Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

10 vízhatlan csizma, 10 000 forint alatt

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 31. 10:14
A gumicsizmákon innen és túl, 10 praktikus és menő darab következik, nedves napokra.

Nők Lapja Café: 10 vízhatlan csizma, 10 000 forint alatt
  1. 2014. november 4. 18:414.
    Ma (2014.11.04) délután jártam a Deichmanban. Kinyomtatva vittem magammal az Önök által vízhatlanként javasolt csizmák fotóit. Az eladó hölgy döbbenten tudatta velem, hogy fogalma sincs honnan van ez az információ, mert egyik sem vízhatlan. A dobozukra rá is van írva "...Nem vízálló".
  2. 2014. november 1. 19:163.
    Sikerült a legrondábbakat kiválasztani és csak egy (gumi)csizma volt a felsorolásban. Félcipő, bakancs nem ide tartozik. Szerintem. Valamint volt egy olyan érzésem, hogy a tízezer forint alatt 9995 forintot jelent majd (tisztelet a kivételnek).
  3. 2014. október 31. 10:142.
    Nem túl nagy a választék...nekem ezek közül egyik sem tetszik. Ha valóban vízhatlan, de elfogadható kinézetű csizmát szeretnék venni, akkor biztosan nem jön ki 10 ezerből. De ha az ember vigyáz rá, nem kell minden évben újat vennie.

Címlap

top