Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megfenyegették Kelemen Annát

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 17. 05:45
A botránykönyvében hálószoba titkait kiteregető Kelemen Annát megfenyegették - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Megfenyegették Kelemen Annát
  1. 2014. szeptember 17. 17:4110.
    A VasMacska idézett sorai jutottak nekem is eszembe... Pisztolyt tartottak Annácska fejéhez, hogy írja meg az "emlékeit"? Ha leírta, vállalja, hogy reagálnak rá az érintettek!
  2. 2014. szeptember 17. 17:419.
    A VasMacska idézett sorai jutottak nekem is eszembe... Pisztolyt tartottak Annácska fejéhez, hogy írja meg az "emlékeit"? Ha leírta, vállalja, hogy reagálnak rá az érintettek!
  3. 2014. szeptember 17. 16:168.
    Hja, kishölgy, van egy szép magyar mondás: "aki k..vának áll, ne sírjon, ha b..sszák!"
  4. 2014. szeptember 17. 13:007.
    Csak a szüleit és a rokonait tudom sajnálni.Égés! Változtatott volna nevet.
  5. 2014. szeptember 17. 10:466.

    Ez már a reklámkampány része.


    Oljan nagy nagy hatalmas titkok vannak a "könyvben", hogy még meg is fenyegették!


    Ja.

  6. 2014. szeptember 17. 07:355.
    Szégyen annak a politikusnak lenne, aki nem tudta ledönteni Annácskát. Ha már az sem sikerült volna, milyen ember lenne?
  7. 2014. szeptember 17. 07:274.
    Amennyiben igaz, hogy megfenyegették, s nem reklámfogás - bár a fene sem tudja, hogy ki veszi meg a könyvét - akkor az nagy szemétség. Ha annak idején az adott "fenyegetődzőnek" kufircolni volt kedve, akkor most vállalja azt. Jah, hogy ez nem akaródzik neki, gondolta volna meg előbb. Hiszen ez a nő abból él, hogy tereget, fexik, tereget, tehát várható volt, hogy előbb-utóbb a pénz reményében meg is teszi.
  8. 2014. szeptember 17. 06:573.

    Nem is értem miért kell megosztania a világgal hogy egy ordas nagy kurva.

  9. 2014. szeptember 17. 05:452.
    akkor két hatalmas elme fog találkozni........

Címlap

top