Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meztelenül pózol az x-faktoros Gwendolin - fotó

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 31. 17:03
A 2014-es X-Faktor vigaszágasa, Krizsma Gwendolin megszabadult a ruháitól: az énekesnő az említett fotóval fontos üzenetet szeretne közvetíteni az embereknek.

Nők Lapja Café: Meztelenül pózol az x-faktoros Gwendolin - fotó
  1. 2014. november 6. 18:0211.
    Kedves Atis036
    Szerintem csontokkal játszanak a kutyák. Ezek szerint te nem tudod azt a tényt, hogy az első osztály még a vonaton is kivan párnázva.
  2. 2014. november 1. 13:2310.

    Ezen a fotón egy csinos kívánatos nő. Óriási kisugárzással.


    Ha te mangalicának titulálod akár burkoltan is, az rád nézve szégyen. Ha férfi vagy, akkor bizonyára örülnél ha alád feküdne. Mert nincs az az egészséges férfi, aki ne kívánná meg.


    És nem is meztelen, mint ahogyan a cikkíró előadja. Van rajta mez. Épp annyit mutat, amennyi az illendőség határain belül van. Ha egy nő ezen kibukik, az irigy. Ha pedig férfi próbálja megszégyeníteni, annak savanyú a szőlő.

    előzmény:
    Atis036 (3)
    2014-10-31  19:15
  3. 2014. november 1. 10:309.
    Én sajnálom, hogy a bakiai miatt kiesett, de van tőle más a YouTube-on, ahol zseniálisat énekel, ha jól emlékszem, a Hallelujah-t a Szalagavatóján. Azt hallgassátok meg és akkor kicsit talán változik a véleményetek. Egyébként ezen a képen remekül mutat, visszafogottan szexis és kiegyensúlyozott. Szerintem még hallunk Róla, mint énekes és véleményem szerint ez hamar eljön, legkésőbb jövőre. Tisztelettel: baranyai György
  4. Torolt_felhasznalo_541414
    Torolt_felhasznalo_541414
    2014. november 1. 10:298.
    Kedves Atis036!

    Meg sem lepődöm...,már megint egy diszkrét szó "koca"...csak nem hentes vagy vagy parasztkám?Dobj egy e-mail címet és küldök Neked egy képet az én kis kocámról...meg ha gondold a kis malacka kislányomról is....meg bónuszként rólam a kandisznóról....lehet,hogy sírva fakadnál az irígységtől....és térden állva könyörögve kérnéd a receptet,hogy hogy lehet ilyen formában lenni,mint az én kis disznó ólam lakói....lehet,hogy megszánnállak és elárulnám a moslékunk receptjét....talán még azt is,hogy tudsz egy ilyen kis disznó ólat összehozni Te is otthon....
  5. 2014. október 31. 23:487.
    Ezek szerint én is meztelenül ülök a gép előtt,csak eltakarja a pizsamám,ami rajtam van...! Nem ismerem a csajt,mert amióta az előző X faktorokból olyan tehetségeket szórtak ki,mint Nádor Dávid,Szirota Dzsenifer,Takáts Nikolas,Kökény Attila,s még sorolhatnám őket...,s olyan hangtalan ,beképzelt,tehetségtelen,s gátlástalan agyonsztárolt,teljes önkontroll nélküli senkik nyertek,akik puszta látványától is fel áll az ember hátán a szőr...! Nos mint egyéniséget nem ismerem,de a teste az olyan,hogy legalább 3 ajtócsapkodást megérne otthon...!
  6. 2014. október 31. 20:376.
    Nyugi roby! Hizlald csak a kocádat és közben hitesd el vele hogy milyen szép formás....
    Csak ne csodálkozz ha 40 évesen majd felborul!!!
    Hitesd el vele hogy ő így tökéletes, az egészség meg nem számít!
  7. Torolt_felhasznalo_541414
    Torolt_felhasznalo_541414
    2014. október 31. 19:565.
    Atis036
    Te olyan kurva okos vagy.....és biztos valami szép papucsállatka forma is....Ha már hozzá szólsz valami témához,akkor legalább használhatnál valami diszkréttebb szót is...,mint a"mangalica"...te GYÖKÉR!!!
  8. 2014. október 31. 19:434.

    Az elhízott, túlsúlyos és a csont és bőr modellek között is van átmenet. A kerek formák, szélesebb csípő, szép mell.


    A mostani fiús alkatú modellekben semmi erotikus nincsen.

    előzmény:
    Atis036 (3)
    2014-10-31  19:15
  9. 2014. október 31. 19:153.
    Valóban torzul a társadalom. 20 éve még ciki volt egy pufi fiú vagy lány az osztályban. Ma minden második tini lány túlsúlyos vagy kövér, és meggyőzik magukat hogy ez így van jól és ők csodálatosak! Sajnos a mai toleráns ( és túlsúlyos) társadalom is kezdi elfogadni őket, ezért aztán eszük ágában sincs tenni ellene. Elhiszem hogy sokkal egyszerűbb 2-3 órát a fodrásznál és a kozmetikusnál ülni mint ugyanennyit az edzőteremben vagy a sportpályán mozogni, de attól még ugyanaz a kivakolt mangalica lesz mint volt és maximum a hasonló "csodálatos" sorstársainak fog tetszeni.
  10. 2014. október 31. 17:032.
    Ő nem a molett nőkért vetkőzik, hanem saját magáért! Az oldalán is már régről nagyon sok magamutogató, ledér kép van. Szóval abszolút saját magáért csinálja. Egyáltalán nem olyan kis szégyenlős, mint az előadja. Így utólag örülök, hogy nem került be a műsorba!

Címlap

top