Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ezt én is meg tudom csinálni! - Óriási bukások a konyhában

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 25. 20:09
Közelednek az ünnepek, nő a teljesítménykényszer a konyhában, hogy minden tökéletesen sikerüljön a terülj-terülj asztalkám!-ra. Nagyban csökkenti az ételkészítés körüli stresszt, ha végignézed, hogy mások miket bénáznak a saját házuk táján.

Nők Lapja Café: Ezt én is meg tudom csinálni! - Óriási bukások a konyhában - fotók
  1. 2014. november 26. 20:396.
    Egyik jobb, mint a másik, az elfolyt tészta nem semmi, a süntorta "csodás"
  2. 2014. november 26. 19:185.
    Ezek még nekem is tecccenek!!! :)
  3. 2014. november 26. 11:594.
    Én is alkottam már hasonlót a konyhában, de a süntortánál lefordultam a székről....:D
  4. 2014. november 26. 05:043.

    Én direkt csináltam ilyen albumot a netről kinézett receptekről. Érdemes, utólag jót nevet az ember magán!  :-)

    előzmény:
    Mamája (2)
    2014-11-25  20:09
  5. 2014. november 25. 20:092.
    Sajnálom, hogy a napokban sütött, túrós pogácsámról nem készítettem egy fotót. Találós kérdést lehetett volna feltennem, mit ábrázolnak a képek. Az íze sem volt éppen egy gasztronómiai élvezet, (a túró savanyú volt),
    de a külleme a fenti produktumokat is verte volna!

Címlap

top