Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kellemetlen helyzetbe került Hernádi Judit

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 2. 07:46
Hernádi Judit nevében csalnak ki pénzt az emberektől - írja a Bors.

Nők Lapja Café: Kellemetlen helyzetbe került Hernádi Judit
  1. 2014. szeptember 2. 18:537.
    Remélem, beperli őket. Megérdemlik.
    előzmény:
    Szilvia49 (2)
    2014-09-02  07:46
  2. 2014. szeptember 2. 18:526.
    Á, ezeknek még az sincs, ugyanis ott is tanítják az üzleti etikát.
    előzmény:
    zsof.berg (3)
    2014-09-02  08:33
  3. 2014. szeptember 2. 12:426.
    Ha a hülyeség fájna, a Startlap egyik-másik szerkesztője, címadója már rég morfiumon élne. A sok "megdöbbentő" ,"hihetetlen", "mindenkit sokkol" stb. cím után néha valóban megdöbbenek, de nem a hírtől, hanem attól, hogy valaki mit tart döbbenetesnek.
  4. 2014. szeptember 2. 08:454.
    Engem az döbbent meg, hogy van, aki elhiszi, hogy ha Hernádi Juditot bármilyen baj éri, akkor az interneten keresztül, ráadásul idegenektől kér segítséget.
    Hernádi Juditnak van annyi őt szerető kollégája, hogy szükség esetén bármelyikük kisegítené.
  5. 2014. szeptember 2. 08:333.
    Túl sok médiakommunikáció szakos izét képeztek a főiskolák, szerintem most ezekkel töltik fel a rendes újságírói helyeket.
    előzmény:
    Szilvia49 (2)
    2014-09-02  07:46
  6. 2014. szeptember 2. 07:462.
    Mocsokság a cím, mert semmiféle csalási ügybe nem keveredett Hernádi Judit! Neki csak a nevét használták fel. Van hogy meg sem nyitok egy cikket azután hogy megnéztem a címet, és ha most is ezt teszem, az maradt volna meg bennem, hogy " - nahát....... már Hernádi Judit is?"
    A mai firkászok valóban már nem újságírók. Felhígult ez a szakma is mint sok más szakma, csak hajkurásszák a botrányt, ha nincsen, úgy írnak egy témáról, mintha az máris botrány lenne. Hol van az újságírói tisztesség, és komolyság!

Címlap

top