Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

7 találmány, ami megmenti az anyákat

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 26. 18:52
Néha a legegyszerűbb találmányok válnak be a legjobban, főleg olyan helyzetben, amikor négy kéz is kevés lenne.

Nők Lapja Café: 7 találmány, ami megmenti az anyákat
  1. K:)
    K:)
    2014. november 27. 13:516.
    Miért csak az anyákat menti meg? Szerintetek az apák nem csinálnak semmit? Normális esetben két szülő neveli a gyereket. Nálunk mindig én fürdetem a gyereket, mert én akarom fürdetni. Amíg éjjel a nejem készítette a tápszert én nyugtattam a gyereket. Nem beszélve arról, ha a kismama nem stresszel az apa élete is könnyebb.
  2. 2014. november 27. 11:065.

    Tényleg jók, ha most lenne pici babám, tudnám némelyiket használni.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-26  18:52
  3. 2014. november 27. 09:544.
    Nekünk ilyen ülésmagasítónk van, mert ebbe be tud mászni egyedül. Másfél éves volt, amikor az etetőszékbe elkezdetett bemászni, naa az életveszélyes volt. Akkor találtam ezt, szerintem szuper.
    A fürdős cuccok, szerintem is túlzás, de a táska-mózes, jópofa:-)
  4. 2014. november 26. 22:583.

    Nekünk anyukámnál van ilyen etetőszékhelyettesítő "ülésmagasító", év elején vettem. De a műanyag izét tuti, hogy a gyerekem leszedné a fejéről. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-26  18:52
  5. 2014. november 26. 18:522.
    A mózeskosár és táska egyben nagyon klassz, meg a hajmosós izé is, de: kádas "kalitka" helyett nem egyszerűbb kis műanyag kádban fürdetni a gyereket? Víztakarékosabb is többek között... A kádas térdeplő helyett meg megteszi bármilyen fellépő (pl. vízcsaphoz jó eséllyel amúgy is ott van, ha van otthon kisgyerek), amire le lehet ülni.

Címlap

top