Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A megcsalás nem tragédia

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 14. 17:40
A megcsalás egy nagyon kényes téma. De üzenem a sorstársaknak, ez nem jelenti azt, hogy mindennek vége. Előnyt is lehet kovácsolni abból, amiről azt hiszed, a világ egyik legrosszabb dolga.

Nők Lapja Café: A megcsalás nem tragédia
  1. 2014. október 26. 09:52139.

    Nyugi, te is.

    előzmény:
    nyugger (136)
    2014-10-25  20:22
  2. 2014. október 25. 21:14138.

    Nem hiszem, hogy egy 1-2 éves gyerek mint leendő férj-feleség lehet a gondolatában egy anyukának. És így is neveli őt-őket.


    Én a magam részéről a nagyfiamnál az utolsó négy hónapban a szó szerint naponta megküzdöttem azért, hogy megszülethessen. Magyarul négy hónapon keresztül végig feküdtem a kórházban, nehogy elvetéljek. Szóval én valóban úgy látom a gyerekemet, mint egy kincset. Az apja meg sosem volt partner, és nem véletlenül váltunk el. De ez egy más történet.


    Bár persze az exem egy nagy csalfa pasi. Aki ötvenöt éves korára nem képes lenyugodni, még a legyet is röptében. Csak ezzel egyetlen a probléma, hogy aki nem való párnak, férjnek, akinek nem való a család, gyerek, csak szexpartnernek jó, az miért tesz tönkre gyerekeket, miért nősül újra és újra és hiteti el x nővel, hogy neki szüksége van egy családra. Aztán felborít mindent, mert senki és semmi más nem érdekli őt, mint az újabb és újabb nő.


    Érdekes a látásod, bár szerintem rengeteg nő nem így gondolja, ahogy Te ezt itt leírod. Sajnos mi nők úgy vagyunk kódolva, hogy a gyerekünk születése után a gyerekre koncentráljunk. Nyilván azért, mert elsősorban az ellátásuk, gondoskodásuk ezt követeli meg.

    előzmény:
    Nikita 666 (118)
    2014-10-25  15:17
  3. Torolt_felhasznalo_525191
    Torolt_felhasznalo_525191
    2014. október 25. 20:37137.


    előzmény:
    Nikita 666 (126)
    2014-10-25  18:45
  4. 2014. október 25. 20:22136.

     


    Te mennyi baromságot tudsz összehordani!


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (126)
    2014-10-25  18:45
  5. 2014. október 25. 19:49135.

    (Csak hogy tisztázzuk a fogalmakat: a megcsalás az, amikor rajtakapnak. Addig csak félrelépés.)


    :-)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-14  17:40
  6. 2014. október 25. 19:46134.

    Egyre vonzóbb a téma... közben lapozgatok az anatómia lexikonban, de sehol sem találom azt a ráncot...


    :-)

    előzmény:
    Nikita 666 (131)
    2014-10-25  19:30
  7. 2014. október 25. 19:44133.

    Minden asszociáció figyelmet érdemel, a jó pap holtig tanul! Részemről ragaszkodom a konyhaajtóhoz :-)

    előzmény:
    hutchi (128)
    2014-10-25  19:20
  8. 2014. október 25. 19:36132.

    Neeem, nem mindenről, dehogy. Ártatlan vagyok.


    Francia női név: Cosette. Vagy valami hasonló.

    előzmény:
    hutchi (128)
    2014-10-25  19:20
  9. 2014. október 25. 19:30131.

    De Neked hova lennenek meg rancaid???? Meg tok fiatal vagy (max 40?) !

    idézet:
    hutchi (129)
    2014-10-25 19:21:47

    Mennyi?Ne túlozgassunk már itten, mert még májnagyobbodásom lesz.


    A tőgyeim közé gondoltam két elegáns ráncot bevasaltatni.

    előzmény:
    hutchi (129)
    2014-10-25  19:21
  10. 2014. október 25. 19:28130.

    Ennek a kérdésnek én is bedőlnék.


    Pedig nem iszom alkoholt.


    A megcsalás másnál tragédia, engem hidegen hagy. Képes vagyok úgy is orgazmust produkálni hogy hozzám sem ér, csak néz. Van olyan nő, aki hasonló élményt tud neki nyújtani? Nincs.


