Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Így vigasztalódik a szakítás után Dukai Regina

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 30. 10:17
Nem akármilyen rajongótáborra tett szert Dukai Regina, követői ugyanis különleges kezdeményezést indítottak az egyik közösségi oldalon annak érdekében, hogy jobb kedvre derítsék kedvencüket.

Nők Lapja Café: Így vigasztalódik a szakítás után Dukai Regina
  1. 2015. február 1. 10:547.
    Sajnálom azt a pasast akinek van igénye rácuppanni egy ilyen jellegtelen libára!
  2. 2014. október 30. 17:246.

    Szerintem ez aranyos dolog, hogy a rajongói próbálják felvidítani. Kedvelem Reginát, bájos, aranyos, szerény lány. A Sztárban sztár c. műsorban is nagyon helyes volt. Igaz, elég bárgyú feladatokat kapott, nem mindig sikerült jól megoldani.


    Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb ismét rátalál a szerelem. Csak hagyni kell leülepedni az érzéseket. Azért 5 év nem kevés idő, nem lehet rajta máról holnapra túllépni. Igaz, nem is kell.

  3. 2014. október 30. 17:225.

    Javaslom a WC-t. Én pl. oda szoktam. Igaz, nem írok róla semmit fórumokon, mert olyan szokványos dolog.

    előzmény:
    ebura (4)
    2014-10-30  14:15
  4. 2014. október 30. 14:154.
    Hova****-junk, mert még mindig nem kellett egy gazdag férfinak sem, mint feleség, pedig a korban jól benne van már!
  5. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2014. október 30. 11:253.

    te a budi szilvi vagy?

    előzmény:
    elizabeth2 (2)
    2014-10-30  10:17
  6. 2014. október 30. 10:172.
    Iszonyatos! Ki ez a nagyon ronda ismeretlen csaj, aki még száz kiló sminkkel sem tudja eltüntetni a csúfságát! Egyáltalán hogy lehet ilyen senkikről írni, és mutogatni, nincs szemük, nem látják, mennyire gáz?

Címlap

top