Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Korláthoz láncolt csivavát lopott egy nő

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 26. 02:58
Te kint mered hagyni a kutyust az üzlet előtt?

Nők Lapja Café: Korláthoz láncolt csivavát lopott egy nő
  1. 2014. október 26. 09:244.

    A 35kilos kutyamat sem hagytAm sose kinn. Nemhogy egy 2 kilos kutyat. Nem mentem be.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-26  02:58
  2. 2014. október 26. 08:463.

    szerintem semmi se indokolja, hogy barhova , mindenhova be lehessen vinni a kutyakat. nem kellene a maganeletet osszekeverni a kozelettel. mindenki szeresse a kutyajat a sajat privat szferajaban. nem kotelezo mindenkinek ugyan ugy erezni a kutyak irant.


    mondom ezt ugy, hogy kutyas vagyok.

  3. 2014. október 26. 07:332.

    Az attól függ: engem pl nem zavarna, ha egy csivava méretű kutyát ölben, vagy kosárkában beviszel a boltba. Mondom:engem...mást meg igen. Ha pórázon vezeted, akkor már engem is zavar, mert ezek az aranyos kis plüssök gyakran agresszívebbek, mint egy medve méretű kutya és lehet,hogy idegesítené a sok láb körülötte.


     


    (Ne haragudj,de  próbáld valahogy megoldani a problémát, mert a hsz-ed elolvasása egyenlő egy képrejtvény megoldásával.)

Címlap

top