Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem viccelünk: tüntetnek az RTL-nél a Szulejmán-rajongók

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 30. 10:56
  1. 2014. október 10. 08:4131.
    cabron!. lászlo.bede.332 Nem tragédia csak a kanális csatornán, volt valami nézhető ,mert a többi műsora az = OO.Teccik érteni.
  2. 2014. október 4. 18:5030.
    Nekem tetszik a Szulejmán, de kibírom ha 6 hétig nem lesz, viszont nem hiszem, hogy a celebek jobb műsor......
  3. 2014. október 1. 16:0329.

    Műsorváltozás joga fenntartva. Vagy ez neked új?


    Lefejleszteni???


    Szerintem olvasgass kicsit abban a 6 hétben, hátha okosabb leszel.


     

    előzmény:
    Majoros Patrik (26)
    2014-09-30  19:09
  4. 2014. szeptember 30. 22:2428.

    Vannak sorozatok, melyeket elkezdenek, aztán évekig nem adják a folytatást. Szóval 6 hét az nem idő. Addig az unatkozók esetleg kezükbe vehetnének pár könyvet és olvashatnának, a könyvtárak  is nyitva lesznek az eljövő 6 hétben...

  5. 2014. szeptember 30. 19:2427.

    Nálunk a párom felvette, épp a reklámok miatt, és nem mellékesen azért mert ő mást várt a sorozattól, nem óhajtotta nézni. Megoldottuk, amikor nem volt itthon, akkor megnéztem vasalás közben, és töröltem. Nem is a kihagyás a gond, tökmindegy. Csak ne ezt aaaa celebsztorit adják helyette. Na ezt vajon hányan fogják nézni? Mert nálunk eddig is ritkán ment az RTL. Lehet hogy mások is így vannak vele.


    Akik pedig tüntetnek, hát tüntessenek. Az ő dolguk.


    Azon azért röhögök, hogy a törököket képtelenség kiűzni.

    előzmény:
    Majoros Patrik (26)
    2014-09-30  19:09
  6. 2014. szeptember 30. 19:0926.
    Elvenni valakitől valamit, a beleegyezése nélkül, ez a probléma. Minek elkezdeni valamit, ha nem tudják befejezni az előre beállított rendszer egyoldalú megváltoztatása nélkül. Pláne egy sekélyes műsor kedvéért lefejleszteni a színvonalat. RTL Klub hat hétre biztosan offolva nálam, utána talán visszatérek, bár zavar a sok reklám miatti széttagolás. Utólag, neten nincs reklám.
  7. 2014. szeptember 30. 17:4725.
    2014.október 06-tól ( jövő hét ) már a rádió újságban NINCS BENNE A SZULEJMÁN filmsorozat-, ami végül történelmi film a fiataloknak is ! A " csakazért is " -al reklamot csinál
    magának?
    idézet:
    ferencne.csornyei (4)
    2014-09-30 11:49:37

    A fiatalok azért ne ebből a sorozatból akarjanak történelmet tanulni. Ez egy kosztümös sorozat, ami meg van fűszerezve történelmi nevekkel. Ennyi, se több, se kevesebb. Ettől még lehet jó sorozat, de tanulni nem lehet belőle, mert egyáltalán nem történelem hű.

    előzmény:
    ferencne.csornyei (4)
    2014-09-30  11:49
  8. 2014. szeptember 30. 17:4024.

    Cöhh, pfff  látszik, hogy úgy beszélsz valamiről, hogy nem is értesz hozzá!!!!4!!!!nyégy4!!!!!4négy44! 


    A gyerekeid majd azt fogják tanulni tőled, hogy Esmeraldának gyűjtöttünk a felszabadítására és Isaurának volt szemműtétje???? Bele sem merek gondolni, mi lesz így a következő generációkból....  Felháborító összekeverni két ilyen klasszikust!


     


    Nah a viccet félretéve a sztori szerintem valahol nagyon elszomorító. Az emberek mindent elviselnek birkattürelemmel. Einstandolják a nyugdíjpénzeket, szétbarmolják az oktatást, emberek alól egyik napról a másikra kihúzzák a megélhetést...stb, stb Reakció? Semmi.


    Szüneteltetnek egy sorozatot 6 hétre, a bejelentést követő napokban pedig már tüntetést szerveznek és lincshangulat uralkodik. Azért ez elég borzasztó...


     

    előzmény:
    banyus (16)
    2014-09-30  13:24
  9. Torolt_felhasznalo_932109
    Torolt_felhasznalo_932109
    2014. szeptember 30. 17:1923.
    Az ilyen IQ bajnokok gyűjtöttek anno Isaura kiszabadítására és Esmeralda szemműtétjére! Masszív és megbízható nézőbázis - agy nélkül! :(
  10. 2014. szeptember 30. 17:0522.
    "tüntetnek az RTL-nél a Szulejmán-rajongók" ...!!!
    " A Földön az IQ mennyisége állandó,csak egyre többen osztozunk rajta...!"/Albert Einstein/
  11. 2014. szeptember 30. 16:3021.

    itt bepotolhatod az elmaradt 6 honapot. a baj az, hogy ide is csak akkor kerulnek fel a szinkronos uj reszek, amikor a tv-ben leadtak mar.


