Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lerántotta a leplet házasságáról Vajna Tímea

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. október 1. 05:18
Vajna Tímea a Blikknek elárulta, mi fogta meg a nála 40 évvel idősebb Andy Vajnában.

Nők Lapja Café: Vajna Tímea lerántja a leplet Andy Vajnához fűződő kapcsolatáról
  1. 2014. október 9. 06:1468.

    Hidd el nekem edesmindegy hogy te mit gondolsz vagy erzel ezzel a novel kapcsolatban, mivel engem nem erint, felolem irhatnak rola ejjel nappal.


    engem ha vallaki nem erdekel nem foglalkozom vele, ti meg azt csinaltok ami tetszik.


     


    gondlom Vajnait kb annyira erdekli hogy mit gondoltok rola mintha az ut szelen uldogelo vereb mondana velemenyt, de aki ugy erzi hogy neki fontos ezt megbeszelni akkor tegye. gondolom megint jonnek az uj topicok abban is ujra le lehet irni a velemenyeket.

    előzmény:
    *Diorella* (66)
    2014-10-07  13:17
  2. 2014. október 8. 12:5567.

    Én biztosan nem irigylem.


    Nincs is miért. Igazság szerint nem is értem, mit kellene rajta irigyelni.

    előzmény:
    Amarynda (63)
    2014-10-07  08:26
  3. 2014. október 7. 13:1766.

    Nem fogom a fejemet sehova sem forgatni, ha éppen véleményem van és kedvem, hogy megmondjam/leírjam, akkor továbbra is meg fogom tenni. És ha ez a vélemény negatív, akkor az. Ha majd változtat a viselkedésén, akkor nyilván változni fog a véleményem is. A rajongók meg... inkább azt mondanám, hogy sok közöttük a kíváncsi, egyébként meg mióta kiderült, hogy a like is üzletág, ki tudja, egy-egy cölöpnek, hírességnek mennyi a valódi regisztráció a like mögött.

    előzmény:
    Amarynda (44)
    2014-10-05  12:39
  4. 2014. október 7. 09:5365.

    Jaj de jó neked, hogy ilyen alkat vagy és te nem irigykedsz ezekre a bűbáj celebekre.


    Pedig itt jó néhányunkat megesz az irigység, és döglünk meg azért, hogy mi lehessünk P. Tímea helyében.Hogy kiállhassunk minden áldotta héten és pukkasszuk meg a világot a gazdagságunkkal, meg hogy milyen körökbe kerültünk be!!!


    Mert ez ám a cucc, puccolni a híresek között, ez ám az irigylésre méltó dolog!


     

    előzmény:
    Amarynda (63)
    2014-10-07  08:26
  5. 2014. október 7. 08:3064.

    Minden szavaddal egyetertek.Van egy baratnom aki Los Angelesben el olyan helyen ahol eleg sok igazi vilaghiresseg van es nehanyukkal valodi baratsagban van meg abbol a korbol amikor ok sem voltak vilaghiruek. es pont ugy ahogy mondod ok is esendoek es emberek pont ugy mint barmelyik atlagember.


     


    Ha ez a no szeret dicsekedni hat hadd dicsekedjen, akit ez meg zavar az ne olvassa es meg van oldva a gordiuszi csomo.


     


    ugy latszik te is szerencses alkat vagy, en aldom a sorsomat hogy sose voltam irigy, nem okozott masok gazdagsaga szerencseje keseru pereket nekem.


     


    az egyetlen dolog amit tudok irigyelni de azt sem rosszindulatbol hanem inkabb vagyom ra, az a tokeletes egeszseg, fitt allapot. azert mert nekem ez sose adatott meg sajnos.


     


    de hat en is emberbol vagyok

    előzmény:
    ladybird65 (62)
    2014-10-06  19:41
  6. 2014. október 7. 08:2663.

