Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Majka beszólt Ördög Nórának

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 23. 08:26
Manírosnak nevezte kolléganőjét a rapper, mielőtt még együtt dolgoztak volna.

Nők Lapja Café: Majka beszólt Ördög Nórának
  1. 2014. november 24. 12:318.
    Azt ndolom, hogy Majka első véleménye nem áll messze a valóságtól, attól hogy az életben is kedves az nem jelenti azt, hogy valóban jó is, mert én azt hiányoltam és hiányolom a legjobban Nórából ami a legfontosabb : az egyéniséget a spontanaitást a humort, mindent úgy csinál ahogy kell, tehát szabályosan, de pont a lényeg veszik el, Majka is azért gondolhatta, hogy csak manír, mert annyira nem természetes a viselkedése még akkor sem, ha kiderült hogy Ő ilyen.
  2. 2014. november 23. 12:397.

    Nézőpont kérdése, szerintem a szőlő máshol savanyú.


    Zsófival maximálisan elégedettek a csatornánál, és továbbra is szép, és FIATAL!, valamint egy országosan elismert tehetség kislánya, aki, ha csak a fele talentumot kapta is, bőven elég ahhoz, hogy sikeres legyen:) - "dívány mentesen".


    Hajrá kislány, okos és rátermett vagy!

    előzmény:
    krisztinaanyu (4)
    2014-11-23  08:51
  3. 2014. november 23. 09:536.
    Népi megfigyelés,-"Ha a szart felteszik a polcra,máris lekvárnak képzeli magát...!"
  4. 2014. november 23. 09:455.
    Szerintem Ördög órával már tele a hócipője mindenkinek. Már a csapból is ő folyik, mindegy mit csak írjanak róla.
  5. 2014. november 23. 08:514.
    Ördög Nóra a legjobb.Az RTL kikezdte őt mert savanyú a szőlő,Zsófika nem jött be nekik.Hát,Majka szintjét ismerjük.....
  6. 2014. november 23. 08:273.
    Rosszul írtam az előbb, bár a lényeg benne van, "nézzen a tükörbe"....
  7. 2014. november 23. 08:262.
    Ebben a helyzetben teljesen mindegy, hogy szereti-e az emberfia Majkát vagy Ördög Nórát, a lényeg, hogy nagyon gusztustalan ahogy a firkász/ok össze akarják Őket ugratni holmi régebbi dologgal. Írtam már egy párszor, hogy nézzen a tükörben az ilyen embernek nevezett lény, s köpje szembe magát, mert azt érdemli.

Címlap

top