Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Így látják a férfiak a nőket!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 22. 12:27
A férfiak nagy és egyetlen igazi szenvedélye, hogy a nőket tanulmányozzák. Időről időre megjelennek bölcs és rövid összefoglalások okos emberek szájából, arról, hogy milyenek vagyunk mi, nők. Némelyik egész találó, de legalábbis szórakoztató ezek közül.

Nők Lapja Café: Így látják a férfiak a nőket!
  1. 2014. szeptember 22. 22:3310.
    Egy kis kémia....



    Az elem neve: Nő_*

    Vegyjele: Fm / Femininum

    Rendszáma: 2

    Tömege: Optimálisan 54 kg, de változó 40 és 200 kg között /többféle izotópja ismeretes/

    Vegyértéke: Normál esetben 1 de többfélesége miatt gyakran 2 vagy több.



    Felezési ideje: 14 év

    Fellelhetősége: Nagy mennyiségben található urbán környezetben.

    Felfedező: ÁDÁM



    1., Fizikai tulajdonságai:



    - RENDKÍVÜL NAGY FIGYELMET IGÉNYEL!

    - Többféle megjelenési formája ismeretes. Felülete általában színes mázzal van bevonva. (legtöbbször megtévesztő szándékkal, rosszabb minőségét

    elrejtendő (hamisítvány))



    - Azonnal forr és ok nélkül fagy.

    - Megfelelő eljárás alkalmazásával olvad.

    - Ritkán lelhető fel szűziesen tiszta, elemi állapotában.


    2., Vegyi tulajdonságai:



    - Könnyen vegyül az arannyal, ezüsttel és más nemesfémekkel, valamint a drágakövekkel.

    - Nagy mennyiségű értékes anyagot tud abszorbálni.(felületen molekulárisan lekötni)

    - Könnyedén felrobbanhat, minden előzetes figyelmeztető jel és világosan látható ok nélkül.

    - Vízben nem oldódik, viszont vegyülésre való hajlama nagymértékben növelhető alkohol adagolásával.

    - Az ember által ismert leghatékonyabb anyag a pénz mennyiségének csökkentésére.



    3., Leggyakoribb felhasználásai:



    - Leginkább mint díszítő elem, főként drága sportkocsikban.

    - Jó kiegészítő lehet discoban és egyéb szórakozó helyeken.

    - Hatékony tisztítószer.

    - Matematikai, műszaki és logikai affinitása nem szignifikálható.


    4., Elvégzett kísérletek:



    - Színét gyakran vörösre váltja, ha csomagolás nélkül tálaljuk.

    - Színét zöldre váltja, ha egy jobb minta mellé kerül.

    - Nemesfémekkel, drágakövekkel való vegyítés következményeként rövid idejű sugárzást mutat, amelynek mértéke és időtartama a hozzá vegyített elemek

    mennyiségével egyenes arányban növelhető. /nem a végletekig /

    - Robbanékonysága jelentősen csökkenthető jó minőségű, lehetőleg minél drágább csomagolóanyag felhasználásával.

    - Szállítása is nagy figyelmet igényel; lehetőleg ne szállítsuk tömegközlekedési eszközökön, mert kritikus állapotba kerülhet.

    Viszonylag biztonságosan hordozható BMW, Mercedes, Porsche, Ferrari típusokkal.

    - Jobb minőségű változatának birtoklása más 1-es rendszámú elemek ritkán elismerését, a legtöbb esetben azonban sárga lánggal lobbanó irigységét

    eredményezi.



    FIGYELMEZTETÉS: AZ ELSŐ FELEZÉSI IDEJÉT MEGELŐZŐ FELHASZNÁLÁSA,

    VALAMINT BÁRMELY MINTA KERESKEDELMI FORGALOMBA HOZATALA A TÖRVÉNY SZIGORÁT

    VONJA MAGA UTÁN!



    - Néhány országtól eltekintve illegális több minta tulajdonosának lenni, de tartható több is belőlük azzal a feltétellel, hogy különböző helyeken

    tároljuk őket, egyébként katasztrofális következményekkel kell számolnunk. / A legtöbb esetben több minta azonos helyen tartása forróságot idéz elő és

    nagyon gyakran robbanáshoz vezet./

    Rendkívül veszélyes elem, csak szakemberek tudnak kellőképpen bánni vele.









  2. 2014. szeptember 22. 16:519.
    Némelyiket én is nagyon találónak és szórakoztatónak tartom, különösen Robin Williams, Ady Endre, Cserna-Szabó András és Voltaire meglátásait, ami bennünket, n?ket érint. Persze mi is tudnánk a férfiakról hasonlóan szórakoztató szösszeneteket összegy?jteni. :))
  3. 2014. szeptember 22. 14:588.

    Sok igazság van itt.. azonban én egyik-másikkal vitatkoznék, legalábbis a magam részéről.. de a többségre teljesen igazak..

  4. Torolt_felhasznalo_634765
    Torolt_felhasznalo_634765
    2014. szeptember 22. 13:347.

    Kik? Ady vagy Voltaire? Ők már nehezen törődnének a családjukkal... Olvastad a szösszeneteket? Szerintem jók. :)

    előzmény:
    Sissi52 (5)
    2014-09-22  12:55
  5. 2014. szeptember 22. 13:096.

    Tökéletesen frappáns!

    előzmény:
    Sissi52 (5)
    2014-09-22  12:55
  6. 2014. szeptember 22. 12:555.

    Nagyon raernek. Nekem mindegy, engem hogy latnak, o bajuk. En tudom, ki vagyok. Nem az vagyok, aminek mas latni akar, az o maga. Nemogy torodnenek inkabb a nok helyett a sajat csaladjukkal, ha ennyi energiajuk van.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-22  12:27
  7. 2014. szeptember 22. 12:524.

    Nem igaz.

    előzmény:
    terdszelikatica (3)
    2014-09-22  12:37
  8. 2014. szeptember 22. 12:373.

    Most komolyan. Melyik not erdekelne hogy x vagy z mit tart vall a nokrol, A noket az az egy erdekli aki a valasztottjuk es minden no azt kapja meg amit megerdemel.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-22  12:27
  9. 2014. szeptember 22. 12:272.
    ....A Gozsdu udvarban, legalábbis a Color bárban elkelne néhány pincér, akik így gondolják. Durva, közönséges emberek dolgoznak azon a helyen, tisztelet a kivételnek.

Címlap

top