Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

18+: Szex közben túl hangos a barátnőm!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 15. 20:59
Mit tehet a férfi, ha megtalálta a tökéletes nőt, akivel csúcs a szex, egy bökkenő mégis akad: szex közben túl hangos a barátnő.

Nők Lapja Café: 18+: Szex közben túl hangos a barátnőm!
  1. 2014. szeptember 16. 11:514.
    Egy ismeros ferfi meselte hogy egy lannyal volt akivel nagyon jo LETT VOLNA a sex de az o kifejezesevel elve  "a csaj visitott mint a szurt malac"

    azt mondta akkor volt vele eloszor es utoljara, szerinte undorito egy bizonyos hangeron felul es lehangolo.

    Nem tudom, en no vagyok, ferfiban is utalatos nekem ha ordit meg horog mint  aki doglodik. szerintem abban semmi sexis nincs, de ez csak az en velemenyem, nem kell vele egyeterteni.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-15  20:59
  2. 2014. szeptember 15. 21:243.
    Beolajozza, hogy ne nyikorogjon tovább.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-15  20:59
  3. 2014. szeptember 15. 20:592.
    Költözz tanyára. 2 km-es körzetben senki.

    Más pasinak meg pont az a baja, ha a nő nem elég hangos, mert úgy tartják, a hangerő egyenesen arányos az élvezettel, meg azzal, hogy ők milyen nagy kanok.

Címlap

top