Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Megvezette az Édes Élet nézőit Klapka és Berki

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 16. 07:27
Berki Krisztián háromkilós aranytömbje miatt rászállt az adóhatóság Klapka Györgyre, aki bevallotta az igazságot a tömbbel kapcsolatban - írja a Blikk.

Nők Lapja Café: Megvezette az Édes Élet nézőit Klapka György és Berki Krisztián
  1. 2014. szeptember 17. 13:4319.
    Aztán meg az aranydió... azért valljuk be, van hozzá tehetsége, hogyan teremtsen pénzt.

    http://gazdasagtv.hu/sztorik/2014-02-12/klapka-gyor gy-barmennyi-jo-diot-el-tudok-adni
  2. 2014. szeptember 16. 21:1518.

    Jót nevettem az egészen - egyébként volt aki tényleg komolyan vette, hogy 27 millát kifizetett, meg egy aranytömböt vett??... na neeeeeee. Minden előre megírt, a szereplők stílusához megírt  jeleneteket kell eljátszaniuk, ami "meg kell, hogy közelítse" a való életüket, és mégis olyan messze van tőle, mint Makó - Jeruzsálemtől.. kell a hülyítés, kell a "kiakadás"  /egyesek anyagi jóléte miatt/ de ezt komolyan venni????????

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-16  07:27
  3. 2014. szeptember 16. 19:2417.
    Valaki elmagyarázhatná már a Zámbó-gyereknek, hogy qrvára nincs semmi hangja, nem kellene erőltetnie ezt az éneklés nevű dolgot.... Szegény apja, forog a sírjában...
  4. 2014. szeptember 16. 19:2116.
    A NAV elmegy a jó büdös picsába , amikor gengsztereket , politikusokat és egyéb tehetős embereket kellene vizsgálni , állandó csődöt jelent . Bezzeg a mocskosa az egyszerű embereket megtalálja , ellenük a szankcióit messze menőkig kihasználja . Ellenem úgy állapított meg 1,3 millió adót 2 évre , hogy 0 FT volt a jövedelmem . Azóta is emlegetem a 150 kg -os Grizli picsát ! Remélem gyógyszerre kellett a rohadéknak!! Innen üzenem , a harc még nem ért véget!!
  5. 2014. szeptember 16. 19:1715.
    A NAV elmegy a jó büdös picsába , amikor gengsztereket , politikusokat és egyéb tehetős embereket kellene vizsgálni , állandó csődöt jelent . Bezzeg a mocskosa az egyszerű embereket megtalálja , ellenük a szankcióit messze menőkig kihasználja . Ellenem úgy állapított meg 1,3 millió adót 2 évre , hogy 0 FT volt a jövedelmem . Azóta is emlegetem a 150 kg -os Grizli picsát ! Remélem gyógyszerre kellett a rohadéknak!! Innen üzenem , a harc még nem ért véget!!

  6. 2014. szeptember 16. 19:1414.
    A NAV elmegy a jó büdös picsába , amikor gengsztereket , politikusokat és egyéb tehetős embereket kellene vizsgálni , állandó csődöt jelent . Bezzeg a mocskosa az egyszerű embereket megtalálja , ellenük a szankcióit messze menőkig kihasználja . Ellenem úgy állapított meg 1,3 millió adót 2 évre , hogy 0 FT volt a jövedelmem . Azóta is emlegetem a 150 kg -os Grizli picsát ! Remélem gyógyszerre kellett a rohadéknak!! Innen üzenem , a harc még nem ért véget!!
  7. 2014. szeptember 16. 19:1413.
    A NAV elmegy a jó büdös picsába , amikor gengsztereket , politikusokat és egyéb tehetős embereket kellene vizsgálni , állandó csődöt jelent . Bezzeg a mocskosa az egyszerű embereket megtalálja , ellenük a szankcióit messze menőkig kihasználja . Ellenem úgy állapított meg 1,3 millió adót 2 évre , hogy 0 FT volt a jövedelmem . Azóta is emlegetem a 150 kg -os Grizli picsát ! Remélem gyógyszerre kellett a rohadéknak!! Innen üzenem , a harc még nem ért véget!!
  8. 2014. szeptember 16. 18:1812.
    Eddig is tudtuk, hogy kamu - már írtak is róla. A NAV sem normális az biztos, vagy a fenti is reklámfogás. Az egész Édes élet a stáb forgatókönyve szerint halad - bár nem nézem, időnként bemutatót látom vagy szörfözés közben látható, a hányinger jön rám ezeket a dolgokat látva.
    Egyszerűen hülyének akarják nézni azon embereket, akik képesek ezt a xart nézni.
  9. 2014. szeptember 16. 17:3111.
    Nem csak a NAV-ot vették hülyére, hanem a nézőket is. Ezért érdemes nyálcsorgatva bámulni celebjeinket. Ezekben a műsorokban nemcsak az aranytömb van hungarocellből, hanem az egész életük.
    Ezt a fajta parasztvakítást már annak idején Grigorij Patyomkin kitalálta, bár ő nem a parasztokat kívánta megvezetni, hanem II. Katalin cárnőt.

