Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Dzsungel: kiborult, és hisztizett Bódi Sylvi

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 20. 14:17
Bódi Sylvi eddig kifejezetten üdítő jelenség volt a dzsungelben, mivel - a többi lánnyal ellentétben - egyszer sem nyafogott. De minden jónak vége szakad egyszer.

Nők Lapja Café: Dzsungel: kiborult, és hisztizett Bódi Sylvi
  1. 2014. október 21. 17:3419.

    Jó, jó, de tudod, a mindennapi kenyerüket, add meg nekik.....

    előzmény:
    Sundosia (10)
    2014-10-20  20:32
  2. 2014. október 21. 13:0318.

    Hogy ki miért kritizálja a Bódi Szilvit, nem érdekes. Egy a lényeg: megtehetik. Itt a fórumon mindenki egyenlő. Te sokkal durvább dolgokat vágtál a többiek fejéhez, mint amit ők írtak erről a nőről. Hogy is van ez?  

    előzmény:
    matueva (13)
    2014-10-21  05:57
  3. 2014. október 21. 12:4418.
    maszi, milyen igaz!!! háddde nehhogymáá, télleg!! Salynájuk inkáb a becsülettes család Anyákat, mer azok attol bisztoss joban lezsnek, ha sajnájuk öket. lájk, ha teis salynálod öket!!!
    Olyat amúgy nem lehet, hogy nem sajnálunk (le?) senkit? Bódi Sylviben egyedül a keresztneve írásmódja rém idegesítő (mindig jön, hogy Szilvit írjak), amúgy semmi kiugróan gáz nincs benne. Ellentétben sok kolleginával, van élete, érdeklik dolgok, sportol - ebben a "főállású jócsaj" kategóriában szimpatikus. Nem akart reppelni? Én se tudok szerepet/szöveget improvizálni, úgyhogy tök megértem. Kialvatlan? Előfordul, ahogy nyaraláskor, táborban, Szigeten, bárhol máshol is, akár dolgozni mész oda, akár nyaralni. Legalább jól keres vele - igaz, gyakorlatilag kiröhögteti magát egy országgal, de gondolom baromira nem vesz minden véleményt a szívére, hát tegye. Ha már anyagiak, engem jobban aggaszt az, hogy én nem keresek olyan jól, mint, hogy ő meg igen:)
    Amúgy pedig ezen nyüszíteni, hogy deronda, nincs rajta smink, háááát, ettől még az arca arányai nem változtak meg, szép szabályos arca van, normális mimikája, na bumm, hogy épp egy dzsungeles műsorban van =>fáradt a feje meg nincs rajta vakolat.
  4. Torolt_felhasznalo_163973
    Torolt_felhasznalo_163973
    2014. október 21. 10:5016.

    Azt azért nem gondolod, hogy a világ összes emberének tetszik a Szilvi, csak irigységből mondják, hogy nem is, ugye?

    előzmény:
    matueva (14)
    2014-10-21  05:59
  5. 2014. október 21. 07:1716.
    Sylvi volt az aki minden feladatot vinnyogás hiszti nélkül bevállalt ügyesen. Nem úgy mint a nagypofájú gazsi, rélió. Velük nem akart együtt dolgozni azt nem csodálom. Nem kedvenc Sylvike sem, mint ahogy a többiek sem, de ez a két hím nagy nulla ha valamit csinálni kell. Az hogy hogy néz ki? Mint ahogy mindenki más kinézne ilyen körülmények között.
  6. 2014. október 21. 05:5914.

    Azért megnéznélek élőben, hogy te milyen "szép vagy". Szeretnél te olyan szép lenni, - ha nő vagy - mint Szilvi! ha pedig férfi, akkor irigyled, mert neked sosem lesz ilyen nőd! 

    előzmény:
    lewega (5)
    2014-10-20  18:32
  7. 2014. október 21. 05:5713.

    Egyetértek veled - de hiába magyarázod olyannak aki nem élt nővel, nincs barátnője, felesége, mert nem látja, hogy milyen smink nélkül egy nő! Meg azt is hiába  magyarázod nekik, hogy milyen lehet aludni, felöltözve, beöltözve, hálózsákban napokig... hidegben, aki nem élt át ilyet annak halvány lila fogalma sincs róla, csak kritizál, hogy "hallassa" a hangját! 

    előzmény:
    Sundosia (4)
    2014-10-20  17:51
  8. 2014. október 21. 05:5212.