    Ha mást csalnak meg, van aki az új lehetőséget keresi. Nem látunk bele a kapcsolatokba, mit miért tesznek. Én csak annyit írtam, sok nő ellenszenvét kivívva ezzel, hogy a nők is ugyanannyira hibásak, mint a férfiak.


    Ha kissé érthetetlenre sikeredett, bocsánat, itt röhécselünk, kaptunk egy megosztást a gépére, szakadunk a röhögéstől ...

    előzmény:
    psmith (127)
    2014-10-25  19:01
  11. 2014. október 25. 19:21129.

    De Neked hova lennenek meg rancaid???? Meg tok fiatal vagy (max 40?) !

    előzmény:
    Nikita 666 (126)
    2014-10-25  18:45
  12. 2014. október 25. 19:20128.

    pontosan!


    A klozet asszociaciot en sem ertettem egyebkent, de sztem Alineenek mindenrol "az" jut az eszebe 

    előzmény:
    psmith (125)
    2014-10-25  18:05
  13. 2014. október 25. 19:01127.

    A fontos dolgok öszetévesztése és a két gyűrűs hálószerkó kalaplengetést érdemel. A klozet számomra új, amúgy nagyon szűk, kiverés helyett könnyen lehet könyökbeverés, azt pedig hagyom a mazoknak :-)


    Hanem új társaságban, két pohár után meg szoktam kérdezni, hogy "titeket kaptak már rajta a konyhaajtó mögött masztizni"? Valaki csak bedől, és nemmel válaszol. Ilyenkor ragyogó arccal: "Úgy-e, hogy milyen jó hely!?"


    Maga a megcsalás elnyűtt téma. Kinek van, kinek nincs része benne. Mint minden nagyobb változáskor, ebben az esetben is a tragédia füstje felszáll, és mögötte új lehetőségek nyílnak. (Kicsit nyálasra sikerült, de lényeg a tartalom.)


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (126)
    2014-10-25  18:45
  14. 2014. október 25. 18:45126.

    Napi hírek? Óh, bocsánat, a popsimat tartottam a nunim helyett, megesik, apró malőr.


    Nekem elég volt végignézni az amcsi pitéket. Én azóta vigyorogva eszem a pitéket. Nem is tudom mire alapoztam, ugye nem azt akarod mondani, hogy te még nem estél szerelembe a Klozett nevű hölggyel?Olyan férfi nincs.


    Egy szál bokalánc? Én két darab gyűrűben alszom, És idáig csak a szomszédokat zavarta ez az apróság.Ez így is marad mindaddig, amíg el nem érem a tehenészeti versenysúlyt. Épp tegnap néztük emberrel, hogy egy fia ránc sincs rajtam. Hát majd igyekszem. És bőszen fogok ezután szoláriumozni, hogy lehetőleg pergamen vékonyságú elnyűtt bőröm legyen 60 éves koromra. Szép barna, és többszörösen kiolvasott könyv. A hájakkal együtt. Lehet majd lapozgatni.


    Oké, megvolt a cinizmus és az irónia, bemutatkoztam.

    előzmény:
    psmith (124)
    2014-10-25  18:02
  15. 2014. október 25. 18:05125.

    Az agyunk megelőz :-)

    előzmény:
    hutchi (121)
    2014-10-25  17:13
  16. 2014. október 25. 18:02124.

    Őőőő... asszem, félreértettél: a klotyón a napi híreket olvassa a férfiember, az pedig nem a legjobb ajzószer :-)) (Annyira azért nem vagyunk "szexuálisak", hogy nem tudjuk megvárni, amíg a másik elhagyja  a terepet. Ha már annyira kell...)


    Mesélhetnél, hogy mire alapoztad a feltevést...


    :-) :-)


    A bujaság nem korfüggő, sőt, minél érettebb, annál jobb. De ha az együtt töltött X év után belibeg Annabella egyszál bokaláncban... akkor könnyen lehet megrökönyödés a reakció.


    Nem vitatkozom, véleményt cserélek.


    :-)


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (122)
    2014-10-25  17:29
  17. 2014. október 25. 17:35123.

    A lelki és szellemi evidens. Alap. Enélkül a bujaság groteszk valóban.

    előzmény:
    hutchi (121)
    2014-10-25  17:13
  18. 2014. október 25. 17:29122.