    Minden szavaddal egyetertek.Van egy baratnom aki Los Angelesben el olyan helyen ahol eleg sok igazi vilaghiresseg van es nehanyukkal valodi baratsagban van meg abbol a korbol amikor ok sem voltak vilaghiruek. es pont ugy ahogy mondod ok is esendoek es emberek pont ugy mint barmelyik atlagember.


    Ha ez a no szeret dicsekedni hat hadd dicsekedjen, akit ez meg zavar az ne olvassa es meg van oldva a gordiuszi csomo.


    ugy latszik te is szerencses alkat vagy, en aldom a sorsomat hogy sose voltam irigy, nem okozott masok gazdagsaga szerencseje keseru pereket nekem.


    az egyetlen dolog amit tudok irigyelni de azt sem rosszindulatbol hanem inkabb vagyom ra, az a tokeletes egeszseg, fitt allapot. azert mert nekem ez sose adatott meg sajnos.


    de hat en is emberbol vagyok

    előzmény:
    ladybird65 (62)
    2014-10-06  19:41
  7. 2014. október 6. 19:4162.

    Nekem különösképpen nem szimpatikus, de nem is ellenszenves. Olyan szórakozásom meg soha a büdös életben nem lesz, hogy azért mert valaki celeb, híresség, sztár, és sok pénze van, megtehet olyat, amit én nem, nos akkor rögvest utálni fogom. Ez nekem nem megy. Ahhoz újra kéne születni. A másik meg az, hogy attól, hogy valaki celeb, ugyanolyan ember, mint én. Tehát nincs mit utálni rajta, ahogy különbnek sem különb feltétlenül. Találkoztam már néhányukkal, beszéltem is, mert úgy hozta a véletlen. Ugyanolyan gyarló, esendő, szeretetre méltó vagy épp utálatra méltó emberek, mint bármelyikünk. Annyi egyedül a különbség, hogy róluk írnak a lapokban, rólam meg nem (hála a jó istennek). Mert - ellentétben többekkel - nekem egész picurka vágyam sincs arra, hogy az én magánéletemről írjanak. Pedig hányszor olvasni, hogy ha szül valaki, vagy gyerekfotók jelennek meg, elveszti a munkahelyét, nyaralni megy vagy bármi, már jön is a szokásos lemez, hogy Mari nénivel is történt ilyen, róla miért nem írnak, meg nekem is unokám született, de arról bezzeg nem írnak. Hát nekem pl. a hátam közepébe se hiányozna, hogy a privát dolgaim viszont lássam a bulvárban vagy akárhol. Szóval én nem cserélnék egy celebbel sem, az biztos.


    Nekem a párosból egyébként inkább az öreg szimpatikus, mint Tímea. De vele sincs bajom, engem nem bántott. Igaz, egyik se bántott, szóval egyiket sem tudom utálni. Aki meg nem érdekel, nem olvasom, ilyen egyszerű. De a mazohisták felőlem nyugodtan olvashatják. Ha szeretnek szenvedni.

    előzmény:
    Amarynda (55)
    2014-10-06  11:19
  8. 2014. október 6. 19:3161.

    1. Idézd légyszi, hogy hol hülyéztelek le. Hiába olvasom, sehol sem találom. Meg nem is szokásom.


    2. A másik hsz-odra reagálva: nyugodtan tarts szánalmasnak, nem zavar egy kicsit sem. Egyébként pedig ahogy (szintén) írtam, nem fikáztam senkit, mert mindenki azt ír, amit akar.  Csak - még egyszer mondom - nem értem. De ez is az én bajom. Talán azért nem értem, mert én másképp vagyok összerakva. Ennyi.

    előzmény:
    Az élet értelme (52)
    2014-10-05  23:03
  9. 2014. október 6. 14:4260.

    Vajna meg nem a filmbiztosi állásából él, de a állami koncesszióval megszerzett kaszinók, kb. 7 milliárd forintot hoznak neki. kb 32 millió AUD


     


    Érted? Az állam bezáratta az összes szerencsejátékot, mondván, rossz hatással van a polgárokra.


