Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meggyógyult Balzsay Károly

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 24. 05:36
Az orvosok szerint Balzsay Károlynak sikerült legyőzni a rákot - írja a Blikk.

Nők Lapja Café: Legyőzte súlyos betegségét Balzsay Károly
  1. 2014. szeptember 24. 15:1810.
    Nagyon örülök a jó hírnek. Én végigéltem ezt 10 évvel ezelőtt, tudom milyen öröm. Vigyázzon magára a továbbiakban is. Fontos az optimista szemlélet. Jó egészséget!
  2. 2014. szeptember 24. 12:149.
    Hajrá Karesz! Jó egészséget!
  3. 2014. szeptember 24. 10:578.
    a jó eredményeknek nagyon örülök, végtelenül szimpatikus Balzsay, és remélem 5 év múlva is haonlóak lesznek ezeke a mutatók és akkor kipipálhatja ezt a betegséget véglegesen

  4. 2014. szeptember 24. 10:557.
    nagon szurkolok Balzsaynak, az egyik legszimpatikusabb sportolónk , illetve most már edző
    a jó eredmények fontosak, és azt kívánom hogy a következő 5 évben is legyenek hasonlóan jók az egészségügyi mutatói, akkor már biztosan véglegesen legyőzte ezt a betegséget
  5. 2014. szeptember 24. 10:366.
    Őszintén örülök,hogy ez a szerény ,szorgalmas ,szimpatikus fiatalember meggyógyult.Kívánom,hogy legyen egészséges,sikeres és boldog az életben. Azt azért megemlíteném,hogy egyetlen átlag magyar leleteit sem elemeznék Bostonban és ezt nem ellene hanem azokért a tisztességes magyar állampolgárokért említem meg,Akik egy tisztességesen leélt,ledolgozott élettel és több évtizedes befizetett TB-vel-szószerint- enni sem kapnak a kórházakban.
  6. 2014. szeptember 24. 10:275.
    De jóóóóóó! :-))
  7. 2014. szeptember 24. 08:564.
    Gratulálok élete legfontosabb és legnagyobb győzelméhez és további jó egészséget kívánok Károlynak!
  8. 2014. szeptember 24. 08:403.

    Nagyon örülök! Drukkoltam neki, teljes szívemből.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-24  05:36
  9. 2014. szeptember 24. 05:362.
    Hála Istennek, az orvosoknak, és elsősorban Karcsi kitartásának!!! Erőt egészséget boldogságot kívánok Neki és családjának!

Címlap

top