Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabó Zsófival mellényúlt az RTL Klub?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 21. 13:36
Az elmúlt két hétben minden este képernyőn volt Szabó Zsófi a dzsungeles műsorban. Sokan szapulták a viselkedéséért, egyesek azt állítják: leírta magát a lekezelő stílusával.

Nők Lapja Café: Szabó Zsófival mellényúlt az RTL Klub?
  1. 2014. október 21. 19:5414.
    Beképzelt senki.Osztotta az észt,nem vette észre,hogy nem a díszpicsalakban van.Hisztis kis mitugrász....ennyi.Aurélió és Laci nélkül kb. annyit ért volna a műsor,mint a szomszédok ismétlése.
  2. Torolt_felhasznalo_745162
    Torolt_felhasznalo_745162
    2014. október 21. 19:4713.

    Szerintem Zsófival semmi probléma nincs, csak Zére számíthatott, ha értelmes beszélgetést akart folytatni. A többiek nagyon alacsony értelmi szinten vannak. Nem csodálom, hogy kiborult ilyen ingerszegény környezetben. Ennyi buta és közönséges ember között nagyon nehéz jópofát vágni a primitívséghez. Csoda, hogy eddig bírta. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-21  13:36
  3. 2014. október 21. 19:2112.
    Én az egész műsorral nem értek egyet nem kellene ilyen műsort csinálni
  4. 2014. október 21. 19:0611.
    Zsófi nagyon jó teljesített.Soha nem nyávogott,mindenben részt vett,Nem úgy,mint Gáspár Laci,és az ocsmány szájú Aurélió.Utóbbi,két lusta, műveletlen tuskó,nem csoda,hogy Zsófi nem volt hajlandó lesüllyedni Gáspár szintjére !Miért kellett volna ezt tennie ???Azt hiszem,inkább Lacival nyúlt mellé az RTL.
  5. 2014. október 21. 17:3810.
    Zsófi egy érzékeny,de vagány csaj.Aurélió,Laci nem egyszerüek hanem iskolázatlanok,sunyik és buták inteligens ember ezt nehezen viseli el.
  6. 2014. október 21. 17:309.

     


    Az a borzasztó,hogy az iskolázatlanság és buta önteltséggel szemben volt negatív Zsófi,nem az egyszerü emberekkel!

  7. 2014. október 21. 17:208.

    "Nem értek egyet a hozzászólókkal. Zsófi minden feledatban részt vett, nem nyafogottt, nem hisztizett."


    ^ Ezzel egyetértek. Zsófi nem azért volt kemény, mert egyes játékosok "más társadalmi rétegből valók" (amit a cikk említ), hanem azért, mert lusták mint a föld és nem voltak hajlandóak részt venni egyes feladatokban. Ha ott lettem volna, én is felemeltem volna a hangomat, mert Laci, Aurelio és Tünde viselkedése miatt nálam is kinyílt volna a bicska. Vannak olyan emberek, akik nem értenek a szép szóból. Másrészt, Zsófi jogosan olvasott be Laci alpári stílusa miatt. Én eddig nem ismertem ezt a csajt de a látottak alapján nekem az jött le, hogy együttműködő csapatjátékos, és ez az, ami egy ilyen műsorba kell, nem Aurelio és Laci akik semmit nem csinálnak vagy ötször rájuk kell szólni...

    előzmény:
    vilmos.hortay (5)
    2014-10-21  16:04
  8. 2014. október 21. 16:317.
    Semmi tehetsége, egyszerűen csak az Apja tehetségét próbálja kevés sikerrel meglovagolni!!!
  9. 2014. október 21. 16:096.

    Inkabb az a Laci nevu, lusta, primitiv, ostoba kanci...ny az kell itt a nepnek.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-21  13:36
  10. 2014. október 21. 16:045.
    Nem értek egyet a hozzászólókkal. Zsófi minden feledatban részt vett, nem nyafogottt, nem hisztizett. .Aki nem vállalja a feladatokat, és még helyesen beszélni sem tud, ne sértődjék meg,
    maradjon otthon.
  11. 2014. október 21. 16:004.
    Elképesztően unszimpatikus csajszi.. én sem gondoltam volna., Azt hittem kedves , aranyos, ezzel szemben arrogáns. És nekem is az volt az első gondolatom, hogy ezt most nem köszöni meg az RTLm ezt a döntést..
  12. 2014. október 21. 14:523.
    Szerintem is tehetségtelen senki! Igen, írkálhatunk bárkire!
  13. 2014. október 21. 13:362.
    Persze, hogy egy nagy mellényúlás volt. Tehetségtelen ripacs.

Címlap

top