Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

18+: 6 nő mesél, milyen az icipici ,,méretű" férfival a szex

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 22. 00:24
Tényleg a méret a lényeg? 6 nő most elmeséli, jó vagy rossz tapasztalatokat szerzett-e extrém pici péniszekkel való találkozáskor.

Nők Lapja Café: 18+: 6 nő mesél, milyen az icipici ,,méretű" férfival a szex
  1. Torolt_felhasznalo_668535
    Torolt_felhasznalo_668535
    2015. március 23. 10:3720.

    És ez a hirdetés hogy került épp ebbe a topikba?

    előzmény:
    AlainChopra (19)
    2015-03-22  19:06
  2. 2015. március 22. 19:0619.

    30-as Férfi Joni mester nyújt Joni masszázst Hölgyeknek.


    Kedves Hölgyeim! A szeretetmasszázs, méregtelenítő masszázstól, a csodálatos élményt nyújtó Joni masszázsig állok rendelkezésükre. 18-60 év közötti hölgyeknek.


    Kérem itt jelentkezzenek be 2 nappal az kért időpont előtt:


    06302690323


    vagy itt: joniwithchopra@freemail.hu


    mert naponta 2-3 Hölgyet tudok fogadni, ugyanis a masszázsok 1,5 - 2 órásak.


    Helyszín vagy az Ön lakása Budapesten, vagy Maglód.


     


     


     

  3. 2015. március 18. 19:4918.

    lásd balett táncosok


    előzmény:
    skubidor (16)
    2015-03-16  23:30
  4. Torolt_felhasznalo_668535
    Torolt_felhasznalo_668535
    2015. március 18. 11:4717.

    Tehát a 2 cm-s valójában 15 cm-s. 


    Egyébként nem minden nő vaginája 10-12 cm-s. 


    És nem csak a hossz, hanem a vastagság-tágasság is számít. Hogyne számítana! 

  5. 2015. március 16. 23:3016.
    Egyszerű a magyarázat:
    A férfias méretben nincs lényeges különbség fiú és fiú között. (anatómia) Különbség az azt tartó "szalagok" hosszában van. Ezért nem halnak ki genetikai úton a kispéniszű férfiak. Ugyanis, ha hosszúak az ín-szalagok, akkor a pénisz zőme a testen kívül van. Ha rövidek, akkor a férfit testén belül. Lásd: a kis pénisz erekció közben 2-5-szörösére is növekszik. A nagy pénisz pedig lehet, hogy csak éppen keményedik egy kicsit. -- ha valakinek ott hosszúak a szalagjai, akkor persze a teste más helyein is jellemzően. Pl. ezért tud "spárgázni". Így már elárultam a titkot, hogy honnan lehet tudni, hogy melyik fiúnak mekkora van! -- lásd balett táncosok. Ugye ? -- De azt is kell tudni, hogy a nők vaginája kb. 10-12 cm hosszú. Tehát max 15 cm-kell egy férfinak, nem több. A többi felesleges, úgysem tudja hová tenni, hacsak nem fotózni akarja...
  6. 2015. február 25. 11:1215.

    "          Egyébként ha öröklött a kis péniszméret, honnan vannak még mindig ilyen férfiak? Akivel én voltam (ötven éves), annak se volt gyereke.          "


    "A közelmúltban is láthattuk, miként hozta évekkel korábbra megváltozott táplálkozásunk a lányok nemi érését, és ez miként változtatta meg egész kultúránkat. Mi más ez, mint észrevétlen beavatkozás, amely alapvető változásokat idézett elő a nyugati ember életében. Ez az evolúció pillangóeffektusa.

    A tudomány már tisztában van vele, hogy például a fokozott magzati tesztoszteronhatás a nemi szerepek, sőt, olykor a nemi identitás szintjén is maszkulinizálhatja, azaz férfiasíthatja a nőt. Ma ezt a nyugati világban a női népesség egészét érintő folyamatként tapasztalhatjuk.


