Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ilyen lány Kulcsár Edina, a Miss World második helyezettje

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 15. 12:55
Kulcsár Edina óriási eredményt ért el a londoni világszépe-választáson. A magyar lány második lett a Miss World versenyen. De mit is tudunk róla pontosan?

Nők Lapja Café: Ilyen lány Kulcsár Edina, a Miss World második helyezettje
  1. 2015. Április 3. 21:5641.

    Most nézem a Ridikül műsorát.


     


    Szegény Kulcsár Edina! Hogy ez egy mekkora lütyő!


     


    Buta, műveletlen kis senki.


    Azt mondták be, hogy "foglalkozása: szépségkirálynő". Persze, mi lenne más? Kis k....?


    És életben is túl csücskös az álla, hibás szépség.


    Na ennyit erről.


     

  2. 2014. december 20. 23:4240.

    Eloszor is aldott boldog unnepeket,es minden leheto jot az uj evben!Nekem semmi indulatom nincs vele,mert nem is ismerem,de ha valaki protekcioval csak annyit ert el,hogy o volt a masodik szobalany,arra nem lennek buszke.Valaki mondta,hogy mi Magayrok irigyek vagyunk,szerintem a tobbseg hasra esik,egy hiresnek mondott vissza vandorlo  elott,akit nem a honvagy vitt vissza.A Vajna itt nem maradhat 3 hetnel tovabb mert adocsalas miatt ki lett tiltva,semmilyen sajat neven levo nagy  osszege  nem lehet,azert valasztotta az orszag  egyik  legbutabb lanyat,mert igy a nevere irhat mindent a butuska meg nem razza at .Kulonben Vajna sosem csinalt filmeket,paroka keszito volt ,es anyagilag fektetett be filmekbe.Tart karokkal fanfarral lett varva,allas ,minden fele cim,a tobbirol ne is beszeljunk,es nem hallottam ,hogy olyan nagyvonalu adakozo lenne.


    Remelem jovore erdekesebb temak lesznek!

    előzmény:
    ladybird65 (39)
    2014-12-20  19:07
  3. 2014. december 20. 19:0739.

    Igen, egészen komolyan mondtam. Nem baj, ha ezen Te felháborodsz. És igen, biztosan sokan cseréltek volna vele, akik még a castingig sem jutottak el. És igen, őrá is felfigyeltek. Nyilván azért kapott kisebb szerepeket. Nem baj, ha te nem veszed észre, vagy utálod. Engem cseppet sem zavar és attól én még nyugodtan kedvelhetem őt (is). De ha neked úgy jobb, nyugodtan háborogj ezen. Nem vagyunk egyformák.


    Neked is áldott, békés ünnepeket!

    előzmény:
    kekelefant (38)
    2014-12-19  23:25
  4. 2014. december 19. 23:2538.

    Te olyan vagy ,mint egy betonfal,csak nem erted,hogy velemenyt szabad mondani,senki sem sargul,mert miert sargulna?Hogy ott ahol a verseny birai voltak nem tudjuk mi volt a fontos,de egy szemmutet nem arthatott volna egyik bironak sem.


    Kulonben engem idezel,mert en mondtam,hogy a szepseg mindenkinek mast jelent,de aki a legszebb az legyen egy klasszikus ertelemben vett tokeletes no,mint Grace Kelly, es meg egy paran,ahol arcuk alakjuk megerdelne.


    Akkor most megegyszer :Nem rolunk van szo,hogy mi hogy hogy nezunk ki ,mert nem jelentkeztunk,erted?????


    Na errol mar tobbet felesleges.


    Ladybird,ezt komolyan mondod?Szivesen cserelt volna vele  ki?Meg a papa mellett sem tudott otrol a hatra jutni,ha olyan kivalo lett volna felfigyeltek volna ra masok,megtortent mar tobbszor Hollywoodban.


    Na en bejeztem.

    előzmény:
    szekine (31)
    2014-12-18  11:10
  5. 2014. december 19. 16:4737.

    Igen, ha valaki tudja ezekre a (költői) kérdésekre a választ, ossza meg velem, mert nagyon érdekelne.


    Nekem Dobó Kata szokott eszembe jutni hasonló témában, tudod, mikor mindenki lelkesen kárörvend, hogy hehehe, neki sem sikerült befutni Hollywoodban. Ami azért érdekes, mert ez még szerintem több millió, de lehet, hogy milliárd emberre igaz. De ő legalább próbálkozott. Van aki, még a kapukig sem jut el. Ő meg azért szerepelt néhány amerikai filmben, még ha nem is főszerepet játszott. De attól még nem lesz kevesebb szerintem. Nem csak főszerepeket kell eljátszani. Szerintem már az is nagy dolog, hogy odáig eljutott, a sok próbálkozó még talán vele is szívesen cserélt volna. Én drukkoltam neki. Ilyen alapon egy tanulmányi versenyen sem kellene elindulni, mert ha nem nyerjük meg, akkor lehajtott fejjel járjunk? Ugyan már, nekem azt tanították, hogy nem a helyezés, a részvétel a fontos.

    előzmény:
    szekine (35)
    2014-12-18  17:42
  6. 2014. december 18. 17:4636.

