Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Problémák merültek fel Gombos Edina terhessége körül

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 26. 09:00
Nem találta orvosa Gombos Edina babájának szívhangját - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Súlyos problémák merültek fel Gombos Edina terhessége körül
  1. 2014. október 22. 13:396.
    én meg azt hittem, hogy ezt a gyereket egy új versenyző csinálta!
  2. 2014. szeptember 26. 21:415.
    2014-ben egy felvilágosult értelmiségi nő,hogy hiheti el,hogy rontás miatt nem hallja a 6 hetes terhessége szívhangját és ezt a rontást " a santeriai papok" levették róla. Mit várjunk egy Csajágaröcsögei 6 elemit végzett embertől?
  3. 2014. szeptember 26. 18:424.

    Megint csak a kivételeket erősítem. Engem ugyanis érdekel ez a hír és Edinát is kedvelem. Látni őt mostanában valahol műsort vezetni? Mert számomra nagyon eltűnt. Egyébként én az előző terhességéről sem olvastam 9 hónapig.

  4. 2014. szeptember 26. 09:253.

    Már megint egy feltupírozott hír   5-6 hetes terhesség esetén nem hallani a szívhangot nem meglepő....


    Edinát nem csípem, de ettől függetlenül egészséges kisbabát kívánok neki.

  5. 2014. szeptember 26. 09:002.
    Teljes 9 hónapig olvashatjuk a terhességét ezután. Annyi kellemes, kedves kismama van még kis országunkban, hogy "csuda", de kellemetlenné válhatnak, ha nincsen más téma!
    Sok boldogságot, jó egészséget Edinának, de elég lesz ennyi belőle.

Címlap

top