    A maszkulinizálódás egyik jele a társadalmi dominancia, s ennek mind a férfiaknál, mind a nőknél a magas tesztoszteronszint a motorja. A nők maszkulinizálódásának legbiztosabb jele, hogy egyre több a női vezető. Ma már az bizonyítja egy nő rátermettségét, ha valódi megmérettetésből győztesen kerül ki egy férfival szemben, s végez olyan munkát, amit hajdanán egy nőtől elképzelhetetlennek tartottak. Például a hagyományosan a férfi agy vizuális képességeit nélkülözhetetlennek tartó építészkaron, mára több a női hallgató, mint a férfi.


    Hogy lehet ez? A nők ma már olyat is tudnak, amit régen nem tudtak? Egyre több nő rendelkezik a férfiakéval vetekedő jobbféltekei vizuális képzelettel. Az agyfejlődési sajátosságok kevésbé múlnak az elhatározásokon, a nemek viszonya nem csupán társadalmi harc kérdése: a nemekre jellemző tulajdonságokban történtek változások."


    Idézet az imént említett cikkből. Valójában a jövő talán mégis valamely scifi író képzeletének fog megfelelni amikor a nők már nem akarnak vagy a férfias csípőjük miatt nem is tudnak szülni, akkorra laborszerű telepeken ideális (hormon) körülmények között fognak férfias és nőies utódaink fejlődni. Addig pedig a lányok remélhetőleg beérik az anyósuk által nevelt (fütyikkel), bocs fiúkkal.

    előzmény:
    tiborunk (14)
    2015-02-25  10:54
  7. 2015. február 25. 10:5414.
    Nálunk (gondolom máshol is) a nők ha bármi gondjuk van egy férfival első gondolatuk: a férfi anyja mit tett mit mondott stb. nagyon helyesen, itt is a férfi anyján van a hangsúly, a magzati élet során meghatározott fejlődési szakaszban amikor a szervek kialakulnak, a ha a női hormonok kerülnek túlsúlyba nem fejlődik ki (az átlag sem) férfi hormon túlsúlynál jön a nagyobb méret kifejlődése, kiegyensúlyozott hormonháztartású anyák fiai kapják az átlagos péniszt. Nem folytattam efféle tanulmányokat de más téma kapcsán olvasgattam erről a témáról, ezért sem merném jobban részletezni. Egy fórumon a nemi identitás kialakulása volt a téma így bukkantam a cikkre elég rég ahhoz hogy pontosan nem tudom idézni, de feltételezések szerint a magzati hormonfröccsök a későbbi identitást is befolyásolják és mellesleg a méretet is, Pl: pénisszerü klitorisz stb.
    Kicsit olvasgattam, nézelődtem, nem pont idevág de hasonló: (http://herbahaz.hu/magazin/szexologia/21-szazad-maszkulin- nok-feminin-ferfiak/)
  8. 2015. február 16. 22:2613.

    Mert legyengült, nem bírt már menni sem. Ekkor a lánya kórházba vitette, ahol kb. 3 hónapig feküdt. Ezután beadták egy intézetbe. Pedig olyan jó állapotban, mint akkor volt, még soha nem láttam.

    előzmény:
    KN18 (12)
    2015-02-16  20:41
  9. 2015. február 16. 20:4112.

    Látod a nők rontják el a férfiakat.


    A vén trotty a 2 centis farkával is casanovának gondolta magát és úgy is viselkedett., még így is ő hozta meg a szabályokat kettőtök kapcsolatában. Pedig alapjában véve ő volt rád szorulva.


    Te meg alul értékelted önmagad, túladakoztál és még ráadásul olcsón is adtad magad. A szerelemnek semmi köze az önbecsüléshez.


    2 év után miért lett vége?

    előzmény:
    Supermanné (10)
    2015-02-16  19:29
  10. 2015. február 16. 19:3111.