    Igen, csak nem mindegy, hogyan mondja el.

    előzmény:
    nyugger (34)
    2014-12-18  17:28
  7. 2014. december 18. 17:4235.

    Olvasva a gondolataidat, eszembe jutott Kovács Ági úszónk.Pár éve készült vele egy riport a tv-ben. Ági nagyon sok szép eredményt ért el. A sportriporter volt olyan tapintatlan akkor, amikor Ági hosszú betegsége mellett már nemcsak aranyakat úszott, h megkérdezte tőle, nem érzi -e kínosnak, h már nincs a régi formájában. Ági -jogosan- kiakadt a kérdésen, hiszen ő amikor az USA-ban tanult, nagy tisztelettel övezték az amerikaiak, h egy híres úszóval járnak suliba.... itthon meg szinte lehuhogták, mert nem hozott mindig aranyat.


    A magyarok valóban irigyek /tisztelet a kivételnek/, mégis számomra érthetetlen, miért jobb a lelküknek, h a sikeresebbről nemhogy példát vennének munkamorálból pl., vagy pozitív életszemléletből, inkább tapossák, szapulják a külföldön sikeres honfitársainkat, mintha ettől olcsóbb lenne számukra a kenyér a boltban.

    előzmény:
    ladybird65 (32)
    2014-12-18  16:58
  8. 2014. december 18. 17:2834.

    Szerintem a véleményét mindenki elmondhatja.

    előzmény:
    ladybird65 (32)
    2014-12-18  16:58
  9. 2014. december 18. 17:0933.

    Örülök és gratulálok neki

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-12-15  12:55
  10. 2014. december 18. 16:5832.

    " Ahelyett,h elfogadnátok és örülnétek más sikerének, ízekre elemzitek őt... nem kevés rosszindulattal"


    Tudod, napi szinten elgondolkodom ilyen dolgokon én is, hogy miért vagyunk mi magyarok, ilyenek?


    Más nemzetek büszkék a lányaikra. Ha elért helyezést, ha nem, ha megnyerte, ha nem, ha szép, ha nem szép, büszkék rá, mert az ő országukat képviseli. Sosem tudom felfogni, mi miért nem tudunk ilyenek lenni. Én örülök, hogy magyar lány lett a második és nem a 46. Míg a tényleges 46. helyezettre meg lehet, hogy halál büszkék az országában. Szánalmas egy nép vagyunk, tényleg.

    előzmény:
    szekine (31)
    2014-12-18  11:10
  11. 2014. december 18. 11:1031.

    Ritkán jelentkezem be az nlcre, de "vicces", h olyan véresen komolyan veszitek, h kinek milyen az arca,álla, stb., mintha ennél nagyobb gondok nem lennének nálunk az országban. Ez a legnagyobb gondotok? Úgy vitáztok azon, h ki a szép,mintha égne a ház.... tiszta óvoda.


    A tény, h ez a lány 2. lett egy nemzetközi szépségversenyen. Ott, ahol erről ítélkeztek, valószínű, h nem a magyar sárkányegylet véleménye volt a fontos, hanem az ottani bíráké. Ahelyett,h elfogadnátok és örülnétek más sikerének, ízekre elemzitek őt... nem kevés rosszindulattal. A szépség mindenkinek mást jelent. Van akinek a barna, van akinek a szőke tetszik.... mindenkinek van olyan testrésze, ami másnak nem tetszik és akkor mi van? Sztem aki ennyire kritizálja a másikat, az sárga az irígységtől, h neki nem jutott siker. Úgyhogy további jó csámcsogást nektek. Rendezzetek szépségversenyt ti magatok és akkor bizonyára tökéletes lesz a"felhozatal."

    előzmény:
    kekelefant (30)
    2014-12-18  01:22
  12. 2014. december 18. 01:2230.

    Inkabb te olvass vissza,nem rolunk,akik irnak van szo!A kritizalas csak annyiban ment,hogy ez a lany tenyleg nem sze[a masik ketto sem]zsep az aki ugy szuletett,arcban alakban,es van a fejeben is valami,es nem az aki mar evek ota nem evett egy rendes kajat,es agyon van mutve,es kivakolva,mu hajjal.Az en hatam mogott minek beszelnenek,en nem vagyok szandekosan a kozpontban,aki viszont igen,szokjon hozza,es ne legyen vekonyboru.


