Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Letartóztattak egy 9 éves kislányt

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 27. 19:51
Az anyja hívta rá a rendőrséget.

Nők Lapja Café: Letartóztattak egy 9 éves kislányt
  1. 2014. november 29. 08:5315.
    Bocsánat! Az r kimaradt!
  2. 2014. november 29. 08:5114.
    Kedv es Amaynda! Nem fogadom el a tanácsát! Mi /ki/ írja elő, hogy én Önt tegezzem, vagy mi /ki/ engedi meg, hogy Ön engem tegezzen??? Ön egyszerűen csak neveletlen. Valószínűleg még a szülei sem éltek, vagy még gyerekek voltak, mikor engem már neveltek a szüleim és már iskolába jártam. Neveletlenségét /rossz irányba nevelését/ bizonyítja hozzászólása is. Ön úgy látszik, a szüleitől sem látott jó példát /vagy eleve olyan személyiség volt már gyerekként is akin nem ragadt meg a jó példa,/. Saját gyermeke nevelését is a rendőrségre bízná??? Letartóztattatná??? Vagy nincs is gyermeke és beleszól olyanba, amiről fogalma sincs?
  3. 2014. november 29. 07:4613.

    Forumon nem szokas magazodni megtanulhattad volna ha mar itt vagy.


    en valoban Amerika barat vagyok voltam es az is maradok , fuggetlenul hogy Ausztraliaban elek, nagyon sok dolgot pl. ezt a bejelentesi dolgot ami itt is mukodik helyesnek tartom.


    Idejeben kell megfekezni a problemat nem akkor amikor mar 16 eves a gyerek. ez a 9 eves legalabb megtanulja a lecket hogy nem banthat buntetlenul senkit .


    Amerikaban mivel szabad fegyverhasznalat es vasarlasi jog van valamint mivel 200 valahany million ember el ott nyilvan tobb a fegyveres buncselekmeny is. ettol fuggetlenul ha valasztanom kellene (nem kell mert mar reg nem vagyok ott) akkor egyertelmuen az USA ban kivannek elni es nem Mo on.


    ezert jottem el onnet.

    előzmény:
    Pistabátyám (10)
    2014-11-28  15:00
  4. 2014. november 29. 07:3012.
    Bocsánaz!!! "programjai" után nem pont, hanem kérdőjel!!!
  5. 2014. november 28. 18:5311.
    Ez az anya se tiszta fialás, dehát Amerikában ki az? Már a 8 éves gyereket se bírja megnevelni, mi lesz belőle majd tizenévesen?
  6. 2014. november 28. 15:0010.
    Kedves Amarynda! Ne legyen olyan elfogult Amerikával szemben. Valóban, vannak olyan dolgok Ámerikában, melyek jobban mennek mint nálunk. A konkrét téma viszont nem!!! Pl. a sok iskolába fegyverrel menő, és ott lövöldöző gyerek. Mindenesetre, én nem szívesen élnék ott. Igaz itt is szaporodnak a tanárverő gyerekek, de szerencsére ebben még azért "jól le vagyunk maradva". Valóban olyan jók és eredményesek Amerika ilyen irányú programjai. Azt mondanám, hogy ne nevettessen, ha nem lenne olyan szomorú a dolog. Ha magának ez a véleménye akkor valami baj Önnel is van.
  7. 2014. november 28. 14:369.
    Ez a nő anya? Elviteti a saját 9 éves gyerekét? Miért nem próbálja meg megnevelni? Vagy ha nem megy neki, miért nem kér segítséget szakembertől? Egyébként mi hárman vagyunk lányok, gyerekkorukban sokat verekedtünk egymással, mégsem lett gyilkos, vagy bűnöző belőlünk!
  8. 2014. november 28. 14:048.
    Látom sokan megbotránkoznak! De csak Magyarországon, mert más országban TILOS megütni a saját gyerekedet! Csúnyán elitélnek érte. Az anyának ezt kellett tennie. Söt! Svájcban ha utcán ( máshol nem látják... ) megütöd a kutyádat, biztos, hogy ha valaki meglátja, azonnal szól a rendörségnek, és az állat rendörség megkerse, és kivizsgálják az esetet. Ét tuti hogy kemény pénzbirségot fizetsz!!
  9. 2014. november 28. 11:227.

    Mert nem o utotte a 6 evest hanem a gyereke. o meg bejelentette. gondolom ezt megelozoen probalt mas modszerrel hatni a gyerekre, nem sikerult hat eljart ugy ahogy az ottani torvenyek lehetove teszik. jol tette. legalabb tanul belole a kislany hogy nem csinalhat buntetlenul ilyet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_704946 (4)
    2014-11-27  21:53
  10. 2014. november 28. 11:196.

    Helyes. az ilyen esetekben legalabb  megelozik azt hogy esetleg megolje kesobb a testveret, mint Chicagoban a 7 eves fiu aki megfojtotta az ujszulott testveret amig az anya a konyhaban melegitette a gyereknek a tapszert.


    itt is mukodnek ilyen programok es eleg eredmenyesek.


     


    Ha olyan nagy bunnek tartjak ha az anya ad egy pofont a gyerekenek akkor a gyerek tanulja meg hogy az is bun ha o csinalja es buntetes jar erte.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-27  19:51
  11. 2014. november 27. 21:595.

    Az anya filmezte oket? 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-27  19:51
  12. Torolt_felhasznalo_704946
    Torolt_felhasznalo_704946
    2014. november 27. 21:534.

    az anya miért van szabadlábon?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-27  19:51
  13. Torolt_felhasznalo_412193
    Torolt_felhasznalo_412193
    2014. november 27. 21:243.

    Biztos szerintetek, hogy ez az anya alkalmas gyereknevelésre?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-27  19:51
  14. 2014. november 27. 19:512.
    Nem is rossz. Talán még a hasznukra is válik.

Címlap

top