Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagyfogyás: ,,A testem csak egy torz csomag volt, ami nem hozzám tartozott"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. november 6. 17:20
Sosem voltam vékony gyerek, de a nagy súly főiskolás koromtól jött rám, 50 kilót híztam 5 év alatt, a 180 centimhez 127 kiló voltam pontosan a csúcson. Meggyőződésem, hogy aki ilyen túlsúllyal küzd, annak nem azért ekkora a súlya, mert somlóit eszik naphosszat tiramisuval nyakon öntve.

Nők Lapja Café: Nagy fogyás: ,,A testem csak egy torz csomag volt, ami nem hozzám tartozott"
  1. 2015. augusztus 23. 12:475.
    A tartós és sikeres fogyáshoz sajnos nem elég a diéta. A túlsúlyt az emésztórendszer egyensúlyának felborulása okozza. Szerencsés vagyok, mert megtaláltam a megoldást és most olvadnak a kilók és szuperul érzem magam! Keress meg és segítek neked is.
  2. 2014. november 16. 11:084.
    Gratulálok! Próbálok erőt meríteni a sikeréből. Ígérem, ha elértem célom, megosztom Önnel!
  3. 2014. november 6. 18:523.

    Gratulálok a sikeres fogyókúrához. 


    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-11-06  17:20
  4. 2014. november 6. 17:202.
    Gratulálok :)

Címlap

top