    Egyébként nagyon helyeslem, hogy a NAV figyelemmel kíséri ezeket a magamutogató, hazug műsorokat.
    Nem kívánok senki zsebében kutatni, de kíváncsi lennék, hogy a műsorban szereplő celebek hogy adózzák/ adózták le a szereplésükért kapott milliókat.
    Remélem a rendőrség is hasonlóan figyelemmel kíséri ezeket a műsorokat, és kellően díjazza a vezetés közbeni telefonálást (kihangosító nélkül), vagy a biztonságiöv használatának mellőzését, hogy csak pár példát említsek.
  10. 2014. szeptember 16. 14:0410.

    Én nem nézem a sorozatot, soha nem láttam belőle egy percet sem, de a Blikk cikkét olvastam. Az NLC nem vette át az egész cikket, amely így folytatódik:
    "..............Megkértem a kellékeseket, hogy pótolják a valódi tömböt, tudom, hogy vannak ilyen kellékek, hiszen kaszkadőrködöm is. Később csináltattam egy egyedi, valós aranytömböt, monogramozva, ezzel köszöntöttem a lányomat a keresztelőjén. Szerencsére volt erre időm, mert a forgatás és az adásba kerülés között általában eltelik pár nap – mondta lapunknak Berki Krisztián."

    Na, van aranytömb vagy nincs aranytömb?! Ezt már magánemberként nyilatkozta paciarc a Blikknek, hozzá menjen ki a NAV, kérje bemutatni a monogramos aranytömböt és a hozzá tartozó számlát. Amúgy ez a "dúsgazdag" majom egy lukban szorong a családjával, az ablakon 1500,-Ft-os spagetti függöny, a kocsiját béreli, ebből a gagyi sz@rból tengődnek. Egyébként pedig büntetőeljárás folyik ellene (jön majd a 7 szűk esztendő hűvösön) és őt reklámozza a TV2?! Még műsorvezetőnek is benyomták Czippán Anett mellé, a csaj  meg dobott egy hátast rémületében. Van ennél lejjebb?!




  11. 2014. szeptember 16. 13:469.
    Az írja az újság, hogy Klapka a szereplésért sem kapott egy fillért sem, hanem reklámból vállalta. Aha, így már értem. Schobert Norbi ügyvédje is igyekezett egy perben azonnal bejelenteni, hogy a Reggeliben, a Fókuszban és a XXI. században elhangzott beszélgetésért (ami - természetesen - csak hazugságokat tartalmazott egy elsőfokú ítélet szerint is) egyetlen fillért sem kapott. Ezek már csak ílyenek. Ingyen lépnek fel a TV2-ben és az RTL-ben is.
  12. 2014. szeptember 16. 12:368.
    Van olyan ember, aki elhiszi mindazt amit ebben a müsorban tehetségtelen, amatőr emberekkel próbálnak eljátszatni. Erről mondják, hogy " való világ ". Milliókat fizetnek nekik ezért a semmiért. Berki amúgy is nagy arca már alig fér a képernyőre. Zámbó Krisztián kötőszóként használja a "hülye" szót. A barárnője helyében már vagy két sallert lenyomtam volna neki. Idióta történetek, idióta előadásban. Az életben is valóban ilyenek.? Szomorú, sajnáljam őket? Vagy van olyan összeg amért HÜLYÉT csinálnak magukból
    Aláirás: egy nagymama
  13. 2014. szeptember 16. 10:507.
    Na majd bevallják hogy zsebből-zsebbe ment a pénz feketén! Ez a NAV-nak szóló verzió volt.
  14. 2014. szeptember 16. 09:326.
    Ez teljesen nyilvánvaló volt... Minden a megírt forgatókönyv szerint zajlik.
  15. 2014. szeptember 16. 08:375.
    A NAV ne az ilyen selejtes műsorok után nyomozzon, hanem azután, hogy ez a féleszű Berki, hogy-hogy csak 60 000Ft-ot adózott a 10 milliós tavalyi bevétele után? Tudom én, hogy az nem nettó bevétel, na de azért mindennek van határa! Még a szemérmetlen csalásnak is!
  16. 2014. szeptember 16. 07:304.
    Ez a műsor a XXI. század újszerű környezetszennyezése.
  17. 2014. szeptember 16. 07:283.
    Az adóhatóság oda megy, ahol poofára eshet. Szándékosan csinálja?
  18. 2014. szeptember 16. 07:272.
    Egyáltalán,van valami igazi ebben a csávóban? MŰ-BREKI!!!!!!!

Címlap

top