    Ha ebbe a topicba is csak egyszer írsz be, azért kár volt. De ha maradsz, akkor egy építő jellegű vita lehet belőle.


    És most hasonlítsad össze az én hozzászólásaimat a tiéddel. Én a nők bujaságáról írtam, ami azt jelenti hogy bármikor képesek felébreszteni a férfiben a szexuális vágyat. Te viszont azt írod, hogy a férfi a hóna alá csapott izgalommal indul a klotyóra farkat verni. Én ilyesmire nem is gondoltam.


    Vannak 30 körül nők, akik cseppet sem izgalmasak, sőt, taszítóak. És nem a csupán a külsejük miatt, hanem a viselkedésük riasztó a férjük számára.


    Megkérdezem, egy 60-as önmagára adó, kultúrált nő, aki mellett egy hasonló habitusú férfi él, miért ne lehetne buja, szexi a szerelmével? Nem lehet visszataszító. Ha valaki az X kor feletti testi szerelem megkívánását visszataszítónak érzi, az nem él teljes nemi életet. Ugyanis a teljes és kielégítő nemi életben normális dolog az, amit egyébként gusztustalannak, undorítónak tartanánk.


    Nem a kor, testsúly, tökéletes alak és hibátlan bőr számít, hanem a teljes odaadás, élvezet. Élhetsz nemi életet a 20 évvel fiatalabb asszonnyal, ha görcsöl, nem élvezi, akkor te sem fogod. Kiábrándulsz nagyon gyorsan. De lehet az asszonyod 20 évvel idősebb is, ha mindent elkövet hogy mindkettőtöknek élvezetes legyen az együttlét.


    Bizonyára érted. A túlkapásokat most vedd figyelmen kívül.


    Valamit félre értettél, így konkrétumot fogok írni. Én a testi szerelem alatt magát a baszást értem. Hogy érthetőbb legyen a hozzászólás, maradjunk meg ennél a szónál. Mielőtt valaki valakivel baszni indul, előtte azért figyelembe veszi illető szellemi szintjét. Ez természetesen oké. De amikor már basznak, ott az ész, gondolkodás csak gátló tényező.


    A pillanatnyit úgy érted, hogy egyszeri alkalom? Nos, jelen topicban nem a prostituáltakról van szó, hanem a megcsalt feleségekről.


    Ne csak egy hozzászólást emelj ki, és azt vesézzed, hanem nézz körbe hol jársz.

    előzmény:
    psmith (119)
    2014-10-25  15:42
  19. 2014. október 25. 17:13121.

    ez is igaz. 


    azert a testi szerelemhez, vonzalomhoz, a vagyhoz iszonyat keves a puszta kinezet vagy "bujasag". Ha vki lelkileg vagy szellemileg nem hoz lazba az nem vonzo, es nemcsak a noknel, hanem a ferfiaknal is igy mukodik ez. 

    előzmény:
    psmith (119)
    2014-10-25  15:42
  20. 2014. október 25. 17:01120.

    elolvastam a cikket. 


    Igen, a megcsalas nem feltetlen a kapcsolat vege, es igen rendbe kell utana hozni a dolgokat. Csakhogy nagyon ugy tunik ebben az esetben nem hoztak (meg) rendbe semmit, hisz a tortenet ugyanugy folytatodik ahogy elkezdodot.....gyakorlatilag semmi nem valtozott. 


    Az elfojtas ugyanugy jelen van, csak most a no fojt el (lenyeli a bekat) es nem a ferfi. 


     


    Sztem ha vki azon a szinten van, hogy szuksege van erre a fajta valtozatossagra, akkor nem erett meg meg a hazassagra. Amikor az ember viszont mar egy masfajta valtozatossagra vagyik, arra a fajtara amit csak egy monogam kapcsolat adhat, es megtalalta az emberet, akkor erdemes ossze is kotni vele az eletet. 


     


     


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-14  17:40
  21. 2014. október 25. 15:42119.

    Talán még nem késtem le a témát.


    "Egy nőnek X idő után nem az eszével, hanem a bujaságával kell csábítani. Az ész a testi szerelemhez szükségtelen, sőt, gátló tényező."


