Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Meggyűlt a baja a rendőrséggel Kiss Endinek

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 18. 13:28
Tilosban biciklizett, sőt igazolni sem tudta magát a Hooligans dobosa, Kiss Endi, így előállították a rend őrei.

Nők Lapja Café: Meggyűlt a baja a rendőrséggel a Hooligans dobosának, Kiss Endinek
  1. 2014. szeptember 18. 21:096.
    Ha nem voltak íratai, honnan kellett volna tudni, hogy ki ő?
    Ki az a Kis Endi?? Egyáltalán, milyen név az, hogy "Endi"?

    Én sem hallottam róla még soha! S gondolom, vagyunk még páran, elvégre mégsem egy Beatlesről van itt szó! :)

    Köszönje a rendőröknek, hogy csak a 3/4 óra+a café kell, és ezennel elindult a világhír felé! :D
  2. 2014. szeptember 18. 18:055.
    Ezek egy nagy barmok ,ennyi a véleményem semmi több .......
  3. 2014. szeptember 18. 15:144.
    Nem tök mindegy hogy mi lesz a büntetése hanem az hogy miért ilyen szar Mo ! Ha mindent világosan kitáblaznának nem lenne semmi gond!
  4. 2014. szeptember 18. 15:113.
    jutka, ne hőbörögj,inkább olvasd el rendesen a cikket. És valószínűleg direkt belekötöttek a rendőrök ,ilyen apróságért kétlem hogy büntetni és előállítani kellett volna. Nagyobb dolgoknál bezzeg nem büntetnek
  5. 2014. szeptember 18. 13:282.
    A Hooligans dobosa MIÉRT gondolja, h. Mo-on mindenkinek ismernie kell ŐT. 3/4 óra a rendőrségen nem is olyan sok idő, ha nincs nála igazolvány. Megverték? Megalázták? Halálra cikizték? Kiröhögték? HA NEM, akkor milyen túlkapásról beszél? Inkább azt írja meg a cikkíró, mi lesz a büntetése, engem az érdekel, nem a dobos hőbörgése. DBJM.

Címlap

top