Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megrendítő jelenettel tartolt az X-Faktor

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 26. 11:16
Katartikus jelenetnek lehettünk szemtanúi a tegnapi X-Faktorban.

Nők Lapja Café: Megrendítő jelenettel tarolt az X-Faktor
  1. 2014. december 21. 16:188.
    "Volt egy hosszabb kapcsolatom,amiből vesztesként jöttem ki." Netán kiürült a pasi pénztárcája,vagy csak jobban megismerték a csajt...!? Egyébként, jó hangja van,néhol meg hamis is,de borzasztóan modoros volt az előadása,s a mondatai végén elnyújtott ááááák,meg eeeeeek,annyira közönségesek,hogy az már fáj...! Ezért volt hatástalan az is mikor a drága Cserháti Zsuzsi "Elfelejtett dalát" énekelte,mert az egója miatt annyira lelketlenül,s cirkuszi produkcióvá silányítva a dalt,hogy borzalmas volt...! A hangján kívül,(ami egyébként nem akkora durranás...),minden hiányzik belőle,(alázat,szerénység,stb...),ami hitelessé tesz egy előadót...! Majd talál magának egy másik pénzes pasit,s csak eltelik valahogy az élet...!
  2. 2014. október 27. 06:587.

    Volt szerencsém hallani a dalt Toldi Mária előadásában.Az ő hangja,de leginkább szövegmondása,egyszerüsége számomra az etalon.A zsüritagok elérzékenyülése a dal mondanivalójának szólt és nem az előadónak.Remélem hogy így van,mert ez a hölgy modoros,és számomra hiteltelen éppen ezért.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-26  11:16
  3. 2014. október 27. 05:486.
    Szerintem egyáltalán nem volt jó. Mit ér az átélés, ha hamisan énekel. Az lenne az alapvető dolog, hogy ne énekeljen hamisan. Ha ez nincs meg, bohóckodhat akárhogy.
  4. 2014. október 27. 00:285.
    Te jóóó ééég...! Ennek a csajnak kegyetlenül jó hangja van,de mérhetetlen átsüt a primitív modorossága,amit szerintem a hihetetlen egója miatt,soha sem fog levetkőzni...! Amellett pedig végig hamis volt...! Kár érte...! Nincs senki mellette,aki elmondaná neki ezt...??? (a Szikorának igaza van...! A nyáladzó T.G. persze ,hogy nem tud megszólalni,mert kiderülne,hogy dilettáns...!
  5. 2014. október 26. 14:494.
    Ez valóban klassz volt. Anno végignéztem -hallgattam valamennyi Táncdalfesztivált, de erre a dalra nem emlékeztem.
  6. 2014. október 26. 11:513.
    Toldi Máriához méltó előadás volt, bár a dalt én sem ismertem, de órási gratulációm! Tisztelettel: Baranyai György
  7. 2014. október 26. 11:162.
    Ezt nem elénekelte-"ELŐADTA".

Címlap

top