    Rá egy évvel vajna bácsinak engedélyezték a kaszinók nyitását. Úgy ráadásul,hogy a kaszinók tulajdonlását mindenféle offshore cégeken keresztül gyakorolja.


    Ezek után ne csodálkozz rajta, ha a többség őt is, és a feltűnési viszketegségben szenvedő aranyásót is utálja, mint a büdöset.


     


    http://www.atlatszo.hu/2014/09/24/mennyi-adot-fizetnek-a z-andy-vajnahoz-kotheto-cegek/


     


    http://hvg.hu/gazdasag/20140731_Kitomte_Andy_Vajna_zsebe t_a_kormany/

    előzmény:
    Amarynda (58)
    2014-10-06  12:37
  10. 2014. október 6. 14:2859.

    Az hogy van ma Mo-on 4 millió szegény, nem azt jelenti, hogy mindenki az.


    Azt hogy hogyan élnek meg, én sem igazán értem. Egyik napról a másikra, adósságból adósságba, éhezve.


    Ismerek ilyeneket, persze a többség próbálja fenntartani a látszatot.


    Közben az országba bejött jó pár milliárd uniós pénz, annak ahogy látom, kb. a harmadát ellopják. (A beruházást felárazzák, többnek mondják mint amennyibe kerül, a pénz meg eltűnik.) persze ezt bizonyítani szinte lehetetlen. Na ezek az emberek, jól élnek. És az is igaz, vannak szép számmal olyanok is, akik saját munkájukból tudnak az európai polgárokhoz hasonló jólétben élni.

    előzmény:
    Amarynda (58)
    2014-10-06  12:37
  11. 2014. október 6. 12:3758.

    Szerintem is. o nem attol lett gazdag hogy filmbiztos lett belole.


    elhiszem a szegenyseget illetoen csak tenyleg annyira erthetetlen nekem hogy a legtobb ember panaszkodik de tenyleg mindenki itt ul a fizetos net elott es nem a hid alatt fagyoskodik.


     


    az a bizonyos kisebbseg meg mas teszta nem roluk van szo szerintem.


    ismerek olyan nyugdijast aki kap 80 alatt es ebbol meg tamogatja a gyerekeit. Hogyan ha annyira nem lehet otthon megelni? na mindegy nem az en dolgom es tenyleg hulyeseg ebbe a Palacsik lany ugyebe belemenni kormanyszinten. amit az oreg mint biztos kap az kutyafule a tobbi sajat penzehez szerintem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_899947 (57)
    2014-10-06  12:29
  12. Torolt_felhasznalo_899947
    Torolt_felhasznalo_899947
    2014. október 6. 12:2957.

    Van sok igazságod, de az nlc fórumozói alapján nem mondható reprezentatívnak a "felmérésed". 


     


    Rengeteg ember tengődik, kajára sincs pénze, nem netre. Ezért itt nem is fogsz találkozni velük. 


    Azt mondjuk nem értem,  miért kell már ebbe is belekeverni a kormányt. AV-nak mindig is volt pénze, a közszolgai fizetése nélkül is ugyanígy "eltengődne", nem igaz? 

    előzmény:
    Amarynda (56)
    2014-10-06  11:29
  13. 2014. október 6. 11:2956.

    Amikor eloszor nyertek akkor is ketharmados tobbseggel nyertek. most masodszor is oriasi folennyel nyertek,allitolag azert mert sokan ugye el se mentek szavazni.


     


    aki nem szavazott az rajuk szavazott pontosan emiatt.


     


    de ez csak az egyik oldal. mostanaban eleg sokat beszeltem otthoniakkal es kb 70 % uk elment es a Fideszre szavazott a maradek megosztva a Jobbikra es az Mszpre.


    es bevallottan azt mondtak hogy azok ellenere amiket a kormany csinal elegedettebbek az eletukkel. na most ha az nlcet nezem itt eleg sokan nem a fideszre szavaztak vagy utaljak stb. kezdem egyre kevesbe erteni hogy a statisztikak szerint javul az orszag helyzete, allamadossag stb. ugye megszunt az eljaras a tulzott deficitre stb, akkor most mindenki hazudik vagy az nlc max 100 aktiv forumtagja latja es eli meg maskent.


