Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ő lesz az X-Faktor műsorvezetője

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 30. 06:39
A Bors információi szerint Szabó Zsófi lehet Istenes Bence műsorvezetőtársa az X-Faktorban.

Nők Lapja Café: Ő lesz az X-Faktor műsorvezetője Istenes Bence mellett
  1. 2014. szeptember 30. 13:269.

    Magánügye, ahogyan neked a sajátod.

    előzmény:
    marta.fa.10 (8)
    2014-09-30  13:15
  2. 2014. szeptember 30. 13:158.
    Nem kell Szabó Zsófit ennyire futtatni. Nem tehetséges és nem is szimpatikus! Most kivel jár?
  3. 2014. szeptember 30. 11:107.

    Döbbenetes ez az egyvéleményű aktivitás!:))


    Messze jobbak lesznek, mint a 2:1-ben, én meg azt gondolom!


    Lehet, hogy nem üvöltenek színtelen fahangon(végre!), hanem emberien, fiatalosan, közvetlen viszik a műsort, amilyen a műsor, hiszen kor csoportjuk.


    Amibe bőven, bájosan belefér akár egy kis baki is, de annál azért profibbak, max. eljátsszák.


    Zsófi szép, van kisugárzása, értelmes, kellemes a hangszíne, ez maga már siker, na, és fiatal!


    Egy ilyen műsorba fiatal kell!


    Bence egy figyelmes, kedves munkatárs, nem fogja lenyomni, hogy megmutassa, ő a rutinosabb.


    Egyszóval siker szagú a párosítás!


    Azért megkérdem, mi van  avval a tegnap olvasott hírrel, hogy a vadonba küldik Zsófit? - remélem, az kacsa!


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-30  06:39
  4. 2014. szeptember 30. 10:426.
    Ez több mint borzalom!Nem elég a müsor,még ilyen müsorvezetök is lesznek?mindezt mennyiért?mert ezért a pénzért(nem kevés,ahogy hallottam)én is bevállalnám,mert kb én is annyit tudok,mint ők!
  5. 2014. szeptember 30. 09:525.
    Csodás páros, két tehetségtelen némber.... Istenesről már bebizonyosodott, hogy nem ért semmihez, max. a nők hajkurászásához....
  6. 2014. szeptember 30. 09:054.

    Istenes Bencéről már tudjuk, hogy milyen műsorvezető. Rossz. De Szabó Zsófiról még nem állíthatjuk, hiszen nem láttuk ilyen szerepben. :-)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-30  06:39
  7. 2014. szeptember 30. 07:183.
    Bencénél bárki jobb lehet.
  8. 2014. szeptember 30. 06:392.
    szörnyű páros de az x faktornak ez is jó jobbat nem is érdemelnek....................

Címlap

top