Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Minél később születtél, annál tovább élhetsz

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 19. 08:56
1990 és 2013 között több mint hat évvel növekedett a várható élettartam. Ha a növekedés tovább folytatódik, az idén születettek tovább élhetnek majd a jelenlegi átlagnál.

Nők Lapja Café: Minél később születtél, annál tovább élhetsz
  1. 2014. december 19. 13:104.

    ....és aki elöbb meghal, tovább lesz halott....

  2. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. december 19. 10:233.

    Nagyon rossz cikk lehet, ha ez jon be elolvasas utan... ha meg nem olvastad , akkor a jozan eszre kell utni egy nagyot. /de az is lehet, hogy ilyen agressziv marhasaggal inditja be a cikkiro a szulemenyet..magyaran , mint a neve sugallja: szopatja a nepet/



    Statisztikakra alapul az egesz : megszuletett-feljegyzik, meghalt -feljegyzik. Aztan, ha osszeszamoljak , hany evet elt 1700-ban egy falu/varos lakossaga es hany evet ugyanott 2014-ben , akkor latjak, hogy 1700-ban atlagosan 30 evet , 2014-ben pedig atlagosan 70/80/85 evet eltek az emberek.


    Most miert mondanak azt az eppen  szuletett csecsemo bolcsoje mellett , hogy : ez a szep kis 3kg 500grammos kiscsaj 30 evet is megelhet ? Mikor atlagosan 80 evet elnek a korabeliek ? csak ennyi , tudod?!


    //De szerintem valamiben  a fentebbi joslas megis teved  : annyira megy az egeszseg az alternativ fele , hogy nemsokara latni lehet majd a statisztikakbol azt, hogy a sotethulye ujkozepkor fagyija visszanyal...//

    előzmény:
    szopató (2)
    2014-12-19  08:56
  3. 2014. december 19. 08:562.
    Hát nem tudom hogy honnan veszik ezt. Mert elég sokan halnak meg olyanok akik még elsem érték a nyugdijkorhatárt. Az ismeretségi körömben volt nem egy. Ezek a tanulmányokat csak
    azért hozták létre,hogy kormányok ezt látván emelhetik a nyugdijkorhatárt.

Címlap

top