Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Poénkodás a szexuális erőszakon már megint - Csak most egy férfin

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 16. 18:32
Férfiak is lehetnek erőszak, akár szexuális erőszak áldozatai. Ez pedig épp annyira nem vicces, mint amikor egy nővel történik ilyesmi.

Nők Lapja Café: A nemi erőszak akkor sem vicces, ha férfi az áldozat
  1. 2014. szeptember 17. 22:2712.

    Azért,mert neked bizarr és vicces....tudod sok olyan bcs van,amiről nem is gondolnád,hogy létezik,de attól még van.


    Egyébként már mondtam:sokszor a megerőszakolt nőnek is--hm-hogy mondjam-annak ellenére,hogy elvileg  erőszakolják benedvesedik és beengedi magába  a hüvelye  a hímvesszőt.


    Ilyen alapon ezt sem kellene szerintetek nemi erőszaknak tekinteni,hiszen,ha a nő nedvesedett,akkor valószínűleg mégiscsak kívánta?


    A nemi erőszak ugyanis a nemi szervek akarat ellenére való összeérintésével valósul meg.


    De ezt úgy  látom,hiába magyarázom.Magas.


     


    Nekem kívülállóként kicsit vicces.


     


    Ha  a barátnődet elkábítják narkóval és hárman megugorják és közben nedvesedik is neki,az is vicces?


    Bódult,kábult,álmos állapotban az ember védtelen,akár férfi,akár  nő.

    előzmény:
    Pilizota (11)
    2014-09-17  19:32
  2. 2014. szeptember 17. 19:3211.

    Bizarr dolog: ilyen általában fordítva történik. Faszik között meg csak börtönben van ilyen. aki átéli, annak biztos nem vicces.


    Nekem kívülállóként kicsit vicces.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-16  18:32
  3. 2014. szeptember 17. 18:1210.

    Éppen azért talán még rosszabb (lelkileg) az az erőszak, amelyben nem annyira egyértelmű a kényszerítés, és amelyikben még esetleg élvezte is. Már írták néhányan, hogy van ilyen. És el lehet képzelni, azt mennyire szégyelli az illető. Főleg egy férfi... most nem felháborodni, de szerintem a nők sok szempontból erősebbek, illetve néhány fajta trauma férfiakra sokkal nagyobb hatással van, főleg gyerekkorban.


    És hogy hogy jutott be a szomszéd nő? Ki tudja? Jó viszony, volt kulcsa esetleg? Sokan megbíznak a szomszédjukban, de az még nem jelenti azt, hogy szeretnének vele nemi aktust létesíteni. És hogy nem emlékezett rá? Esetleg ivott, mielőtt hazament, vagy altatót/fájdalomcsillapítót vett be? Megkötözte a nő álmában/félálmában? Ha részeg/bódult volt, simán elképzelhető. Tény hogy fura, de nem hiszem, hogy lehetetlen. Nem az egész történetet közölték.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (3)
    2014-09-16  21:04
  4. 2014. szeptember 17. 16:459.

    Nos,igen az akaratot hajlító vagy megtörő erőszak.


     


    "bizonyos testi reakciók szexuális erőszak esetén is felléphetnek az egyén akaratától függetlenül, és ez NEM JELENT BELEEGYEZÉST. "


     


     


     


    Ezt a cikkből másoltam. Azt hiszem világos, nem?


     


    Pontosan.


    Nem minden nőnek rándul görcsbe a hüvelye,akit megerőszakolnak,pedig ugye elvárható lenne,ha azt monduk  erőszak-akarata ellenére volt,hogy a teste is tiltakozzon,de mégsem mindig teszi.


    Amellett mint mondtam a jogi kategóriájú nemi erőszakhoz nem is kell a da facto coitus megvalósulása.


    Nemi erőszak ha valakit védekezésre akaratnyilvánításra képtelen állapotban szexelnek meg,tipikus a leitatás,begyógyszerezés,leütés stb.


    És mint mondtam,bár tipikusan a nők kisebbek -vékonyabbak,de lehetnek eltérő típusok is,egy nő is lehet 180 cm-es 100  kg-s és egy férfi is lehet 160 cm 50 kg-s

    előzmény:
    BubuMaczko (7)
    2014-09-17  13:59
  5. 2014. szeptember 17. 15:228.

