Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hazudott a koráról a kislány, ez lett a büntetése - képek

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 29. 10:43
  1. 2016. október 30. 10:5223.

    Nem tudhatod, mik az előzmények, de inkább legyen tapló, mint - késő bánat, ebgondolat - sírjon esetleg a kislány holtteste felett! Tudod te, mennyi szexhiéna van ott, meg gyilkos?

    előzmény:
    ballago987 (20)
    2014-10-30  04:37
  2. 2016. október 29. 23:2322.

    jól tette az apuka, igaza volt! így kellene minddel

  3. 2014. október 30. 07:5321.

    Nem, az Afrikan Amerikaiaknal ez mindennapos hajviselet. Mar pici baba kortol. Semmi kulonos, vagy meglepo nincs benne. En sem tudom elkepzelni, hogy mehetett randizni el ez a lany, mikor itt vagy a szulo vagy az iskolabusz viszi. Rejtely, de az biztos, a gyerkocok jo furfangosok. Mindenesetre a lany internet lapjanak jot tett, hogy a szemet pasik tovabb ne erdeklodjenek. Es a lanynak is.


     

    előzmény:
    MESIKE (19)
    2014-10-30  02:08
  4. 2014. október 30. 04:3720.
    Ez nem apa,hanem egy primitiv taplo,hol van itt a gyermek iránti szeretet,és az értelmes helyes utra terelés? Pitiáner barbár lelketlen tusko !
  5. 2014. október 30. 02:0819.
    Na az én gyerekem nem ment volna az iskoláig ilyen hajdísszel!
    Lehet plussz pólót tett volna a táskába,
    Szerintem ez a kor szelleme. Egymást viszik bele hogy mi a menő. Ha mi nonstop még a gondolatjukat is ellenőrizni tudnánk, lennénk legalább közvetlen mögöttük, de előttük soha. A veszélyekre mindenképp fel kell hívni a figyelmet! és lehetőleg nem engedni randizni, ha egyáltalán bevallja h. odakészül.
  6. 2014. október 30. 01:5818.

    En azt hittem, hogy valoban megalaztak a kislanyt. Kislany? Neki csak ugy szepen elmondani, hogy nem szabad ilyet csinalni. Majd nana, hoy nem fog csak ugy magatol. Igy legalabb maguktol lekopnak pasik. Nincs megalazva,mert nincs a kepen a dadazo apuka. Csak a kislany, meg az igazsag.


    Mar randizott is.


    Ha nem torodnenek vele, miert vettek volna eszre, hogy mit muvel?


    Egy polo, megmondva az igazat, hany eves, es az eletkori sajatossaganak megfeleloen oltozve, kisiskolas taskajaval. A hajaban nem valoszinu csak a foto miatt vannak azok a kutyuk. Egyebkent sosem volt lila gozom sem, hogy lehet ugy aludni, na meg hajat mosni, apolni.


    Es ha egy perverz pasi, hamis kepet kuld a kislanynak, az meg elmegy a randira? vagy egy gyilkos? Nemcsak a terhesseg lehet a veszely. Mas nem hazudhat a neten, csupan o?


    Mellesleg a multkor a fonokom behozta a munkahelyere az unokahugat en meg kapasbol ravagtam, hogy 16 eves. A lany 12.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-29  10:43
  7. 2014. október 29. 20:4417.
    Tényleg sokkal építőbb Sundosia kommentje, mint az enyém, amit sikeresen megzabált a blogmotor...
  8. 2014. október 29. 20:2216.
    Ez az apa 10 év alatt még egyszer sem ült le beszélgetni a kislánnyal /vagy az anyja/, talán azt sem tudja a gyerek, miért kapott ilyen büntetést, ami szerintem furkóság, és nem nevelés.
  9. 2014. október 29. 17:0715.

    Szerintem sem megalázó ez a póló.


    Viszont a szülő - még ha sokaknak ez ellenszenves is - talán a gyökerénél kapta el a problémát. Teszem azt, mi van, ha a szülő nem veszi észre, mit csinál a kislánya? Vagy nem lép semmit? A lány idősebbnek hazudja magát (könnyen, én is többnek néztem volna). Mondjuk randizik egy jóval idősebb sráccal (16-18 évessel), aki szintén nincs tisztában a kiscsaj valós korával. Esetleg le is fekszenek egymással és a kislány bajba kerül. Szerintem ez lenne az igazi tragédia. Annál még ez a megalázás is jobb. Már ha annak vesszük. Most pár napig rosszul érzi magát, de minden csoda 3 napig tart. Ha egy nagyobb bajt előztek meg vele, egyszer még hálás lesz érte.

    előzmény:
    Anda39 (13)
    2014-10-29  16:03
  10. 2014. október 29. 17:0314.

