Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

14 gyönyörű, adventre öltöztetett konyha

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 27. 10:02
Ezek a gyönyörű konyhák adnak némi inspirációt, hogyan lehet feldobni a lakás ezen szegletét. Csippentsünk le néhány részletet belőle a szemünkkel, s próbáljuk a saját ízlésünkre formálva megvalósítani otthonunkban.

Nők Lapja Café: 14 gyönyörű, adventre öltöztetett konyha
  1. 2014. november 29. 09:509.
    Nagyon nyűgös lennék, és az ünnephez nem méltó mondatok szaladnának ki a számon, ha édes kis rénszarvast meg karácsonyfácskát kellene kerülgetnem főzés közben a konyhában. ;)
    Az étkezők agyon csicsázása még hagyján, ízlések és pofonok ugyebár...
  2. 2014. november 27. 14:138.

    Na igen, a második képen a két kis karácsonyfa a konyha átadó pultján szerintem már nagyon gáz. Még magában is, nemhogy a többi cuccal együtt.

    előzmény:
    asztanaviszta (7)
    2014-11-27  13:06
  3. 2014. november 27. 13:067.

    Egyik-másiknál a kevesebb több lett volna.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-27  10:02
  4. 2014. november 27. 12:576.
    Azért megnéztem a blogon a többit is és találtam egyet, amitől az embernek sirdogálni támad kedve, hogy neki nincs ilyen .Külön felhívom a figyelmet a tűzhelyre. És akkor is csodaszép, ha gyakorlatilag jelképes díszítés van benne. Linkelni itt a cikk oldalán nem tudok, vegyétek ki a szóközt, amit beletettem és másoljátok. (mármint a valaki egy gyönyörű és méretes konyhát szeretne látni..))))
    http:// mohamamakonyhaja.cafeblog.hu/files/2014/11/Christmas-Kitche n-1-Cherry-Menlove.jpg
  5. 2014. november 27. 12:465.
    Rettentően sok a legtöbb.És a feldíszített fenyőfa az nem adventi dísz szerintem... A méretes rénszarvas meg pláne nem..)))
    Anda, nekem is a fehérpadlós tetszik, illetve nekem az az egyetlen. Igaz, az advent nélkül is szép..)))
  6. 2014. november 27. 11:174.

    Azért a képeken legtöbbször együtt van az étkezőasztal a konyhával, talán ezért fogalmaztak úgy, ahogy.


    Nekem főleg az ötödik tetszik, a tiszta fehér bútoros és fehér padlós. Ahol sok a dísz, az nem jön be.

    előzmény:
    Tulipáncsokor (3)
    2014-11-27  11:00
  7. 2014. november 27. 11:003.

    Azért nagyrészt itt nem a konyhák, hanem az étkezők vannak "adventre öltöztetve" (hogy a cikk íróját idézzem).


    Csodálkoztam is a címen, mert én is éppen tegnap "öltöztettem adventre" a lakást és a konyhába pl. semmit nem tettem (ezért is voltam kíváncsi, hogy ott mit lehet adventre öltöztetni), az étkezőbe viszont annál többet.


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-27  10:02
  8. 2014. november 27. 10:022.
    GYÖNYÖRÜEK

Címlap

top