Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ennyire lefogyott Kasza Tibi

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 31. 17:29
Kasza Tibi jobban néz ki, mint valaha. Keményen lefogyott.

Nők Lapja Café: Ennyire lefogyott Kasza Tibi - fotó
  1. 2014. augusztus 31. 19:066.

    Minden tiszteletem az Övé, hogy elfogadta magát (ebben biztos, hogy ok munka volt) és vállalja azt, hogy ezzel a "hibával" él...


    Egyébként, nem Ő az egyetlen, aki úgy szólván nem "tökéletes" mármint az emberek többségének "számírása" szerint...ilyen pl.: Judy is (Groovehouse)...


    Az meg, hogy valaki így nyilatkozik, mint Te csak szánalmat vált ki belőlem. Kíváncsi lennék, hogy Te hogy nézel ki. Egyébként meg, mindenkiben lehet találni hibát....azt gondolnám, hogy ezt a gúnyolódást, a másik csúfolását kinövik az emberek már ovis korban....de legkésőbb általános iskolában és ezt követően meg már csak ciki ezzel foglalkozni...

    előzmény:
    lac888 (2)
    2014-08-31  17:29
  2. 2014. augusztus 31. 18:365.

    Veletlen like-oltam, nem akartam..


     


     


    szoval Kasza Tibit nem szeretem, nem szimpatikus szamomra, de epp valamelyik nap neztem egy videot rola. Tan fenn van a youtube-n is ( sot biztos) amiben elmondja, hogy mutheto lett volna ez a rendellenessege, de nem akarta, hogy szettorjek az egesz alkapcsat ahhoz, hogy helyretegyek, ami iszonyat fajdalmakkal jar. Inkabb megtanult vele egyutt elni, s sikeres es boldog lenni.


    s azt hiszem te orulj neki, ha neked nem kell ilyenekrol dontest hoznod.

    előzmény:
    lac888 (2)
    2014-08-31  17:29
  3. 2014. augusztus 31. 17:554.

    Pedig van itt ebből bőven...


    Egyébként ez legalább tényleg egy jó pont, hogy próbált lefogyni. Ezek szerint sikerült is. Vannak olyan adottságaink, amelyen sajnos úgysem tudunk változtatni. A testsúlyon tudunk, ő legalább ezt megtette.

    előzmény:
    felicienne (3)
    2014-08-31  17:47
  4. 2014. augusztus 31. 17:473.

    Nagyon taplo ember az, aki mas ember testi adottsagan elcelodik.

    előzmény:
    lac888 (2)
    2014-08-31  17:29
  5. 2014. augusztus 31. 17:292.
    A nyúlszájú biztos csak répán él meg káposztalevélen!

Címlap

top