    "bizonyos testi reakciók szexuális erőszak esetén is felléphetnek az egyén akaratától függetlenül, és ez NEM JELENT BELEEGYEZÉST. "


     


    Ezt a cikkből másoltam. Azt hiszem világos, nem? 

    előzmény:
    Bibige (4)
    2014-09-16  23:34
  6. 2014. szeptember 17. 13:597.

    Nem szabad lebecsülni a nők találékonyságát, erejét. Eléggé negatív sztereotípia az, hogy ilyesmit csak egy férfi csinálhat. Egy nő is lehet erőszakos vagy őrült...


    Egyrészt egy nőnél is lehet pl fegyver. Ha pisztolyt fognak valaki fejére, az már kimeríti az erőszak fogalmát.


    A mérgezés, gyógyszerezés is elég tipikusan női eszközök, a fizikai hátrány ledolgozására. Pl. Viagrát tesz a teájába, plusz fejbe kólintja, és máris ott az alkalom.


    Egek, túl sok krimit nézek...


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-16  18:32
  7. 2014. szeptember 17. 02:146.

    Másrészt pasiból sem mindenki kigyúrt Svarci,nőből sem mindneki 45 kilós modell.


    Pasiból is lehet 50 kilós,nőből is lehet 120 kg-s vagy akár egy súlyemelő bajnok nő:))


     

  8. 2014. szeptember 17. 02:045.

    a nemi erőszak,akár  nőnél,akár férfinál elég az,hogyaz elkövető  nemi szervét a sértett akarata ellenére a sértett nemi szervéhez érinti


    nem kell felállni


    és igen,van példa férfi megerőszakolására is


    és vannak módok,ugyanazok,mint a nőknél,leitatás,elkábítás,leütés  stb


    ugyanez  nőnél is,nem kell,hogy a "bedugás" megtörténjen,elég az akarat ellenére a nemi szervéhez nemi szerv érintése.


    illetve történt már meg MO-n is is,hogy 3 nő leütött és  lekötött egy férfit és úgy erőszakolták meg,


     


     az ánuszba való feldugás is lehetséges, illetve más is, de az már nem nemi erőszak,hanem fajtalankodás vagy szemérem elleni erőszak

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (3)
    2014-09-16  21:04
  9. 2014. szeptember 16. 23:344.

    Én is azt hittem, valami tárgyat mozgatott a férfi fenekében, ami bizony lehet fájdalmas, és maradhatnak utána sérülések is. De ez a hagyományos aktus megerőszakolásos formában számomra kissé furcsa.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_672736 (3)
    2014-09-16  21:04
  10. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2014. szeptember 16. 21:043.

    Enyhén bizarr sztori. Hogy került a szomszéd nö a férfi hálószobájába? (hacsaknem a férfi elalvás elött beengedte, de akkor eleve közelebbi viszonyban lehettek)


    Hogyhogy nem tudott a férfi kiszabadulni? Egy nö nem lehet annyira erös hogy lefogjon egy férfit. Lehet hogy a nö elötte megkötözte? De akkor hogy lehet hogy arra nem ébredt fel faszikám hogy valaki kötözi? Ha valaki kötöz az ágyban, arra igencsak fel szokás ébredni.


    Miért nem tudta hogy ki eröszakolta meg? Aktus után csak kinyúlt az ágyon és hagyta hogy az illetö kisétáljon a sötét szobából mint aki jólvégezte dógát? (már ha egyáltalán sötét volt, van aki lámpafénynél alszik)


    Hogyhogy csak egy év múlva állapították meg a DNS minta alapján hogy ki volt az elkövetö? 


    Apropó…hogy tud egy nö megeröszakolni egy férfit? Beleült a farkába? Vagy valamit feldugott a pasi seggébe? Hogyan? Cingár apró pasas kontra 200 kilós fitneszmaca? 


    Áááá...


    Egyéb elalvás elötti tündérmese, NLC?


     


     


     


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-16  18:32
  11. 2014. szeptember 16. 18:322.
    A probléma ott van hogy nehéz, nagyon nehéz bizonyítani egy férfinek hogy tényleg megerőszakolták. Ott nincs ugyanis semmi jele annak hogy tényleg erőszakkal történt a dolog. Egy nőnél persze látszanak a sérülések a nemi szerven, de egy férfinél ez nincs. Az hogy monduk kötözés nyomai vannak rajta az kivédhető egyszerű érvekkel...

Címlap

top