Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Titkokat árult el a Celeb vagyok, ments ki innen! stábja

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 31. 06:29
A nézők közül sokan megkérdőjelezik, hogy valós veszélynek vannak-e kitéve és egyáltalán a dzsungelben tartózkodnak-e a Celeb vagyok, ments ki innen! szereplői. Az RTL klub a kíváncsiskodók kedvéért elárult néhány részletet.

Nők Lapja Café: Titkokat árult el a Celeb vagyok, ments ki innen! stábja
  1. 2014. december 26. 23:348.

    Ami még felháborítóbb, hogy ezek a valamilyen valláshoz, fajhoz tartozó emberek mit gondolnak a nézőkről.


    Van egy oldal, ahol Sebestyén Balázs aranyköpések vannak fönn. Bazsika, mint valami napnyugat bölcse írogat dolgokat. Megmondja a tutit a zsidaja a magyarnak.


     


    http://www.citatum.hu/szerzo/Sebestyen_Balazs


    "A néző kezében ott van a távirányító, senki nem tart pisztolyt a fejéhez, bármikor elkapcsolhat. Az, hogy nem teszi, mégis háborog, gyakorlatilag megfelel a saját élete fel nem vállalásának. Azért vagy hülye, mert a kereskedelmi tévék butítanak? Nem. (...) Azért vagy hülye, mert hagytad magad elhülyülni."


    Sebestyén Balázs

    televíziós műsorvezető
    1977. július 18. —


     


    De vannak neki youtubeon is szép videói.


    https://www.youtube.com/watch?v=2ewL4W5gQ40


    Sebestyén Balázs A Tahó (Összes rész)

     


     

    előzmény:
    kekelefant (7)
    2014-12-26  23:19
  2. 2014. december 26. 23:197.

    Amikor ezt a musort forgattak,sulyos ebola veszely volt Afrikaban,lehetetlenseg ,hogy beengettek volna valakit is.Mellekesn aki ezt szereti nezni nezze,szanalmas...es meg szanalmasabb,hogy ezek a zerok mennyi penzt kapnak,nem is szanalmas inkabb felhaborito....

    előzmény:
    Koncentráció (6)
    2014-12-26  11:54
  3. 2014. december 26. 11:546.

    Most olvasom először a felvetést, hogy megrendezett, de szerintem is az.


    Miért utaznának repülővel több ezer kilométert egy veszélyes őserdőig, amikor helyben is meg lehet csinálni?


    Mellesleg kivinni egy nagy létszámú stábot és azt napi szinten etetni, itatni, elaltatni úgy, hogy el vannak zárva a külvilágtól?


    Tropicarium szinten mozoghat az egész. Programozott esővel.

  4. 2014. október 31. 09:115.
    Persze, hogy nagy kamu az egész, efelől kétség sincs.
    100%-ban kivannak biztosítva.
    Ezek annyira szerencsétlen béna pöcsök, hogy meghalnának, ha nem felügyelne rájuk senki.
  5. 2014. október 31. 09:064.
    Persze. Én pedig a grönlandi hűtőgép-eladásokból szereztem a vagyonomat.
  6. 2014. október 31. 06:323.
    Nem hiszem el, hogy valóban ott lennének. Hogy egyáltalán a szabadban volnának. Még a városban is vannak repkedő kis bogarak,De itt egyetlen egyet sem láttunk. Nem kínozza őket szúnyog, légy ,muslinca vagy ezekhez hasonló repkedő kis pimaszságok.
  7. 2014. október 31. 06:292.
    mese..............

Címlap

top