Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megdöbbentő változás: ez lenne Zellweger?!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 23. 21:05
Napok óta lázban tartja a világot a kérdés, mit történt az Oscar-díjas színésznő arcával. Zellweger úgy döntött, elébe megy a pletykáknak, és magyarázatot ad a látványos változásra.

Nők Lapja Café: Megdöbbentő változás: ez lenne Zellweger?!
  1. 2014. október 29. 11:326.

    felső szemhéj-plasztikája volt, ami túl jól sikerült


    eredetileg amolyan német-típusú szeme volt, akiknek már korán, fiatalon jellegzetesen csüng a felső szemhéja, pl. Caludia Shiffer, de ettől még fiatalos a kinézetük, mert ez alkati adottság


    valszeg ezt műtötték túl, és a szem nagyon sokat változtat az arcon

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-23  21:05
  2. 2014. október 29. 11:175.
    Egyáltalán nem lett szebb és nekem nem is lett szimpatikus(abb) - sőt...
    A régi talán még "hamvasabb" is volt.
    Szerintem valamit elszúrtak.
    Így aztán megokolják amolyan agresszív kismalac módjára: "Én így szoktam leszállni!"
  3. 2014. október 23. 22:254.

     


    Nekem így is jó, meg úgy is jó ez a Renée Zellweger. Teljesen mindegy. Emiatt nem fogok szívbajt kapni.


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-23  21:05
  4. 2014. október 23. 21:413.

    Csak épp a tekintetén nem látszik a kiegyensúlyozottság.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-23  21:05
  5. 2014. október 23. 21:052.
    Mintha a Mickey Rourke plasztikai sebésze csinálta volna...:-)))))

Címlap

top