Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ez okoz komoly dilemmát Ördög Nórának

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 2. 12:44
Ördög Nórának nemcsak az okoz fejtörést, hogy milyen ruhát adjon kislányára ebben a szeszélyes időjárásban - derül ki a műsorvezető legújabb blogbejegyzéséből.

Nők Lapja Café: Ez okoz komoly dilemmát Ördög Nórának
  1. 2014. október 3. 06:4215.
    Ha valakinek a második gyermekénél is problémát okoz a D- vitamin beadása. Az több mint szomorú! Egy kis segítség Kedves Ördög Nóra: Kis mokkáskanálba 10 cseppet és simán lenyeli,esetleg utána egy kis normál tea! Szomorú,hogy még a második gyereknél sem tudja! Én szeretem magát,de ez már " sztárallűl!! csak,hogy ilyeneket írni saját magáról, szegénységi bizonyítvány! Ez minden gyermeket nevelő nő számára nem okoz gondot!!! Tisztelettel Báder Péternné Ui: A munkásságát tisztelem,sokra vitte! De anyaságban van még mit tanulnia,főleg,hogy ez a második gyermeke!

    TISZTELETTEL ÉS Üdvözlettel Báder Péterné
  2. 2014. október 2. 23:0914.

    A gazdag gyerek gazdag anyjának is lehet problémája, na. Szofisztikált paramamák a D vitaminon aggódnak. Ha azt írná, hogy minden milyen állatira kerek, akkor azon rugóznánk, hogy dicsekszik...

    előzmény:
    Zsánna (8)
    2014-10-02  15:51
  3. 2014. október 2. 22:0013.

    Mar kezdtem megijedni, hogy ma nem olvashatunk Nojikajol.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-02  12:44
  4. 2014. október 2. 21:4212.

    Nagyon félre értelmezted, amit írtam, sajnálom!


    Kérlek, olvassad újra!

    előzmény:
    vigyazzram.orangyalom (9)
    2014-10-02  21:25
  5. 2014. október 2. 21:2711.
    Sajnos az "e-gójával jó pár embernek nincs problémája, szerintem Neked sem! Irigy, nem hiszem,hogy az lennék! 3 gyermek büszke, boldog ÉDESANYJA vagyok!
  6. 2014. október 2. 21:2610.
    Sajnos az "e-gójával jó pár embernek nincs problémája, szerintem Neked sem! Irigy, nem hiszem,hogy az lennék! 3 gyermek büszke, boldog ÉDESANYJA vagyok!
  7. 2014. október 2. 21:259.
    Sajnos az "e-gójával jó pár embernek nincs problémája, szerintem Neked sem! Irigy, nem hiszem,hogy az lennék! 3 gyermek büszke, boldog ÉDESANYJA vagyok!
  8. 2014. október 2. 15:518.

    Kényszertéma kényszerből.


    Komoly kihívás úgy erőltetni az írást, ha nem megy természetesen.


    Szerencsére, van akkora e-gója, hogy tudja, csak irigylik a negatív kommentelők:)


    Emlékszel az örökzöldre a legnagyobb mesélőtől? Szegény gazdagok

    előzmény:
    vigyazzram.orangyalom (7)
    2014-10-02  15:24
  9. 2014. október 2. 15:247.
    Hát, ez tényleg szörnyű! Ha ez gondot okoz nem alkalmas anyaságra, ezekhez nem praktikák kellenek egy jó anyának ösztönből jönnek ezek a "dilemmák", ! Akinek azért okoz fejtörést mit adjon a gyerekére mert a kinőtt ruhák helyett nem tud másikat venni, vagy a vitaminokat is probléma megvenni az nem szörnyű ugye az a "természetes"?!? Sorry!
  10. 2014. október 2. 13:256.

    Na igen, ha tele a szekrény ruhával, akkor tényleg nehéz lehet kiválasztani olyat, amihez az adott pillanatban neki vagy a lányának van kedve. A tele hűtőben meg úgy látszik nincsenek olyan élelmiszerek, melyek vitamint is tartalmaznak, hogy ez is ilyen "komoly dilemmát okoz". És még azt mondják, hogy milyen könnyű a gazdagoknak, pedig ím itt a példa, hogy dehogy...

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-10-02  12:44
  11. 2014. október 2. 13:195.
    zöldszemű. És még azt is írják már meg, hogy az ország összes anyukájának
    milyen óriási gondot jelent, hogy milyen ruhát adjon a gyerekére.
  12. 2014. október 2. 13:174.
    És még az ország összes anyukájának milyen nagy gondot okoz, hogy mit adjon a gyerekére.
    Ezekről miért nem írnak.
  13. 2014. október 2. 13:043.
    Annyira unalmas már ez az örökös nyűglődése ennek a nőnek! Más édesanya dolgozik, gyerekeket nevel, beosztogatja a család pénzét, ennek meg állandóan "mű" problémái vannak. Mindegy, hogy mit, csak írjanak róla. Rémes!
  14. 2014. október 2. 12:442.
    nóri!
    másnak meg az okoz gondot, hogy mit adjon a gyerekének enni!
    a ruha azért nem gond, mert egyre többen egyetlen darabból választhatnak!

Címlap

top