Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hevesi Tamás is ott lesz Tóth Vera esküvőjén

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 21. 17:36
Az elmúlt hetek során a Sztárban sztár csapata összekovácsolódott, és új ismeretségek, barátságok, munkakapcsolatok alakultak.

Nők Lapja Café: Hevesi Tamás is ott lesz Tóth Vera esküvőjén
  1. 2014. október 22. 06:257.
    Azon morfondíroztam, hogy le merjem e írni, hogy ez a lány egyre borzalmasabban néz ki, és nem a súlyára gondolok, hanem a hajára, a sminkjére, lassan úgy néz ki, mint a mi Annácskánk. Ki a franc ad tanácsot ennek az egyébként helyes lánynak, hogy így eltorzítsa magát ?
  2. 2014. október 21. 20:076.

    Jól teszi. Ha kedveli, miért is ne hívhatná meg az esküvőjére őket.

  3. 2014. október 21. 18:455.
    Tóth Vera "meghívja vendégfellépőként" Hevesi Tamást. Hevesi már akkor a köztudatba volt, amikor Tóth Vera még énekelni sem tudott. Valahogy másképp kellett volna ezt megfogalmazni, bárki is tette, nagyon szerénytelen, modortalan és udvariatlan volt.
    Hevesi egyébként tényleg egy kellemes ember, nincs elszállva magától, udvarias és kedves. Inkább Ő hívja meg Tóth Verát, mint fordítva!
    Egyébként férjhez megy a "csoda" csajszi?? Szegény pasi, akivel jár, most kapkodja a fejét!
  4. 2014. október 21. 18:424.
    már amennyiben ha férjhez megy........ami nem biztos !
  5. 2014. október 21. 18:223.
    Borzalmas borzadály!!!
  6. 2014. október 21. 17:362.
    Mi van ezzel a Verával,megverték megtépték?Rettenetes!Azt hittem normálisanbb ,de csalódtam.

Címlap

top