Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ronda, undorító szörnyetegnek érzi magát a 300 kilós nő

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 18. 13:52
Néha arra gondol, hogy már sosem fog tudni változtatni az életén.

Nők Lapja Café: Ronda, undorító szörnyetegnek érzi magát a 300 kilós nő
  1. 2014. december 18. 21:079.

    Szerintem ez az extrém állapot nem csak a helytelen életmód következménye, s egy életmód váltás önmagában kevés. Biztosan van ott más is, csak még nem tudják, hogy mi.

  2. 2014. december 18. 20:098.
    Nagyon sajnálatos, de ez miért is hír? Oké, tudom, a túlsúllyal küzdő nők meg az online katasztrófaturisták rákattintanak, és elégedetten megállapítják, hogy ennél még ők is jobban néznek ki, sőt, esetleg egy-két kioktató megjegyzést is hozzáfűznek, hogy kellene élni a hölgynek (akinek persze a cikkből nem ismerjük meg az élettörténetét, a körülményeit, a betegségeit, semmit). Szóval ez egy megint egy tipikusan bulváros húzás egy olyan laptól, amitől nem várnám, hogy nők szerencsétlenségéből csináljon szenzációt.
  3. 2014. december 18. 18:527.
    Ehhez nem kell műtét, csak akaraterő és életmódváltoztatás, tapasztalatból mondom! Hosszú sztori röviden: helytelenül táplálkoztam és erre rájött a pajzsmirigy alulműködésem is, ami miatt extrém elhízott lettem. Miután beállították a hormonszintemet, megváltoztattam a következőket: busz helyett gyalog megyek melóba és haza (30 perc tempós séta), kenyér helyett abonett, hagyományos köretek helyett nyers vagy párolt zöldségek, gyümölcslé helyett víz. Két év alatt a BMI indexem normálra változott. Ennyi. Aki akar és tesz érte, az le tud fogyni. Az önsajnálat nem segít.
  4. 2014. december 18. 14:436.

    Én ezt az egészet nem értem.


    Egy ilyen súlyú ember már nem nagyon tud mozogni, mások segítségére szorul. Szerintem tök egyszerű a megoldás: nem szabad enni adni neki, csak annyi kalóriát (orvosi, dietetikusi felügyelet mellett), amivel eléldegél. Így szerintem előbb-utóbb meg kell indulnia a fogyásnak, onnantól kezdve meg egyszerűen nem szabad kaját tartani otthon és felügyelni kell, hogy ne is jusson hozzá máshoz, csak amit a szakemberek megengednek (pl. ne tudjon telefonon kaját rendelni).


    Csak így van esélye az életre, a nagyon kockázatos gyomorszűkítő műtét pedig elkerülhető, vagy később, amikor már fogyott 100-150 kilót akkor elvégezhető.


    Azon pedig nem tudom, hogy miért kesereg, hogy ronda és undorító. Saját magának köszönheti.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-18  13:52
  5. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2014. december 18. 14:145.

    Valóban.


    Nem kellett volna megnézni!!!!!!!!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-18  13:52
  6. 2014. december 18. 14:124.

    Ok,de hogyan lehet idáig jutni?? Feltételezem,hogy nem egy-két hónap alatt sikerült ilyen randán elhízni.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-18  13:52
  7. 2014. december 18. 13:583.

    Hogy lehet így élni?? Élet ez...?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-18  13:52
  8. 2014. december 18. 13:522.
    Talán mert az is.

Címlap

top