pécsi Ildikó kéri a menyétől? Miért kell neki mindenbe beleszólni? A férj talán megnémult? Egyébként is a menye gondolom a saját unokájával lakik a házban. A sját unokáját is kirakná a házból? Szép kis nagymama.
  14. 2014. december 21. 00:4039.

    ügyel=üggyel, most vettem észre, lemaradt a kettőzés

    előzmény:
    csutak51 (37)
    2014-12-21  00:16
  15. 2014. december 21. 00:3738.

    Kedves Nők Lapja Café,


    Nem lenne tisztességesebb NEM leközölni egy ilyen, csak a családra tartozó ügyről szóló cikket???


    Nem érv, hogy más (inkábbnemírnámlemilyen-lap) is leközli!


    Ha fizetett hirdetésként kérné bárki érintett, is vissza kellene utasítani, nemhogy koncként egy fórumra tenni!


    Sajnálatos, hogy ez egy valaha nívós lapnál megtörténik.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-20  09:19
  16. 2014. december 21. 00:1637.

    Nem lehetséges, hogy PCsTUDJA, mennyi a férje havi jövedelme, és annak megfelelő mértékű gyerektartást kér csak?


    " melletesz tovabbi 150 -et?" Szerintem más gyerektartási ügyekben sem úgy zajlik a gyerektartás megítélése, hogy tegyen hozzá hajszálra ugyanannyit az is, akinél a gyerek marad.


    Az meg nem mindegy, hogy "egy senki"-e PCs? Hiszen még egy bérlőt sem lehet egy lakásból az utcára tenni, nemhogy egy 18 évig-volt feleséget a kamasz gyerekkel!


    Gondolom, PCs is hajlandó lenne némi kompromisszumra, csak nem ajánlanak fel neki semmi ésszerű lakhatást. Nagyon is érthető, ha 18 évi együttélés után nem akar a gyerekkel együtt utcára kerülni! 18 év elég hosszú idő ám, hogy "számításból" maradjon a férjével, nem?


    Te kiköltöznél 18 év után, a semmivel??? Vagy nem költöztél volna be annó a férjed tulajdonában lévő házba?


    Nem egyszerű kérdés ez!


    Mindenesetre -szerencsére- nem az újságokra, és a fórumozókra tartozik ez, hanem az érintettekre csak. Kár és ronda dolog PI-nek is telekiabálnia ezzel a családi az ügyel a világot.

    előzmény:
    felicienne (34)
    2014-12-20  22:41
  17. 2014. december 21. 00:1636.
    miért pécsi ildikó kéri és nem az exférj? talán néma?
  18. 2014. december 21. 00:0735.

    Hogy itt mennyi okos ember van, elképesztő...


    Szerintem azt, hogy egy családon belül milyen az élet, kívülállók még csak nem is sejthetik.


    De azért a tutit mindenki csípőből leírja :D

    előzmény:
    felicienne (34)
    2014-12-20  22:41
  19. 2014. december 20. 22:4134.

    Nem, rosszul tudod. Csulluka valoban havonta 150 ezret kovetel gyerektartaskent.El tudod kepzelni, hogy o is melletesz tovabbi 150 -et?


    Ez a no egy senki volt, o dorgolozott be ebbe  a csaladba. Hat igen., van az a penz, amitol....


    Egy 16 eves gyereket meg remekul lehet zsarolni azzal, hogy anyuci belebetegedi, ha elhagyod. Ezt muvelte vele 16 even at, sot nem csak a gyerekevel, hanem az egesz csaladdal. Ha nem az tortent, amit o akart rajott az idegbetegseg.


    Azert nehogy mar az exfeleseg lakjon abban  a hazban, amit a nagyszulok vettek, a fiuk meg lakjon alberletben, mint ahogyan most tortenik.


     

    előzmény:
    maszi (33)
    2014-12-20  21:51
  20. 2014. december 20. 21:5133.

    Oké, hogy a szülők a fiúknak vett házból szeretnék kipaterolni a megunt feleséget. Rendben van övéké a ház. Vissza kell kapnia a tulajdonosnak a jogos tulajdonát.


    De kérdem én a drága nagyika aki azon sír az újságoknak, hogy nem láthatja a 16 éves unokáját karácsonykor, nem gondol arra, hogy akkor az unokája hol fog lakni, ha kirakja őt és az anyját a házból?


    Mint ahogy PCS ügyvédje mondta, megegyeztek abban, hogy a gyerek érettségijéig ott maradhatnak a házban. Akkor mi történt, hogy hirtelen visszakövetelik a házat? Most már nem számít az unoka? Nem fog számítani, hogy ha albérletbe kényszerülnek?


    A házat az ő nevére iratták, amikor megromlott a kapcsolat a férj és feleség között, hogy még véletlenül se kelljen osztozkodni rajta, holott ez külön vagyona volt a férjnek, de ők bebiztosították magukat.


    Amúgy a 150 ezres gyerektartás nem havi, ennyi a gyerektartás elmaradása SzCs-nek. Mert a férj úgy döntött, hogy nem fizet gyerektartást, csak a gyereknek zsebpénzt, amig a PCS nem költözik ki a lakásból, ezt egy cikkben olvastam.


    Egy 16 éves gyerek nem hülye, nem véletlenül akar az anyjával maradni.


    Azt tudjuk, hogy PI mitől van kiborulva, azt is tudjuk, hogy PCs egy - "szívtelen dög, és pénzéhes, aki a házat akarja" - de arról még ember sosem hallott, hogy a Szűcs Csabika - negyvenes kisfiú - mit szeretne. Sosem hallott senki semmit arról, hogy a Szűcs Csaba miért költözött el otthonról és hogy ott mit csinál, van-e barátnője, stb. Csak a Pártos Csillát szapulják az újságokban.


    Amúgy meg tökre nincs köze senkinek ehhez az egésznek, és ha a PI nem fújná fel így a dolgot, akkor a kutyát nem érdekelné.


     

    előzmény:
    norszamami (20)
    2014-12-20  16:23
  21. 2014. december 20. 21:2232.

    Azert annyira pipogya nem lehet, ha Csilluka havi 150 ezres gyerektartast kovetel tole.


    Ez a no meg valas utan is eloskodni akar a volt ferjen.

    előzmény:
    Lédienn (23)
    2014-12-20  17:07
  22. 2014. december 20. 19:5831.
    Pártos Pécsi hírnevén felmászott a fára és most tovább akar élősködni rajtuk! Pucér fenékkel ment a házasságba, most meg milliókat követel. Remélem Ildikóéknak jó ügyvédjük van és nem kap semmit.
  23. 2014. december 20. 19:4030.

     


    Ez az egész egy felfújt Pártos Csilla-reklám.


     


    Eddig fogalmam se volt, ki az.


     

  24. 2014. december 20. 19:1929.

    Szívemből szóltál, nagyon.


    Egyébként ezt a fenti ügyvédet meg ki kéne rúgni. Miért teregeti ki a sajtónak a dolgokat? Nem köti az ügyvédi titoktartás? Én a falra másznék, ha valaki - pláne hivatalos személy, akinek fizetek - kiteregetne a privát, anyagi és egyéb ügyeimet.

    előzmény:
    WASP (6)
    2014-12-20  12:55

Címlap

top