Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lomtalaníts haszonnal - csinálj virtuális garázsbazárt!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 3. 19:50
Ennek a nyárnak vége, és ezt már nem csak az időjárás, de a naptár is világosan a tudtunkra adta.

Nők Lapja Café: Lomtalaníts haszonnal - csinálj virtuális garázsbazárt!
  1. 2014. szeptember 4. 14:077.
       Köszönöm, kedves Mozdonjnéni, már megoldottam. Meg is nyitottam

    virtuális bazárom - különleges, szórakoztató , címmel. Örülnék, ha kedves ismerősöm, Mozdonjnéni odalátogatna. Úgy sincs egyelőre érdeklődés, és akár egy szokásos vitriolos megjegyzés is örömet okozna. Köszönöm előre is! Minthogy életkorunk hasonló, amit én  nem titkolok, megkérdezem, vajon tegeződhetnénk-e a mai szokásoknak megfelelően?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_478259 (4)
    2014-09-03  20:53
  2. 2014. szeptember 4. 10:216.
    Katasztrófa ez a cikk, ugyanúgy, mint a többi. Tömve van hibákkal, legalább olvasná át, mielőtt kiteszi a fórumra.."Mi keresnek az embereket?" - ez mit jelent??, "Néz meg".. egyre unalmasabb, színvonalon aluli ez az nlc..
  3. 2014. szeptember 3. 21:065.
    Zseniális cikk egy kiváló példával: padláson porosodó liszteszsák 

    Valószínű  
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-09-03  19:50
  4. Torolt_felhasznalo_478259
    Torolt_felhasznalo_478259
    2014. szeptember 3. 20:534.
    Tetszik az ötlet, tetszik az írás. Na de hol létesíthetem az én virtuális bazáromat? Van-e ehhez az nlc-nek felülete? Hiába keresem a címek között. Avagy ez csupán kósza ötlet, és menjek vele, ahova akarok?!
    idézet:
    klára13 (2)
    2014-09-03 19:50:45
    megint melle tetszett nezni , Klarineni
    tessek szemuveget felvenni es elolvasni az utolso mondatot :

    "...... a kidobásra ítélt holmikból alkoss valami klassz, egyéni, jól eladható kézműves cuccot, és ezt hirdesd meg. De ennek részleteibe már a következő cikkben mélyedünk el…...."
    előzmény:
    klára13 (2)
    2014-09-03  19:50
  5. 2014. szeptember 3. 19:543.
    Lehet, megtaláltam a lehetőséget a "létesíts saját oldat" címszó alatt. De hová lett hozzászólásom?
  6. 2014. szeptember 3. 19:502.
    Tetszik az ötlet, tetszik az írás. Na de hol létesíthetem az én virtuális bazáromat? Van-e ehhez az nlc-nek felülete? Hiába keresem a címek között. Avagy ez csupán kósza ötlet, és menjek vele, ahova akarok?!

Címlap

top