    A megszégyenítés semmiképp sem jó nevelési módszer. Sokkal inkább megbeszélni kell a dolgokat. Miért helytelen, sőt, VESZÉLYES, amit csinált, ezt inkább megmagyarázni kellene.


    Az egész akció ráadásul kontraproduktív lehet, mivel az fb lájkok nem egyértelműek. Azt is jelenthetik, hogy valakinek tetszik apuka módszere, másnak meg a kislány tetszik így. Van, aki a kislánnyal rokonszenvezik, van, aki apukával, de az biztos, hogy a szegény kislány teljesen összezavarodhatott attól, hogy a viselkedése helyes vagy helytelen volt. Ebből kizárólag dac és lázadás fog következni hosszú távon. Sajnálom mindannyiukat, ez nem oldotta meg a problémát. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-29  10:43
  11. 2014. október 29. 16:0313.

    Én egy ilyen pólót egyáltalán nem tartok megalázónak. Vannak idióta szöveggel ellátott, felnőtteknek készültek, na némelyiknek nem sok az értelme, de ebben mi a kivetnivaló?


    A haja: az afroamerikaiak hajában elég sok minden meg szokott fordulni, szeretik a feltűnő, színes bizgentyűket, gyöngyöket, fonásokat - max. szebben el lehetett volna készíteni.


    Más kérdés, hogy a fentiek mennyire értetik meg a kislánnyal, hogy helytelenül viselkedett? Számomra az is rejtély, hogy ilyen családi dolgokat minek kiposztolni a világhálóra? 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-29  10:43
  12. 2014. október 29. 15:3612.

    Az apját meg be kéne öltöztetni vásári majomnak, és olyan feliratú pólót adni rá, hogy "Nem foglalkozom a kislányommal, de ha hülyeséget csinál, megbüntetem."

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-29  10:43
  13. 2014. október 29. 14:4911.
    Minden kislány szeretne nőnek kinézni, és csak majmolják a celebeket.
  14. 2014. október 29. 14:3310.
    micsoda dolog ez ez felháborito

  15. 2014. október 29. 14:329.
    Tata, Makarenko börtönviselt, árva utcagyerekekkel foglalkozott. Nem csípem, ha dobálóznak a nevével, mert általában valami buta, rendpárti apropóból szoktak, pedig aki olvasta a Pedagógiai hőskölteményt, az tudja, hogy Makarenko a legkevésbé sem buta droidokat akart nevelni kriptofasiszta módszerekkel - sőt. Nem kell egyetérteni az ideológiai körettel, se rokonszenvezni a túl kerekre fogalmazott sarló-kalapácsos bölcsességekkel, de Makarenko egy értelmes, gyakorlatias, megoldáscentrikus pedagógus volt, oda, ahol dolgozott, ilyen kell.
    Ez a pólós, pláne csatocskás magánakció meg egy baromság. Lehet témázni otthon azon, hogy miért ekkora presztízskérdés a lánynak a kora, pláne miért hazudik (ez az igazi óvoda szint, nem az, hogy valaki tíz éves vagy húsz...), miért kell érdekelje akár a sovány réti kutyát is, hogy hány _éves_ - de ez így egy buta, primitív szülői gesztus. Bocs. Ez olyan "hol a kutya helye?" gesztus, ez meg egy embergyerek.
  16. 2014. október 29. 14:268.
    10 éves kislány és randizik?! Te jó ég, mi történt a világgal? Én még 12 évesen is rohantam haza suliból mesét nézni. Akkoriban mindenki Sailor Moon rajongó volt, egyik barátnőmnek sem jutott eszébe a fiúzás... :) Sőt, még középiskolában is csak elvétve volt egy-két osztálytársam, aki járt valakivel. Manapság meg már 10 évesen kezdik? Szomorú! Minden kis taknyost így helyre kéne tenni, a szülőknek jobban oda kellene figyelniük a gyerekeikre!
  17. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2014. október 29. 13:597.
    Ilyen póló nekem is kéne a saját korommal, nagyon jól néz ki :D
  18. 2014. október 29. 13:206.

    Egyetértek! Apuka helyesen cselekedett.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-29  10:43
  19. 2014. október 29. 13:145.
    A jó szülő szigorú és igazságtalan!
  20. 2014. október 29. 13:004.
    Ruházattal egyetértek,de a hajba ""beleronditani"" azt már nem. Bocsánat,ha valaki ugy érzi idősebb a koránál akkor viselkedjék is ugy tisztelettel és felelösséggel.
  21. 2014. október 29. 11:483.
    "Tata 1949" hozzászóló,teljesen igazad van,mint annak az ősrégi népi megfigyelésnek,miszerint;-"Nincs hülye gyerek,csak hülye szülő...!"
  22. 2014. október 29. 10:432.
    Hol vagy, jó öreg Makarenko ? ? ?

Címlap

top