    Nem zavart az egyoldalúság? Tőled elvárja, hogy kényeztesd, de ő meg nem hajlandó? 


     


     

    idézet:
    KN18 (9)
    2015-02-16 15:42:14

    Sok szexuális örömben volt részem mellette így is (még a saját testemen is új pontokat fedeztem fel), úgyhogy ezt az egy hiányosságát elnéztem.

    előzmény:
    KN18 (9)
    2015-02-16  15:42
  11. 2015. február 16. 19:2910.

    A bácsinak többféle betegsége is volt, és egy bentlakó ápolónő a tízszeresét kérte volna el, mint amit én kaptam tőle. Ennyit az adakozásról. 


     


    Mazochista pedig nem vagyok. Minden percét élveztem az együttlétünknek, mert szerelmes voltam belé.

    előzmény:
    Elza (8)
    2015-02-15  17:18
  12. 2015. február 16. 15:429.

    Nem zavart az egyoldalúság? Tőled elvárja, hogy kényeztesd, de ő meg nem hajlandó? 


     


     

    előzmény:
    Supermanné (6)
    2015-02-15  16:36
  13. 2015. február 15. 17:188.

    Gondolom a bácsi gazdag és adakozó lehetett, különben csak egy mazochista töltené vele az idejét.

    előzmény:
    Supermanné (6)
    2015-02-15  16:36
  14. 2015. február 15. 17:117.

    "Egyébként ha öröklött a kis péniszméret, honnan vannak még mindig ilyen férfiak? Akivel én voltam (ötven éves) annak se volt gyereke."


     


    Nos, az én barátomnak volt, kettő is. Mondta, hogy egyedül neki ilyen kicsi a nemi szerve a családjukban. Apukájának, öccseinek és a fiának is nagyobb volt. A szexuális teljesítménye egyébként fenomenális volt: naponta 5x is tudta csinálni, és jó sokáig.

    előzmény:
    kandilla (4)
    2014-10-22  13:11
  15. 2015. február 15. 16:366.
    2 évig volt kapcsolatom egy borzasztó pici péniszű öregúrral. Kizárólag a hagyományos pózt alkalmaztuk, és nekem borzalmasan jó volt. Mi a kutyapózt nem tudtuk kipróbálni, mert a bácsi már elég rozoga volt, szegény. Az "oldalt hátulról pozíció pedig azért nem jött be, mert nem ért el a fütyije a pucimig. Azt szerette, ha orálisan kényeztettem, viszonozni viszont nem volt hajlandó.
  16. 2014. október 22. 14:055.

    A túl nagy sztem teljesen más kategória.


     

    előzmény:
    Csillag3 (2)
    2014-10-22  00:24
  17. 2014. október 22. 13:114.

    Addig csak hallottam róla, hogy van ilyen, amíg nem láttam a saját szememmel.


    2 centis szivarcsikk!


    Mindig próbálok úrinő módjára viselkedni, szerencsére most is sikerült, hogy hangosan fel ne kacagjak. Mi ez a lábad között? Ezzel jössz, ezzel a csökevénnyel? Addig mindig az volt a bajom, ha túl nagy farka van a pasinak, na most jól megkaptam.


    Aztán sajnáltam, hiszen nem tehet róla.


    Egyébként ha öröklött a kis péniszméret, honnan vannak még mindig ilyen férfiak? Akivel én voltam (ötven éves), annak se volt gyereke.

  18. 2014. október 22. 13:033.

    És apróval volt dolgod? Ezek szerint nem, mert néznél nagyot!

    előzmény:
    Csillag3 (2)
    2014-10-22  00:24
  19. 2014. október 22. 00:242.
    Egy cseppet sem számít a méret.Volt dolgom olyan férfival aki igen csak nagy hímtaggal volt megáldva.Semmi mást nem tudott csak döngölni.Játékos legyen az a lényeg...szerintem.

Címlap

top