    Ladybird,nem hiszem,hogy valaki is a fejere allna,mert annyira nem fontos,de akin plasztikailag[eleg rosszul sikerult]kell segiteni az nem szepseg.

    előzmény:
    szekine (21)
    2014-12-17  11:39
  13. 2014. december 17. 17:4229.

    Szerintem kevésszer küldted el. Tedd meg még van tízszer. Tudod, biztos, ami biztos.

    előzmény:
    nikolett.berczi (22)
    2014-12-17  14:01
  14. 2014. december 17. 17:4128.

    Egyetértünk. De mindig azzal jönnek, hogy nem irigyek. Á, tényleg nem. Még csak véletlenül sem. Csupa jóindulat van itt kérem. Pl. merő jóindulatból kurvázzák le azt, aki szépségversenyt nyer. Mondjuk speciel nekem a kurvákkal sincs semmi bajom, engem nem bántanak. Sőt, örülök, hogy van, aki ezt a melót is elvállalja, mert én biztos nem csinálnám.


    A hölgyről annyit, hogy tényleg helyes lány. Ha jobban érzi magát, hogy megcsináltatta az orrát, akkor jól tette. Nyilván vannak nála szebbek is, ahogy szerintem rondább is nyert már (direkt nem akarom kiírni a nevét). Egyébként meg tök felesleges vitázni, hogy szép vagy nem, mert ez tényleg ízlés dolga. Ami az egyik embernek szép, a másiknak nem. Ő lett a második, mert a zsűri így döntött. Akkor is, ha néhányan fejen állnak és úgy pörögnek emiatt.

    előzmény:
    szekine (16)
    2014-12-16  15:45
  15. 2014. december 17. 17:3627.

    Ugyan, hagyd rá. Még legyőz a rutinjával.

    előzmény:
    cabron (15)
    2014-12-16  15:45
  16. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2014. december 17. 14:1926.

    Egyetértek a 6-os villamosos véleménnyel. Tudom, az nem a tiéd volt.
    Meg egyetértek azzal is, aki szerint profi sminkben és profi fodrász kezei alatt bárki lehet szép.


    Megnéztem ennek a lánynak a facebook adatlapját. Furcsa, hogy 23 éves, mert a megnyilvánulásai alapján alsó hangon 15 éves szinten van. De tudom, ezen a versenyen nem az értelmi szintet mérték.


    Hanem valami egészen szubjektív dolgot..


    Egyszer a szomszéd kislányt is be akarta nevezni az anyukája egy szépségversenyre, de a lány azt mondta, hogy neki annál több esze van.

    előzmény:
    cabron (17)
    2014-12-16  15:57
  17. 2014. december 17. 14:0125.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  18. 2014. december 17. 14:0124.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  19. 2014. december 17. 14:0123.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  20. 2014. december 17. 14:0122.
    a plasztikai műtét csodákra képes ennyi erővel bárki nézhet ki így
    alapba biztos szép volt de pl.: a kutyás képen bár ez egyéni vélemény inkább egy barbie babára hasonlít mint egy eleven nőre
    az meg hogy agyonsminkelve szép bárkit lehet szépre sminkelni
    félre értés ne essék nem azt mondtam hogy csúnya egyáltalán nem az de gáz hogy a beavatkozások miatt nézik szépnek és nem azért mert természetes szépség
  21. 2014. december 17. 11:3921.

    Olvass vissza kérlek. Nemcsak itt,a másik erről szóló topicban is. Az egyik lekurvázza, a másik testi hibásnak nevezi a szóban forgó lányt. Ja, de az is lehet, h már neked ez fel sem tűnik... szomorú. Ha persze rólad beszélnének ismeretlenül ebben a hangnemben, amit itt eleresztenek, valószínű, h neked sem esne jól.

    előzmény:
    kekelefant (20)
    2014-12-17  00:23
  22. 2014. december 17. 00:2320.

    Ne haragudj ,de hol olvasol?Itt nem 'frocsog' senki.

    előzmény:
    szekine (18)
    2014-12-16  16:20
  23. 2014. december 17. 00:1719.

    Na vegre nem csak en mondom,hogy a iro kulsejet ,stb. hagyjuk beken mert arrol szol a tema.


    Kulonben mindd a harom 3 lany egyben ronda,es olyan egyformak,azt se tudni melyik ,melyik?

    előzmény:
    demise (11)
    2014-12-16  11:29
  24. 2014. december 16. 16:2018.

    Egyetértek veled. Valójában ez a jellemző a magyarokra általában /persze kivételek vannak azért/, ha valaki elér valamit, ami a másik számára elérhetetlen, akkor ott taposnak bele, ahol tudnak.


    "A stílus maga az ember." Ezzel a fröcsögő kommentekre utalok.


     

    előzmény:
    cabron (17)
    2014-12-16  15:57

Címlap

top