Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nem nyerte el rajongói tetszését Dukai Regina

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 22. 11:50
Dukai Regina finoman szólva sem aratott osztatlan sikert vasárnap.

Nők Lapja Café: Nem nyerte el rajongói tetszését Dukai Regina
  1. 2014. szeptember 22. 17:1113.
    Nagyon gyenge volt Pákó, és Vikidál maszkja!!!
  2. 2014. szeptember 22. 16:3112.
    A Vastag Tomi a leggyengébb. Énekeljen a Fidesz székházban a Viktorkájának.
  3. Torolt_felhasznalo_413693
    Torolt_felhasznalo_413693
    2014. szeptember 22. 16:1411.

    Az egy dolog, hogy Dukai Regina nem nyerte el a tetszést, de akkor mért nem ő esett ki?


    Az agyatlanok a szupertehetséges Koós Rékát szavazták ki....... én őt tippeltem a győztesnek.


    Ennyire ízlésficamos a közönség?


    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-22  11:50
  4. 2014. szeptember 22. 14:5310.

    Szerintem borzasztó ez a csaj... amúgy is...

  5. 2014. szeptember 22. 14:489.

    Szerintem sem volt rossz Regina. És eléggé hálátlan feladatai voltak. Kétszer pasit kellett alakítani, egyszer meg egy olyan szexszimbólumot, amit szinte lehetetlen megugrani.


    Szerintem is Pásztor Anna a leggyengébb, de lehet, hogy nem is az, csak nekem ellenszenves valamiért. És nem azért, mert nem nagyon ismerem, mert ezt még jó pár versenyzőről el tudom mondani. Rajta kívül még Vastag Tamás is gyenge, bár szegény jól kifogta Pákót, azzal nem is lehet brillírozni. Nekem nem tetszett egyszer sem a zsűri által nagyon felpontozott Kökény Attila sem (nos, őt sem ismerem). Réka a múltkor nagyon jó volt, de tegnap nem tetszett. Ez persze nem von le semmit az értékéből, mert nagyon jó hangja van. A búcsúzó dallal pl. biztosan vitte volna a pálmát (Bonny Tyler). Nekem eddig nagyon tetszik Keresztes Ildikó produkciója (igaz, az első részben nem láttam), de a múlt héten is és tegnap is nagyot alkotott. Ezen kívül Hevesi Tamás Andrea Bocelli-je valami hihetetlen volt. Pál Dénesről azt sem tudtam, hogy a világon van, ehhez képest Gergely Róbertet egy az egyben hozta. Ha becsuktam a szemem, azt hittem, az eredeti szól. De Karády Katalint is nagyon jól eltalálta.


    A mirigyes Sipos Petit nagyon csípem, de most többször is beletört a bicskája a feladatba. Nem volt jó se tegnap, se Zoltán Erikaként. Viszont Deák Bill Gyulát fantasztikusan keltette életre.


    Én elég jól szórakozom ezen a műsoron. Szerintem a mai felhozatal mellett, tekintve a ker. csatornákat, még egészen fogyasztható a dolog. A zsűriben is van egy-két ember, aki mindig tud valami humorosat mondani. Bereczki egy kicsit sok, de hát ő mindig ilyen, ha végre feladatot kap valahol.

    előzmény:
    sagodip (6)
    2014-09-22  12:46
  6. 2014. szeptember 22. 14:438.

    Énekes, színész az Anna and the Barbies énekesnője . 

    előzmény:
    sagodip (6)
    2014-09-22  12:46
  7. 2014. szeptember 22. 14:298.
    Ja, igen.... Pásztor Anna is nagy kakukktojás :-))
  8. 2014. szeptember 22. 12:466.
    Regina jó volt.. akiről nem tudom miért van ott és ki nyomja ilyen határozottan,hogy a másik Tv2 műsorban zsűri lesz az Pásztor Anna .... KI Ő ?????
  9. 2014. szeptember 22. 12:235.
    Elnézést kérek Reginától,-természetesen nagy betűvel illett volna írni a nevét. Tehát Dukai Regina.
  10. 2014. szeptember 22. 12:214.
    Egyfolytában azon idegesítem a környezetemet,hogy mióta énekesnő a Dukai regina?? Szerintem nem tud énekelni sem és még sok mindent nem tud,.Jókor van-volt-lesz jó helyen és ezért fut a szekere.
  11. 2014. szeptember 22. 12:073.
    Ő az egyik leggyengébb láncszem.... a másik a Vastag Tomika.... Mindketten nagyon gyenguszok.
  12. 2014. szeptember 22. 11:502.
    Az első adástól kezdve ő a leggyengébb láncszem. Harmatgyenge. Az első héten kellett volna kiesnie. Koós Réka nyomába nem léphet.Ki nyomhatja rá az sms-eket?!

Címlap

top