Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Visszatértek a csontsovány modellek

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 22. 17:58
Már csak az a kérdés: ez most miért kellett?!

Nők Lapja Café: Visszatértek a csontsovány modellek - fotók
  1. 2014. szeptember 23. 10:358.
    BÜNTETNI KELLENE, AKI ILYET PROPAGÁL akár tervező, akár divatbemutató szervező, akár mi más módon mutatja be, hogy ez normális!!! ....MERT NEM AZ! Ez betegség és nem vicc, nem szabadna népszeüsíteni.....
  2. 2014. szeptember 22. 22:117.

    De. Ezek a lanyok csontsovanyak. Izom nem sok rajtuk.


     

    előzmény:
    búú (4)
    2014-09-22  20:02
  3. 2014. szeptember 22. 20:416.
    Ezek bizony csont soványak! Én több csontot látok, mint izmot, azt is csak annyit, hogy a mozgásuk biztosítva legyen. Az én lányom könnyűsúlyú evezős versenyző, 57 kg, 178 cm és mindenhol gyönyörűséges izmokkal teli.
  4. 2014. szeptember 22. 20:395.
    búú - Te most komolyan: honnan látsz mellizmot a napszemcsis lányon? Szerinted ez a normális kinézete egy felnőtt NŐnek, aki családot kell, hogy alapítson, dolgozzon, gyereket neveljen és támasza legyen a férjének-gyermekeinek? Senki nem mondta, hogy "zsírpárnának" kell lennie egy nőnek, de legyünk őszinték egymás közt, ez nem egészséges ahogy ezek a lányok kinéznek.
  5. 2014. szeptember 22. 20:024.
    Én nem értek egyet azzal, hogy ezek a lányok csontsoványak lennének. Én magam is alapjáraton hasonló kaliberű testalkattal rendelkezem és rendszeresen látogatom a konditermet..Ezeken a lányokon pedig látszik, hogy sokat sportolnak az alakjukért, nem pedig koplalnak! Bár nyilván diétázni kell, hogy ne legyenek zsírpárnák, de aki sportol bármit is az tudja, hogy ott bizony rendesen be kell vinni a tápanyagot ahhoz, hogy bírd a kiképzést. A napszemcsis lánynak pedig irigylésre méltó mellizma van, a bicepszük, vállizmuk is mind a négyüknek rendben van, a lábukon pedig szerintem még a laikusok is látják, hogy sportos. Az, hogy mellük nincs, az meg más kérdés, lehetsz akár 70 kg is semmi mellel...Ha valaki figyel az alakjára az már csontsovány?
  6. 2014. szeptember 22. 19:013.
    Milyen dekoltázsuk lehet, még mellük sincs.
  7. 2014. szeptember 22. 17:582.
    Nagyon soványak. Milyen lehet egy ilyen nőt átölelni?

Címlap

top