Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A szakítás után külföldre vágyik Varga Viktor

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 17. 13:01
Kedd este Varga Viktor is tiszteletét tette az egyik óramárka születésnapi buliján. Egyedül.

Nők Lapja Café: A szakítás után külföldre vágyik Varga Viktor
  1. 2014. szeptember 17. 19:036.
    ronda állat varga v tűnj el végleg.az országból.
  2. 2014. szeptember 17. 19:015.
    tűnj el az országból varga viktor , te ronda állat .
  3. 2014. szeptember 17. 18:574.
    tűnj el varga viktor az országból végleg te ronda állat.
  4. 2014. szeptember 17. 14:243.
    Ha annyira jót tett nekik a tv-s szereplés, akkor miért nincsenek együtt. Egyébként is az egész hülyeség, a tv miatt játszották a szerepeiket eddig is.
    S még mindig nincs nap, hogy ne firkálnának róluk valamit, ami teljesen felesleges, de többre nem telik a nlcafe-nak sem!
  5. 2014. szeptember 17. 13:012.
    Én nem tudom milyen szerelem az amit kirakatba teszek. Ez számomra reklám volt. Ha szerelmes vagyok, megélni akarom a szerelmet nem pedig kérkedni és hasznot húzni a boldogságomból. Ez mindenki magánügye szerintem. A kettő üti egymást!!!!!

Címlap

top