Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mariah Carey már megint kínosat villantott

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 21. 16:04
  1. 2014. október 29. 20:435.
    laszlo.erdesy, te meg tajtparaszt vagy bazmeg, mégis szeretünk. Csak kulturáltan, stílszerűen... Mindazonáltal gondolom amúgy te vagy az a nagyokos is, aki szerint a kutyák játszanak csontokkal. De azért ééérted, nehogymá úgy nézzen ki egy nő, ahogy kinéz, nem pedig, ahogy a te fajtád úri kedve tartja, hát az milyen lenne már??
    Amúgy ilyen szerkót vékonyan is hülyeség színpadra felvenni, mert gyakorlatilag az ember fél feneke folyamatosan abban a veszélyben van, hogy kificcen. És akkor a tetejébe még úgy is áll rajta, mintha ráhányták volna. Amúgy se túl szimpi ez a csaj - a hangja, mint pozitívum, amúgy nekem egy ilyen elég érzelgős, önámítós, liba nőnek tűnik, így ismeretlenül.
  2. 2014. október 22. 10:064.

    Húúúú, ember! Asszony! Ez valami eszméletlen jóóóó :-)) Nem ismertem, köszönöm szépen!! Hűűűű, de eszméletlen jó :-))


    Ezzel együtt, valóban ne tegye ki a sonkáit. Mert úgy csak becsukott szemmel szabad hallgatni...


     

    előzmény:
    Bubóprof (2)
    2014-10-21  16:04
  3. 2014. október 21. 22:143.
    Attol meg zsirdiszno
  4. 2014. október 21. 16:042.
    Szerintem pedig,akinek ilyen bődületesen jó hangja van,mint Mariah Careynak,nos az bármit az bármit megtehet,mert lehet valaki talpig hülyében,(mint akár nálunk is sok "sztárnak" kikiáltott hangtalan senkik...!) ,ha nincs mögötte hang,alázat,s tehetség...! Íme... https://www.youtube.com/watch?v=BEJmP8T07JU

Címlap

top