     


    nem tudom nem vagyok ott, azt viszont igen, hogy Mo wellness szallodaitol kezdve az udolohelyek tomve vannak sokszor szinte csak magyar latogatokkal. ezek mind rosszabbul elnek mint elotte?


    ahogy kivettem sok topicbol az itt levok legalabb 90 % a volt nyaralni minimum egyszer egy evben  majdnem mindenkinek van kocsija, nagyon also hangon megkerdeznem hogy akkor hol vannak az allando temak alanyai akik minimum beren elnek es eheznek.


     


    van akarcsak 1 szemely az itt levok kozt minimalberes?


     


    felre ne ertsd nem vagyok voltam vagy leszek fidesz parti. csak kezdem nem erteni a folytonos siras targyat. mert a sirasok ellenere mindenki nyaral, tanittatja a gyereket, hordja ilyen olyan kulonorakra, sokan mondjak ok nem vettek fel kolcsont a lakasukra stb. akkor hol van az a feneketlen nyomor amirol allandoan megy a szo?

    előzmény:
    Lillaréka (49)
    2014-10-05  17:39
  14. 2014. október 6. 11:1955.

    szerintem nem is fogsz ra valaszt kapni


    en egyebkent  vallalom siman hogy nekem szimpatikus a no (ajaj!!)tobbek kozott azert mert remelkul elt az egyetlen lehetoseggel hogy gazdag no legyen belole es ne neki kelljen gurizni azert amit elkolthet ilyen modon.


     


    ha valakinek ez nyujt kielegulest hogy lehulyezi hat tegye, nekem biztos nem problema.


    van aki ilyenekben eli ki magat

    előzmény:
    ladybird65 (51)
    2014-10-05  18:18
  15. 2014. október 6. 11:1554.

    most eppen ez tortenik. lett egy olyan kormany ami rengeteg kifejezetten karos dontest hoz , csak hogy egy peldat mondjak visszaviszik a mar hazahozott katonainkat Irakba stb.


     


    en regi kormanyra szavaztam -veszitettunk sajnos.


     


    es igen hallgatunk mert nem tehetunk a vilagon semmit, amig ezek vannak hatalmon. Ha a kovetkezo valasztason megbuknak javulhat a helyzet. ha nem akkor az orszag komoly hatranyba kerulhet sok szempontbol es hiaba ugralnank a megvalasztott kormanynak amig a hatalom a kezeben van azt csinal amit akar.


     

    előzmény:
    Az élet értelme (48)
    2014-10-05  17:36
  16. 2014. október 5. 23:0653.

    Akkor ti még nálunk is szánalmasabbak vagytok.


    Mi legalább celebeket fikázunk, ti viszont a celebfikázókat fikázzátok.

    előzmény:
    ladybird65 (51)
    2014-10-05  18:18
  17. 2014. október 5. 23:0352.

    Értem, téged az tesz boldoggá, ha engem lehülyézhetsz.

    előzmény:
    ladybird65 (50)
    2014-10-05  18:16
  18. 2014. október 5. 18:1851.

    ". Nem pontosan ertem hogy ha valakit nem erdekel akkor miert foglalkozik ezzel a novel."


    Tudod, hányszor feltettem már ezt a kérdést? Nemcsak Vajna Tímeával, hanem Ördög Nórával, Rubint Rékával, stb-vel kapcsolatban... Érdemi válasz sosem érkezett. Valószínűleg azért, mert talán egy érdemi válasz lenne rá, de azt kevesen vállalják be. Itt egy fórumozó megtette, őt legalább becsülöm ezért. Maximum nem értem a motivációt, de az az én bajom.

    előzmény:
    Amarynda (43)
    2014-10-05  12:34
  19. 2014. október 5. 18:1650.

