Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ő a világ legjobban fizetett szupermodellje

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 30. 07:30
A Forbes magazin csaknem 50 millió dollárra (11,1 milliárd forint) becsüli az elmúlt egyéves keresetét.

Nők Lapja Café: Ő a világ legjobban fizetett szupermodellje
  1. 2014. augusztus 30. 14:116.

    A brazil(dél-amerikai) szépségiparos nők között egyébként is a plasztika alapdolog,tinikoruktól szabják-varrják őket.


     


    Mint minden szakmában a világon, a modellkedésben is a sikerhez nagyon sok összetevő kell.


    Fontos az,hogy az ember hova születik(azt hiszem Palvin szülei is nagyon gazdag emberek),meg mondjuk előnyösebb,ha valaki az amerikai kontinensre születik,mintha mondjuk egy óceáni kis szigetre.


    Fontosan a kapcsolatok,a szerencse,ki mennyire tud nyomulni,önmenedzselés stb,stb.


    Szóval,nagyon sok minden.


     


    Még valaki,akit nem értek:Kate Moss.


     


     

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-30  07:30
  2. 2014. augusztus 30. 14:035.

    PEdig orr -és mellműtétje is volt már.


    Az arca szerintem is durva,férfia,olyan brazilisan tipikus nő.


    DE hogy mitől keres a  a legjobban?


    Lehet,hogy nem a legszebb modell,de jó üzletasszony,van saját 3 vállalkozása(papucsok,kozmetika,fehérneműk,azt hiszem),ezeknek a reklámozását is persze ő maga végzi.


    Szóval a bevételeinek nagy részét ő a vállalkozásaiból  kapja,nem abból,hogy a kifutón szaladgál mondjuk Chanel-nek.

    előzmény:
    pappildi (2)
    2014-08-30  07:30
  3. Torolt_felhasznalo_672736
    Torolt_felhasznalo_672736
    2014. augusztus 30. 10:454.

    Ezek szerint nem én vagyok az egyetlen aki azt gondolja hogy ez egy nulla nö. Sem arcra, sem testre nem különleges. Baj sincs vele, nem arról van szó hogy nem néz ki jól, de olyan szintelen-szagtalan a bige. Kate Mossról ugyanezt gondolom, amellett meg az ember símán elmenne az utcán anélkül hogy észrevenné. 

    előzmény:
    nyugger (3)
    2014-08-30  10:26
  4. 2014. augusztus 30. 10:263.

    Ez a nő?


    Mitől lenne olyan szuper?


    Ilyenekkel van tele a 6-os villamos, teljesen hétköznapi kinézete van.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-30  07:30
  5. 2014. augusztus 30. 07:302.
    Sohasem értettem meg, hogy ez az egyáltalán nem finom arcvonású nő ennyire kapós. Palvin Barbara és közte ég és föld a különbség! Kíváncsi vagyok, hogy rá mit mondtok, mikor a valóban szép nőket erősen bíráljátok és ocsmánynak tartjátok.

Címlap

top