Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gólyatábori erőszak: megbüntették Balázsékat

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 26. 18:08
500 ezer forintos bírság jár a Class FM műsorvezetőinek ízléstelen viccelődéséért.

Nők Lapja Café: Gólyatábori erőszak: megbüntették Balázsékat
  1. 2014. november 27. 09:538.
    VÉGRE!!!
    Annyira örülök ennek a hírnek.
    Már jó ideje nem hallgatom a műsorukat, ezért éppen erről az adásról nem tudok nyilatkozni. De korábban többször is előfordult, hogy más ember halálán viccelődtek, totál kegyeletsértőek voltak. Borzasztó, hogy mit közvetítenek az átlag lakosság felé, elkeserítő.
    Jó, hogy most végre volt valami következménye.
  2. 2014. november 27. 07:027.

    2. ebben nagyon tévedsz.


    Mi épp Magyarországon voltunk, a kocsiban ültünk ezt az adást hallgattuk. Mondjuk kb. 5 percig, mert undorító volt. Sajnos az egész műsor, szinte témától függetlenül nagyon igénytelen. (Pedig én még azok közé tartozom, akik amúgy pl. a vetélkedőkben kedvelték Sebestyén Balázst.) 


    Mióta megszüntették nálunk a Kék Dunát, azóta Magyarországon is, ha mai zenéket játszó csatornát akarunk hallgatni, kénytelenek vagyunk valamelyik osztrák csatornára kapcsolni, mert amit ezekben a reggeli adásokban művelnek, az gyomorforgató.

    előzmény:
    ggirl5 (6)
    2014-11-26  19:34
  3. 2014. november 26. 19:346.

    1. én hallottam az adást, nagyon érzékeny vagyok az igazságtalanságokra, mégsem szisszentem fel, mert nem beszéltek tiszteletlenül a lányról, a téma lezárása után a gólyatáborokról volt szó és ott teljesen más történetekről volt szó 2. ha az nlc- n nem született volna meg a szenzációhajhász és erősen ferdětő cikk, akkor senki nem emlékezne erre az adásra 3. szomorú, ha egy stílustalan, szakmailag törpe kamu újságíró bárkit lejárathat, de a kerék körbejár...

  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2014. november 26. 18:225.

    Aha.Fogadok hogy az erőszakoló(ka)t még semmire sem büntették.


    Mondvacsinált  rágalmak.A lényeg hogy az erőszakolóról  keveset beszélnek.


    Vajon miért?Miért lehetett ilyen előélettel  ott ez a görény a fiatalok között??????


    Kérdés kérdés hátán.


    Ő meg él mint Marci Hevesen.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-26  18:08
  5. 2014. november 26. 18:214.
    500ezer ft összesen? Vicc..
  6. 2014. november 26. 18:203.

    En meg szavankent.

    előzmény:
    lewega (2)
    2014-11-26  18:08
  7. 2014. november 26. 18:082.
    Én fejenként büntettem volna ennyire őket!

Címlap

top