    " A hölgyet az élteti, ha még a székletét is megosztja, minket meg az, ha ezért lehülyézhetjük."


    Nos, ha ez tényleg így van, akkor roppant szerencsés vagy. Az én kívánságaim kicsit nehezebben teljesülnek. Mondjuk az is igaz, nem állnak meg itt, hogy Vajna Tímeát (vagy bárkit) lehülyézhessek és attól boldog leszek.


    Egyébként tényleg szabad ország vagyunk. Tedd ezt, ha ez téged boldoggá tesz. Engem nem zavar, csak nem értem.

    előzmény:
    Az élet értelme (48)
    2014-10-05  17:36
  20. 2014. október 5. 17:3949.

    Te is tudod, hogy NEM a többség választotta ezt a kormány.


    és lehet éppen azzal teszünk valamit, ha ezer helyen elmondjuk a mocsokságaikat..


    Talán aki olvassa, felnyilik annyira a szeme, hogy elmegy szavazni  és segit leváltani őket.


     


    demokratikusan ha lehet--- ha még lehet.. 4 év múlva,

    előzmény:
    Amarynda (47)
    2014-10-05  12:50
  21. 2014. október 5. 17:3648.

    Aha.


    Gondolom a te hazádban, ha a kormánynak van egy rossz, hibás, káros döntése, mindenki vígan kussol, mert ti választottátok a kormányt.


    Egyébként meg nem értem miért írkálsz te ide. A hölgyet az élteti, ha még a székletét is megosztja, minket meg az, ha ezért lehülyézhetjük. Szabad országban mindkét fél szabadon megteheti.

    előzmény:
    Amarynda (47)
    2014-10-05  12:50
  22. 2014. október 5. 12:5047.

    Ha igy van ki valasztotta azt a kormanyt aki most patyolgatja az oregurat es fim biztost vagy mi a fenet csinalt belole ? en?


    Sajnos amikor  egy tobbseg ilyen dontest hoz akkor a kisebbseg hiaba acsarkodik meg tiltakozik a vilagon semmit se er el vele.


     


    egyszer regebben valamivel kapcsolatban is azt mondtam amit most: ha nem tudok valami ellen tenni (marpedig ezellen nem tud az akinek nem tetszik) akkor nem erdemes ragodnom rajta.


     


    de ha ti ezen akartok bosszankodni akkor szabad az ut. gondolom se az oreget se a feleseget nem izgatjak az itt elhangzott tiltakozasok. nagy valoszinuseggel nem is hallanak rola. ok ugyanis az a kategoria akik azt halljak meg amit akarnak, ezert nincs jelentosege hogy ki mit gondol, csak sajat magukat duhitik vele tehetetlenul az emberek.


     

    előzmény:
    Lillaréka (35)
    2014-10-02  22:06
  23. 2014. október 5. 12:4246.

    bocs nem az en hibam hogy ketszer ment el

  24. 2014. október 5. 12:4145.

    Ez a no ilyen es kesz. nem kell vele foglalkozni mert tenni ugyse tudtok ellene semmit.





     ha nem tetszik a kepe forditsd el a fejed amikor latod valahol.





    egyebkent pedig ahogy elnezem eleg sok rajongoja van a facebook alapjan ugyhogy gondolom ez tokeletesen boldogga teszi nem hianyzik neki az nlc taboranak rajongasa.





     





    ha nem foglalkoznatok vele topicokon keresztul elhalna a dolog, de ti generaljatok a hszolasokat ezekhez a cikkekhez. az nlc szerkesztoseget meg nem erdekli hogy itt kinek mi a velemenye.





    en egyre ritkabban jovok pont ezert es ami nem erdekel azzal nem foglalkozom.





    mondjuk en pont az a tipus vagyok aki elolvassa a celebekrol szolo hireket szeretem a valosagshowkat a Kardashian familiat szoval engem nem zavar hogy ez a lany is benne van a hirozonben.

    előzmény:
    *Diorella* (20)
    2014-10-02  12:19

Címlap

top