Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bélféreg? Örüljön neki, anyuka!

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. augusztus 29. 21:20
Az oviban az a legjobb, hogy az ember mindenféle szülővel is megismerkedik, akiktől aztán ellesheti a titkokat. Én a legtöbbet a középső lányom ovistársának apukájától tanultam, aki orvos. Nem is akármilyen orvos: immunológus. Ő azt állította, hogy tudományos módszerrel készítette fel a gyerekeit az ovikezdésre, és ez az oka annak, hogy az ő gyerekeit nem teperi le az őszi-téli takonykór.

Nők Lapja Café: Bélféreg? Örüljön neki, anyuka!
  1. 2014. augusztus 30. 09:416.

    Kedves "Cikkíró"! 


    Te cipelsz magaddal nedvestörlőkendőt a játszótérre. Nem mi. Nem szeretem az általánosítást


    Amit leírtál, ahhoz elég lett volna néhány könyvet a kezedbe venni, vagy észrevételezni, hogy te is felnőttél törlőkendő nélkül. Vannak, akik orvos apuka nélkül tudják ezt

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-29  21:20
  2. 2014. augusztus 30. 07:535.

    Nyáron a nagymamánál szedtünk mi annak idején málnát, uborkát, paradicsomot. Sokat , leadásra. A mocskos kezünkkel ettük közben, ha éppen nem egymást dobáltuk paradicsommal, uborkával. Voltak állatok is a mamáéknál, a macska az alap volt, voltak csirkék, kacsák, disznó is volt, és nem emlékszem, hogy macskázás után futottam volna kezet mosni, vagy miután a kiscsibéket, kiskacsákat simogattuk volna.


     

    előzmény:
    Kalliopé (4)
    2014-08-30  07:44
  3. 2014. augusztus 30. 07:444.

    nem ettem életemben elég koszt? Ezt nem hinném. Én aztán nem voltam agyon fertőtlenítve. Mégis allergiás vagyok. Gégészetileg és bőrgyógyászatilag is.


    Pedig gyerekkorom összes nyarát a nagymamáéknál töltöttem, bizony nem foglalkoztak túl sokat azzal, hogy folyamatosan mossam a kezemet, gyűjtöttünk mi piócákat, békákat, fetrengtünk homokban, szénakazalban, ettünk sok-sok gyümölcsöt csavargás közben mocskos kézzel. Otthon sem fertőtlenítettek minket, persze evés előtt nyilván kezet kellett mosni, de mi nagyon rendes gyerekek voltunk , minket meg kellett fürdetni, hogy ránk ismerjenek..:)))))


    Mégsem edződött volna meg az immunrenszerem?

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2014-08-29  21:20
  4. 2014. augusztus 30. 07:103.

    Nahát... hányszor ették le a hajam az nlc-n a szuperanyuk , amikor azt irtam, hogy a kisgyereknek pár kiló koszt meg kell enni és hogy az agyonfertőtlenités okozza a kicsik allergiáját. ...


    Nahát--- most egy orvos mondja ugyanezt... Vajon neki elhiszik????


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_998541 (2)
    2014-08-29  21:20
  5. Torolt_felhasznalo_998541
    Torolt_felhasznalo_998541
    2014. augusztus 29. 21:202.
    Ezt az argentin tanulmanyt mely szerint belfereggel fertoztek meg sclerosisos betegeket a betegseg lassubb lefolyasa miatt nem olvastam, Kulonben is a kinai, indiai ,koreai, argentin es a mar oseink is...kezdetutol fejfajasom van. Ellenben a napokban olvastam egy tanulmanyt a szabad teruleten tartozkodasok erdo/mezo jotekony harasarol az immunsrendszer szempontjabol.

Címlap

top