    Te is vettél volna, ha lett volna annyi pénzed,  és szóba állna veled! Csak messze vagy te a Kedves Úr-tól - úgy mindenben! Pénzben, intelligenciában, stb-ben! Te is hazaadod a fizetésed, te is veszel valamit a nejednek, barátnődnek, szeretődnek, HA VAN! Miért is??? 

    előzmény:
    gabor.toth.9400 (9)
    2014-10-20  20:23
  9. 2014. október 21. 05:4712.
    Hál Isten nem vagyunk egyformák! Hogy kinek mi a szép, relatív! Itt némely irigy ember úgy szól ellene, mintha az aznapi - elrontott napját - itt "élné ki". Megnézném minden kritizáló embert, hogy nézne ki "tábori" körülmények között, ennyi idő után a dzsungelben!!! Hogy hány millát kap érte - senkinek semmi köze hozzá! - itt az irigység dominál ilyenkor! Arról, hogy nem mindenki van jókor - jó időben, jó helyen ne Szilvit bántsa! Megnézném egy-két kritizáló emberke feleségét, barátnőjét, messze elbújhat mellette - szerintem! Idáig állta a sarat, nem nyafogott, rendes volt mindenkivel - van egy pont, amikor a körülmények az éjszaki hideg, a nappali meleg - kiborítják az embert nem a dzsungelben, hanem a minden napjainkban itthon is! De! kritizálni a legkönnyebb! - Hajrá Szilvi én neki drukkolok, meg "Beja" asszonynak! maszi, hogy kerül a csizma az asztalra?! Mi köze van a hétköznapi asszony sorsának - mondjuk a Szilvi mostani sorsához??? Semmi! Mindenki vállal - valamiért valamit - ő ezt, a hétköznapi asszony, meg azt amit megél naponta!!! Ahogy fentebb írtam - nem lehet mindenki - jókor - jó helyen - neki ez jutott, a másiknak más! Tegyen ellene mindenki, hogy jobb sorsa legyen! Ne mástól irigyelje!
  10. 2014. október 20. 20:3210.

    Túlreagáltad amit írtam. Egy szóval nem mondtam, hogy sajnálni kellene, és nem érdekel mit mennyiért csinál. Csak próbáltam rávilágítani arra, hogy mindenki sz*rul néz ki ilyen körülmények között. Mert nekem úgy jött le néhány kommentből, hogy hú de ronda, de abba senki nem gondol bele, hogy egyikünk sem szebb smink nélkül. Hiába megy a fikázás, mindenkinek ilyen ocsmány a feje amikor reggel belenéz a tükörbe. Ennyi.

    előzmény:
    maszi (7)
    2014-10-20  19:19
  11. 2014. október 20. 20:239.
    Kedves úr ennek vett lakást?? Banyek:D
  12. 2014. október 20. 19:278.

    Nyugi, nem is állította senki az ellenkezőjét. Mindösszesen annyit, hogy ott sem túl szépségpártiak a körülmények. Ennyi. Béke van.

    előzmény:
    maszi (7)
    2014-10-20  19:19
  13. 2014. október 20. 19:197.

    Szegény drága bogárka, kialvatlan ??? hogy tudom őt sajnálni. Hány millióért is???


    És tudod hány millió asszony, anyuka kialavatlan nap mint nap? Hányan kelnek hajnalban, utaznak 1-2 órát a munkahelyükre, melóznak minimálbérért, és utána összeszedik a gyerekeket az oviból suliból, tanulnak velük, vacsit főznek, és sorolhatnám.


    Teszik mindezt szó nélkül és nap mint nap évtizedeken keresztül, míg Sylvike - eccerű Szilvia - legnagyobb problémája, hogy melyik ruckót vegye fel.


    Nehogymá sajnálni kelljen ezt luvnyát, mert egy műsorba elment és milliókért vállalta, hogy ott ezt meg ezt kell csinálni. Megviseli a szervezetét, ja ... aha ...

    előzmény:
    Sundosia (4)
    2014-10-20  17:51
  14. 2014. október 20. 19:116.

    Ugye, ugye a fotoshop csodákra képes.


     

    előzmény:
    zolika05 (3)
    2014-10-20  17:09
  15. 2014. október 20. 18:325.
    Hogy ez a nő milyen ronda!
  16. 2014. október 20. 17:514.
    Ha ezzel a két álladékkal kéne együtt csinálnom valamit, én is kiborulnék... :P Ezt leszámítva le a kalappal Sylvi előtt, mert mindig mindent megcsinált, nem úgy, mint a hisztikirály Laci (bátorságpróbák). Zolika05, lehet, hogy fájni fog az igazság, de minden nő ilyen smink nélkül, főleg, ha olyan kialvatlan, mint Sylvi (nem lehet üdítő dolog 5 fokban aludni egy erdőben, megviseli a szervezetet).
  17. 2014. október 20. 17:093.
    Én eddig azt hittem, hogy Bódi Szilvi egy szép nö, de most egy iszonyú csúnya személyt látok! Ez a Bódi Szilvi smink nélkül....
  18. 2014. október 20. 14:172.
    rusnya dög !!! mitöl volt ez szépségkirálynö??? ijesztő!! jól -- bárkit ki lehet photoshoppolni !!!! szingli is ??---- csak ki szponzorálja hogy az utobbi években más dolga se volt csak szörfözgetett a világ tengereiben !!! szégyen hogy ilyen nőket sztáról a média!! a sok kiéhezett barom odáig van érte --de nekik jó a krumpli is csak el ne guruljon!!!

Címlap

top