    X év után sok mindennel lehet jellemezni a nőt/(és miért ne a férfit), csak bujasággal nem. Egy bizonyos X után a bujaság egyenesen visszataszító hatást kelt. (Csak mi, férfiak halgassunk, amint hónalj alá csapott újsággal indulunk a klotyó felé :-)


    A testi szerelemhez pedig igencsak szükség van észre. Nem a pillanatnyira, amikor ész nélkül esünk egymásnak, hanem hosszú távra gondolok. Ritka az a nő, akit lángba hoz egy nála szellemileg jóval alacsonyabb szinten tanyázó férfi.


    Üdv. Psmith (a p néma)


     


     


     


     

    előzmény:
    Nikita 666 (118)
    2014-10-25  15:17
  22. 2014. október 25. 15:17118.

    A nők többsége valóban úgy érez a gyerekeivel kapcsolatban mint te. Nincs is ezzel semmi baj, amíg a gyerekek édesapját is be tudja tenni a képbe. Ha medrében tudja terelni a férjjel való kapcsolatát és a gyereknevelést.


    Valahol valaki okos ember leírta, és én is ezt vallom,, a gyermek nem a miénk, kölcsön kaptuk hogy a legjobb tudásunk szerint nevelhessük. Ők is családot fognak alapítani, és remélhetőleg nem azért házasodnak hogy családot alapítsanak mert kifutnak az időből és le kellene azt is tudni, hanem átgondoltan, szerelemből, és a szerelem megkoronázása a gyerek. Viszont ilyenkor sem a korona a lényeg, azt csak becsben tartjuk, és idővel átadjuk ( a gyerekünk házastársának). A korona alatt lévő ember a fontosabb, vagyis az az ember, akivel házasságot kötünk.


    Te is úgy írod, 2-3 éve kezdesz felszabadulni. Nem írtad, de biztosra veszem, hogy ezt a gyereknevelés terhére, és félelmekre, aggódásra  értetted. Jó dolog a saját gyerek, de valljuk be, a szülőnek nem partner. És az az anya, amelyik keveset tesz a gyerekeiért, noha elvileg mindent megkapnak a srácok, nem meri azt mondani hogy neki fontosabb a gyerekek apja mint maguk a gyerekek. Érzi hogy kevés az amit nyújtani tud, és az életem értelmei kifejezéssel kompenzál. Mintha a gyerekek is valamilyen státusszimbólummá alakultak volna át.


    Nem biztos, de szerintem ez is közrejátszik a megromlott házasságoknál. Apuka a velünk egyenrangú gyerekcsináló berendezés, a gyerek pedig valami természetfeletti tünemény. Eléggé kificamodott elképzelésük van a nőknek. Később pedig háborognak, ha apuka beleunt a ráosztott szerepre.


    Egyébként az én gondolataimban is sűrűn ott voltak a srácok, de kiskoruktól próbáltam őket úgy nevelni, hogy nem magamnak, hanem a jövendőbelijüknek, és a leendő gyerekeik szüleiként. És úgy látom mindkét szerepben meg fogják állni a helyüket.


     

    előzmény:
    maszi (114)
    2014-10-25  12:00
  23. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. október 25. 14:34117.

    előzmény:
    maszi (85)
    2014-10-17  20:49
  24. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. október 25. 14:19116.

    Egészen meggyőzően írsz. DE. Az a szépséghibája a dolognak, hogy nincs tapasztalatod megcsalás terén. 


    Soha nem akartam birtokolni a páromat, nem voltam féltékeny. Aztán beütött a ménkü. Lebukott. Most már tudom milyen érzés, ha megcsalnak. Én őt emberileg is nagyra tartottam. Már nem. Úgy érzem, elárult. Mert mi nem csak szerelmesek voltunk anno, hanem igazi társakká is lettünk az idők folyamán. Én számítottam őrá, és ő is sokszor támaszkodott rám. Eltelt már x idő azóta, de nem hevertem ki. Próbálok normálisan viselkedni, amúgy sem vagyok az a  cirkuszolós típus. De már semmi sem olyan. Ez már egy másik ember a számomra. Nem Az Ember, csak egy férfi, amilyenből még sok szaladgál a világban.

    előzmény:
    biobula (44)
    2014-10-15  21:27

Címlap

top