     


    azert nem annyira tortenelmi ez a sorozat. messze van attol. de igazan szorakoztato, erdekes es nem mellekesen nagyon szep diszletileg, ruhailag, szereploileg.


    en is sajnalom, hogy nem, lesz 6 hetig.


     


    de itt van egy csomo sorozat ezen az oldalon, amivel majd elszorakoztatom magam addig is.


     

    előzmény:
    W. A. Lacky (20)
    2014-09-30  15:14
  12. 2014. szeptember 30. 15:1420.
    Ez a sorozat véletlenül nekem is tetszik. Sajnos már 6 hónapja nem tudom nézni. Azt nem értem, hogy a mi TV-seink és egyéb filmeseink miért nem tudnak ilyen hiteles sorozatot, vagy akár filmet készíteni! Mert nem tudnak, azt tapasztalhatjuk nap mint nap. A színészi játékok hiteltelenek, laposak, a szövegeket úgy mondják, mintha egy A4-esről olvasnák. Borzalmas. A dramaturgia csapnivaló, a "bemutatott" eszköz szinte azonnal akcióba lép vagy esetleg egy nap múlva. A hallott pletyót azonnal tovább kell adni, olyan szereplők adnak életviteli tanácsokat, amelyeknek egy romhalmaz a magánéletük, stb. A rendezés kritikán aluli, pörögnek egymás körül a szereplők, mint a ringlispil, olyan helyeken szottyan kedvük párbeszédeket lefolytatni, ahol értelmes ember meg sem állna. A katasztrófajelenetek, meg egyszerűen szóra se érdemesek...
  13. 2014. szeptember 30. 14:3819.
    Tudják mit, inkább Szulejmán, mint a celebek.
  14. 2014. szeptember 30. 13:4918.

    Tehát nem vették le műsorról, csak 6 hétig szüneteltetik.


     


    És ez ellen tüntetnének.


    Jézusom...

  15. 2014. szeptember 30. 13:4117.

    Valószínűleg nem a Szulejmán eltolása az elsődleges felháborodás oka, hanem az. hogy egy ilyen celebfaszság miatt tolják el. Én is mérges vagyok, hogy emiatt halasztották el a Helyszínelőket meg a Csontot. Pedig másutt is nézhetem őket.


    Remélem, megbukik a celebműsor, bár előre borítékolom, hogy nem fog. Ugyanazok fogják nézni, akik most tüntetnek ellene. Pedig jó lenne, ha nem néznék.

    előzmény:
    banyus (16)
    2014-09-30  13:24
  16. 2014. szeptember 30. 13:2416.
    sírok! a röhögéstől! Isaura szemére vajon elég volt a pénz anno? :D
  17. 2014. szeptember 30. 13:1515.
    Biztosan nem fogok elmenni tüntetni egy filmért. De teljesen jogos, hogy nem egy xart akarnak nézni, történetesen a "cölöp vagyok ments meg anyám" c. műsor kedvéért halasztanak el egy történelmi filmet. Akik itt irogattak, látom intelligens emberkék és inkább a cölöpöket nézik, lelkük rajta, de hadd tüntessen már az, aki úgy gondolja, hogy az egyetlen normális filmjét is elvették. Én is nézem a Szulejmánt, nekem is nagyon tetszik. Egyébként úgy tudom, hogy magyar nyelven nem tölthető le sehonnan, van, itt alul valaki, aki ezt nagyon vágja, küldje el, hogy honnan tölthető! Köszönöm
  18. 2014. szeptember 30. 13:1414.

    Mondjuk engem is bosszant, hogy a Helyszínelők és a Dr. Csont helyett celebműsort tesznek be. Nem az, hogy a felsorolt sorozatokat nem látom, mert hogyne látnám: ezer helyen megy még mindkettő, hanem hogy amit a helyére tesznek az valószínűleg rettenetesen alpári lesz. Ne legyen igazam!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-30  10:56
  19. 2014. szeptember 30. 13:0813.
    Jellemző erre a rétegre. Az, hogy a politikusok kilopják a szemünket, tönkreteszik az országot , nem számít. Lényeg, hogy legyen egy film amit lehet - bamba képpel- bámulni. Ezért is tartunk itt. A kormány pénz szórása, a nép kizsákmányolása ellen kellene tüntetni. Majd szép lassan diktatúra lesz, akkor leshetik a bárgyú sorozatokat.
  20. 2014. szeptember 30. 12:5012.
    Irigylem azokat, akiknek az a legnagyobb problémája, hogy 6 hétig nem látja a Szulejmánt.... és hogy ezért még tüntetni is képesek.... Atyaég!
  21. 2014. szeptember 30. 12:3011.

    Na mibe hogy te sem vagy nős.

    előzmény:
    laszlo.bede.332 (8)
    2014-09-30  12:26
  22. 2014. szeptember 30. 12:2810.

    Helyettük? Celebek.

    előzmény:
    cabron (6)
    2014-09-30  12:16
  23. 2014. szeptember 30. 12:279.
    ezt se néztem meg azt se fogom
  24. 2014. szeptember 30. 12:268.
    nahát nem lessz szulejmán?micsoda tragédia....

Címlap

top