Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Új fejezet kezdődött Várkonyi Andrea és Bochkor Gábor családi életében

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. szeptember 2. 06:02
Első osztályba ment Várkonyi Andrea és Bochkor Gábor kislánya.

Nők Lapja Café: Új fejezet kezdődött Várkonyi Andrea és Bochkor Gábor családi életében
  1. 2014. szeptember 2. 15:5411.
    Én se posztolok semmit a FB-ra, mert hogy fent sem vagyok.
    De az miért baj, hogy minket érdekel esetleg és szívesen elolvassuk? Kinek ártunk vele, áruld már el? Akit meg nem érdekel, úgysem olvassa, mert hát miért is tenné...
    Persze, több százezer gyerek ment ma iskolába. Ettől még semmi baj nincs azzal, ha egyre éppen külön odafigyelünk. Nekem a barátnőm már 2 hete mást sem ír, minden e-mail azzal van tele, hogy most kezdődik a kisebbik gyerekének a főiskola, stb. Mi mindennel jár ez. Mégsem esem neki, hogy cseszd meg, rajtad kívül még egy csomó emberrel megtörténik ez. Mert érdekel (engem is). De én legalább bevallom.
    előzmény:
    asztanaviszta (9)
    2014-09-02  10:58
  2. 2014. szeptember 2. 11:0210.
    puhagatya!!!! A név csúcs. Inkább az agyad puha, litty-lötty.
    ad 1) Beszámoltál, hogy hány unokád van, hány évesek.
    ad 2) "de hát az is hülye aki rákattan és olvassa nea ez volt az utolsó. "Csúcs!!!!! hülyének titulálod saját
    magad! Szép az önismeret.
    ad 3) A címben már benne olt, hogy kikről szól. Ha hülyének tartod őket, akkor miért olvasol róluk? Mégis mivel kapcsolatban szerettél volna róluk hallani, ha már az iskolakezdés nem érdekel Nagypapi.
  3. 2014. szeptember 2. 10:589.
    Már felnőttek a gyerekeim, a családi eseményeket nem osztom meg vadidegenekkel.
    Semmit nem posztolok a FB-ra.
    előzmény:
    Qkorika (8)
    2014-09-02  10:51
  4. 2014. szeptember 2. 10:518.
    Posztoljál te is meg a többi 89.999 is a FB-ra, hátha rábukik a fotótokra meg a szövegre valamelyik bulvárlap. Várkonyiék meg igenis legyenek csak büszkék a lányukra. Úgy nevelték, hogy öröm legyen számára a suli, öröm legyen a tanulás. Együtt mentek érte, hogy lássa Nóri, milyen fontos esemény történt az életükben és büszke lehessen az első iskolás napjára. Lehet utánuk csinálni! Nem csak belökni a gyereket az iskolába, aztán legalább egy fővel kevesebb van otthon. Sajnos sok helyen ezt jelenti az iskolakezdés.
    (A suli előtt pár nappal már volt ismerkedés a gyerekeknek? Már a 6-7 éveseknél  is divatba jött a gólya tábor?! Jó lesz vigyázni!)
    előzmény:
    asztanaviszta (7)
    2014-09-02  10:00
  5. 2014. szeptember 2. 10:007.
    És ez a családon kívül kire tartozik?
    Kb. 90 ezer gyerek ment első osztályba.
    Akkor mindegyiket ki kellene posztolni.
    előzmény:
    Thubiso (4)
    2014-09-02  08:47
  6. 2014. szeptember 2. 09:586.
    puhagatya: ""Ez a két hülye nem tudja már hogyan hívja fel magára a figyelmet..."" - ez a két hülye - hogy a kulturált megnyilvánulásodat idézzem - teljesen normális, példamutató életet él, nem teszik kirakatba az életüket, ellentétben sok celebbel.... Miért baj az, ha büszkék a gyerekükre? Nem kell elolvasni a róluk szóló cikket, helyette lehet az unokákkal foglalkozni....
  7. 2014. szeptember 2. 09:245.
    Kedves Thusibo !
    Két unokám van a nagyobb 4. osztályba ment a kicsi nagycsoportos óvodás , tudom miről beszélek de nem tettem fel egyetlen egy közösségi oldalra, mert ez a család magánügye és nem majmok, hogy mutogatni kellene. Ez a két hülye nem tudja már hogyan hívja fel magára a figyelmet, Gusztustalan...de hát az is hülye aki rákattan és olvassa nea ez volt az utolsó. Szép napot és sok örömet az unokában Tisztelettel.
  8. 2014. szeptember 2. 08:474.
    Tisztelt Puhagatya!
    Örülök annak, hogy több tízezer gyermek ment iskolába, s bízom benne, hogy az a több tízezer gyermek szülei is ennyire büszkék és odaadóak a kis nebulóért. Igenis kellenek ilyen példamutató szülők. Az én unokám az óvodát kezdte hétfőn reggel és boldogan integetett a szüleinek, és látnia kellett volna a szemében azt az örömet is, amikor várták délben. Tudja az apu és az anyu hatalmas erő.
  9. 2014. szeptember 2. 08:353.
    Elolvastad egyáltalán, mihez szóltál hozzá? Szerintem elég volt meglátnod a 2 ismert ember nevét, és már fröcsögtél is.
    előzmény:
    puhagatya (2)
    2014-09-02  06:02
  10. 2014. szeptember 2. 06:022.
    és még több tízezer gyerek ment iskolába csak ez a két hülye csinál majmot abból a szerencsétlen " gyerekből " miért nem mutogatják az állatkertben ?

Címlap

top