Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Két bolttal debütál Londonban Schobert Norbi és Rubint Réka

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 30. 15:37
Újabb sikert könyvelhet el a Schobert házaspár: mint az a minap kiderült, Szlovákia és Csehország után az Egyesült Királyságban is Update-bolt nyílik.

Nők Lapja Café: Két bolttal debütál Londonban Schobert Norbi és Rubint Réka
  1. 2014. október 3. 19:1317.
    matueva kössél egy előkét a nyakadba,mert összenyáladzol mindent,mint a csiga...!
  2. 2014. október 1. 13:3716.

    "Matueva"-val nem kell foglalkozni, ő egy megkeseredett, elvált 50-es évei végén járó hölgy aki minden Norbival foglalkozó cikknél(én facebookon találkoztam vele először) neki ugrik azoknak a torkának, akik kritizálni merészeli Schobert Norbit vagy a termékeit.


    Elméjének egyszerűségét mutatja az a megjegyzése, hogy aki kritizálja a Norbi Update élelmiszereket azok biztos irigységből teszik mert nincs rá pénzük, tehát ő egy Isteni mannának, ambróziának képzeli el ezeket az élelmiszereket amiket nem lehet kritikával illetni, persze mivel csak a Norbi Update és a kutyája van neki.

  3. 2014. október 1. 03:3515.
    Nem irigylem őket, jól csinálják, csak egy dolog irritál, hogy már túl sok belőlük ! Sokszor a kevesebb több, ezért nem szeretik őket, mert nyomulósak. Minden nap a képünkbe tolják magukat, hol a neten, hol a rádióban, hol a tv-ben és már ebből lett elege sokunknak. Lehetne azt kérni? - hagyják abba a már beteges magamutogatást! Számomra gusztustalan, hogy egy ronda vigyorú nő bele vicsorog a képembe!
  4. 2014. szeptember 30. 21:4614.

    En voltam update boltban -veletlenul, fagyit akartunk enni, nem lattuk, eoppen mi ele van kinyomva a fagyi plakat, hat bementunk.


    Na az elado az minden volt, csak update reklam nem-mindez Jaszberenyben.


    Szerintem erre negyon oda kene figyelniuk a fittnesz-guru parocskanak, hogy az update bolt eladoja nezzen ki olyan fittnek, mint amilyennek szerintuk ki kene nezniuk az update-termekeket fogyasztoknak.


    Mert pl. nekem az elado lattan csak annyi jutott az eszembe, hogy akkor az update sem hatasos mindenkire ugyi....

    előzmény:
    matueva (8)
    2014-09-30  19:00
  5. 2014. szeptember 30. 21:0013.
    Van, aki azért szól hozzá a Sóher hp örökös szerepléséhez, hogy elmondja, hogy mennyire utálja ezeket. Nos, én pont ilyen vagyok. S nem irigységből, hanem szó szerinti utálatból, kiráz a hideg az ilyen "emberektől". Ezek itt élnek a neten szexuális életet, szerelmet - ami mindenki másénál különb, röhej nem??! Számomra igen. Tehát én ezért utálom ezeket /direkte ezeket/. S utálom azért, mert annyi embert átvágnak, átvágtak már az életükben. Olyan könnyű marhaságot írni, irigységből kritizáljuk ezt a két lényt. Nem, én nagyon jól tudom, hogy attól nekem nem lesz több, s a gazdagságuk egy cseppet nem érdekel, egészen egyszerűen ezt a két embert saját magáért, a neten való létükért, a dicsekvésükért, ha netán "jót cselekszenek" azzal szintén eldicsekednek, na ezért utálom ezt a két senkit, mert a szememben - bármilyen gazdagok is forintban - senkik maradnak, mert értékük, emberi értékük nincsen.
  6. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2014. szeptember 30. 20:4412.

    Ott is  ilyen elnézőek a NAV-osok?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-30  15:37
  7. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2014. szeptember 30. 20:4411.

    előzmény:
    *Diorella* (10)
    2014-09-30  19:07
  8. 2014. szeptember 30. 19:0710.

    Ma mennyit fizettek neked Rékáék, hogy amíg másokat irigyezel addig se kelljen a saját szar életeddel foglalkoznod?

    előzmény:
    matueva (8)
    2014-09-30  19:00
  9. 2014. szeptember 30. 19:029.

    És majd ott is  vásárlóktól mentesek lesznek a boltok, mint Magyarországon?

  10. 2014. szeptember 30. 19:008.

    Ha az irigység fájna, sokan ordítanának, mint a fába szorult féreg. Hogy sokaknak nem hiányoznak? Lehet, de  nagyon sok embernek igen, csak be kell lépni a facére akik "szeretik a updat" termékeket - hány ezren vannak. Ja aki nem tudja megfizetni, az csak messziről irigykedik. Egyébként is magyar mentalitás az irigység, a bírálás, a ócsárolás, a bántás. De! az, az ilyen embereknek nem jutott még az eszébe, ha valakit utál, mi a szarért olvassa, foglalkozik vele??? Ja, hogy addig sem kell a saját szar életével foglalkoznia? Az más! Hajrá Norbiék - az irigyek meg sárguljanak tovább!  Norbiék el akartak érni valamit, elindultak egy úton - kemény munkával elérték amit akartak, akarnak, a többieknek meg csak az "irigység jutott"! ahelyett, hogy a saját életét tenné boldogabbá! 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-30  15:37
  11. 2014. szeptember 30. 18:497.

    Én is annak olvastam:)


     

    előzmény:
    Sushi (6)
    2014-09-30  17:10
  12. 2014. szeptember 30. 17:106.

    Bocsi en azt olvastam, hogy  két BOTTAL debütál

  13. 2014. szeptember 30. 16:445.
    A bolt nyitása még nem siker. Én emlékszem arra, amikor a Réka a saját sikereként könyvelte el a Réka szépségszalonokat is, majd amikor csődbe mentek, már azt mondta, hogy ő csak az arcát adta hozzá.http://www.hir24.hu/szines/2013/01/15/rubint-reka-fel haborodott-es-perelne/
  14. 2014. szeptember 30. 16:254.
    ha vigyorog ott is akkor éhen döglik................
  15. 2014. szeptember 30. 16:063.
    Miért kell ennek a rányinak állandóan vigyorogni.A hátamon felállna a szőr ha lenne.Brrrrr!
  16. 2014. szeptember 30. 15:372.
    Menjenek csak, nem sokunknak fognak hiányozni...

Címlap

top