Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vakvezető kutyát mérgeztek meg

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 16. 16:33
Az ismeretlen elkövető kegyetlenül végzett a kétgyermekes családanya négylábú segítőtársával.

Nők Lapja Café: Vakvezető kutyát mérgeztek meg
  1. 2014. szeptember 16. 19:366.
    Én meg nem etetném-tartanám 3 évig adóból, de megengedném hogy eldöntse, maga szúrja ki a szemét és ismerkedik meg a hölgy helyzetével, vagy segítsen neki benne négy szép szál pandúr benne.
  2. 2014. szeptember 16. 18:035.

    én annyit adnék, mint egy emberölésért szokás.. méghozzá a különös kegyetlenséggel  - kategóriában.
    végül is tönkretette egy ember életét... 


    minek élnek az ilyen férgek??


     


    bocsánat.

    előzmény:
    WASP (3)
    2014-09-16  17:57
  3. 2014. szeptember 16. 18:024.
    Kapjon is legalább 3 évet!

    Csak találják meg minél előbb!
  4. 2014. szeptember 16. 17:573.

    3 évet kapHAT!


     


    Persze, aztán majd jönnek az enyhítő körülmények, hogy az oviba elverték a kezét ha magához nyúlt, mag anyuci nem vett neki piros vonatot, és egyáltalán sanyarú élete volt....áhhh!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-16  16:33
  5. 2014. szeptember 16. 16:332.
    A kegyetlen, mocskos elkövetőt én nem 3 évre ültetném le, hanem a saját receptje alapján elkészített mérgét tolnám le a torkán.

Címlap

top